Vakantiehuis Gîte de l'Epine (FR1861.652.1) is gelegen in Cambes-en-Plaine, Normandië en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Vakantiehuis Gîte de l'Epine een oppervlakte van 135 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, open haard, WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Binnen
"Gîte de l'Epine", huis 4-kamers 135 m2 op 2 verdiepingen. Comfortabel en gezellig ingericht: woonkamer met open haard, TV en DVD. Uitgang naar het terras. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Uitgang naar de tuin. Douche/WC. Bovenverdieping: 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). 2 kamers met afgeschuinde daken, elke kamer heeft 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm). Badkamer, aparte WC, dubbele wastafels. Verwarming. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.
Buiten / omgeving
Eengezinswoning "Gîte de l'Epine". 300 m van het centrum van Cambes-en-Plaine, 8 km van het centrum van Caen, 10 km van zee. Voor alleengebruik: tuin 300 m2 (omheind) met gazon en bomen. Terras, tuinmeubelen, barbecue, parkeerplaats op het terrein. Winkel 300 m, supermarkt 8 km, bushalte "Centre de Cambes en Plaine" 300 m, zandstrand 10 km. Tennishal 100 m.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wij komen hier al vele jaren enkele weken. Zowel in het voor- als het najaar. Werkelijk perfect. Fijn huis met goede wifi, alle benodigde faciliteiten en een heerlijke afgezette tuin (fijn voor de honden). Aan de rand van het dorp, maar op 300 meter lopen van de bakker en de supermarkt. Heel mooie omgeving, enerzijds op 20 minuten van het strand, anderzijds op een paar minuten van een winkelcentrum. Centraal gelegen in de Calvados. Wij kunnen niets beters vinden. Eigenaar woont ernaast, is top.
Goede prijs-kwaliteitverhouding. Alle comfort aanwezig. Naast boerderij, maar veel privacy. Zeker geen last ervan. Goede wifi in de grote woonkamer. Vlotte ontvangst. Eigenares woont ernaast en is zeer aanspreekbaar. Mooie, afgesloten tuin. Ideaal voor de hond. Leuke meerwaarde: schapen naast de oprit. Goede bedden. Grote BBQ. Leuk ingericht. Wij waren er 2 weken in de lentevakantie met een hond. Bakker en kleine epicerie op enkele honderden meters. Carrefour op 4 km. Kleine 20 minuten naar het
We hebben twee fijne weken gehad in Gite de l'Epine. Het is een mooi huis met zeer veel privacy. Het ligt naast de boerderij (akkerbouw) van de (zeer vriendelijke en behulpzame) eigenaren. Het huis is smaakvol ingericht, zeer comfortabel, met een prachtige tuin met zon en schaduw. En een zeer uitgebreide keukenuitrusting. We hebben genoten van de omgeving (Caen, de zee, het platteland en het bos). In Cambes is een bakker en epicerie. Supermarkten zijn te vinden op 5-7 minuten met de auto.
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in deze mooie ruime vakantie woning! Ook voor een verblijf met kinderen een fijne plek!
Very complete holiday home, large, clean, Nice garden and friendly host. The village was perfect good bakers rond the corner and a small shopping centre with a bikers, butchers,wine shop and delicatessen 10 mins walk. Caen was 10 min drive. Beaches and sightseeing also a short drive. ,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2025
Handige links