Boutique studio-appartement in erfgoedhuis
Lewisham, Australië, Australië
Boutique Studio Apartment in Heritage Home (AU-00001-62) is gelegen in Lewisham, Australië en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Boutique Studio Apartment in Heritage Home een oppervlakte van 2 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Australië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit charmante studio-appartement op de begane grond in een omgebouwd landhuis is praktisch, comfortabel en stijlvol. Het heeft alles wat een reiziger nodig heeft, van een goede keuken met hoogwaardige apparatuur tot wasfaciliteiten, een lounge en een binnenplaats om in te ontspannen. De stijl is verfijnd, met houten vloeren en hoge plafonds die het historische karakter van het gebouw weerspiegelen. En het ligt op korte loopafstand van het treinstation van Lewisham, waardoor je in minder dan een halfuur in het CBD bent.
De ruimte
Dankzij de binnenplaats en openslaande deuren is er veel natuurlijk licht in deze studio. Het is ook verrassend ruim, met een aparte loungehoek en een eettafel voor twee. Bovendien beschikt de keuken over een echt elektrisch fornuis en zelfs een oven. Er zijn geen trappen vanaf de straat naar het appartement.
Algemeen
- Historische accenten, zoals hoge plafonds en houten vloeren
- Beveiligd gebouw met intercom
- Privébalkon met tuinmeubilair
- Hedendaagse meubels en kunstwerken
- Wasmachine en droogrek aanwezig
- Draagbare kachels en ventilatoren aanwezig
- Toegang tot de gemeenschappelijke zitkamer
- Wifi beschikbaar
- Zelf inchecken
Studio
- Queensize bed en verduisteringsgordijnen
- Flatscreen-tv aan de muur
- Bank en eethoek voor twee personen
- Opent naar het balkon
- Stijlvolle badkamer met dambordtegels, douche en luxe toiletartikelen
- Beddengoed en handdoeken van topkwaliteit
Keuken
- Elektrische kookplaat
- Moderne roestvrijstalen apparatuur
- Vaatwasser
- Koffiezetapparaat
, , , , keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, , Wine glasses), slaapkamer(, Room-darkening shades, Queen Bed), badkamer(haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , Conditioner, Shower gel), EHBO-post, TV, wasdroger, wasmachine, balkon of terras, strijkijzer, , , Carbon monoxide detector, Long term stays allowed
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Geweldige kleine studio! De draadloze internetverbinding werkte perfect en ik heb genoten van de moderne voorzieningen zoals de kookplaat en magnetron. De rookvrije omgeving was verfrissend en ik voelde me meteen thuis dankzij de attente details.
Ik verbleef onlangs in het Boutique Studio Apartment en was erg onder de indruk van de keuken. De aanwezigheid van een vaatwasser en oven maakte het bereiden van maaltijden zo gemakkelijk. Bovendien was de gratis wifi een uitkomst om tijdens mijn afwezigheid mijn werk bij te kunnen houden.
Ik heb enorm genoten van mijn verblijf! De accommodatie was comfortabel en had alles wat ik nodig had, inclusief een volledig uitgeruste keuken waardoor koken heel gemakkelijk was. De waterkoker was perfect voor mijn theepauzes en de föhn was een fijne extra. Ik zou het zeker aanraden!
Dit appartement is perfect voor een kort verblijf in Sydney. Het is gunstig gelegen en ik waardeerde de beschikbare parkeergelegenheid. Het terras was een fijne toevoeging om 's ochtends van mijn koffie te genieten, en het beddengoed en de handdoeken waren fris en schoon.
Al met al een prima keuze voor iedereen die Sydney bezoekt. Het appartement was comfortabel, met een tv voor ontspanning en een wasmachine die goed van pas kwam. De locatie is goed, niet te ver van het stadscentrum, waardoor het gemakkelijk is om de stad te verkennen.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links