Gezellig stadsappartement in Antwerpen voor 6
Antwerpen, België
Appartement IT_O (BE-2000-128) is gelegen in Antwerp, Antwerpen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement IT_O een oppervlakte van 50 m² en telt het 0 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Verblijf in het hart van Antwerpen met alles binnen handbereik in dit compacte appartement, ideaal gelegen nabij de belangrijkste bezienswaardigheden, winkelstraten en openbaar vervoer. Dankzij de centrale ligging en toegang op de begane grond biedt het zowel gemak als comfort voor een ontspannen stedentrip.
Het appartement van 50 m² is doordacht ingericht voor maximaal vijf gasten. De ruimte beschikt over een tweepersoonsbed, twee slaapbanken en een futon, waardoor flexibele slaapmogelijkheden mogelijk zijn zonder in te leveren op comfort. Een zithoek en eettafel creëren een functionele ruimte om te ontspannen en te eten, terwijl de indeling open en gemakkelijk begaanbaar blijft.
De privékeuken is volledig uitgerust met een kookplaat, oven, magnetron, koelkast, koffiezetmachine en essentiële keukengerei, waardoor deze geschikt is voor zowel korte als langere verblijven. De badkamer is voorzien van een bad of douche en een toilet, terwijl voorzieningen zoals gratis wifi, verwarming, een bureau en een eigen ingang het dagelijkse comfort verhogen.
Een opvallend kenmerk is het privéterras, een rustige buitenruimte om te ontspannen na een dag in de stad. Dit appartement ligt in het centrum van Antwerpen, vlakbij bezienswaardigheden zoals de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal, de winkelstraat Meir en het Centraal Station van Antwerpen, en is daarmee de perfecte uitvalsbasis om de stad te verkennen. Ideaal voor kleine groepen of gezinnen, combineert het een toplocatie, comfort en praktische gemakken in één verblijf.
Parterre: (woonkamer(1-pers. bed, 1-pers. slaapbank, 2-pers. bed, 2-pers. slaapbank), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, ), badkamer(douche, toilet, , , , ))
terras, , Cleaning products
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De accommodatie was wat karig voor onze grote groep, maar de locatie was fantastisch en het uitzicht over de stad was adembenemend.
Het bed was comfortabel en het uitzicht was adembenemend,
Het appartement heeft een sterke basis en biedt in principe een luxe ervaring, De slaapbanken zijn echter niet optimaal, en de salontafel is wat verouderd, De eetruimte is vrij eenvoudig en de bedden zijn tweedehands, Dit heeft de algehele sfeer iets beïnvloed, Er is geen televisie en de vaatwasser is buiten gebruik gesteld, wat jammer is, Het lijkt erop dat er op de inrichting is bezuinigd, wat de ervaring niet ten goede komt, Met een investering van een paar duizend euro in betere meubels, een televisie en een werkende vaatwasser zou dit appartement echt luxe kunnen zijn, Voor een kort verblijf is het echter prima, al voelt het soms wat teleurstellend, De locatie is fantastisch, het appartement is een hoekunit met veel glas en biedt een prachtig uitzicht op het levendige plein bij de opera, Je kunt gemakkelijk naar alle toeristische attracties lopen, het is centraal gelegen, We hebben de auto een paar dagen geparkeerd in de parkeergarage Astridplein, wat goed ging, maar het zou misschien nog handiger zijn om dichterbij te parkeren,
Een klein puntje van aandacht: de slaapbanken waren niet de beste kwaliteit, We moesten wel even aangeven dat we met tien personen waren, anders hadden we niet genoeg beddengoed ontvangen,
Het appartement is ruim, stijlvol en van alle gemakken voorzien, en ligt midden in het hart van Antwerpen.
Het appartement heeft een charmante uitstraling, maar zou wel een opknapbeurt en een grondige schoonmaakbeurt kunnen gebruiken. De handdoeken zijn weliswaar functioneel, maar vertonen gebruikssporen en zijn wat verkleurd. Het beddengoed zou wel wat gladgestreken kunnen worden. Er lagen nog wat restjes van vorige gasten op de banken. Toen ik aankwam, stonden de ramen open en hing er een duidelijke rooklucht. Positief is wel dat de grote ramen veel natuurlijk licht binnenlaten, waardoor een ruime en uitnodigende sfeer ontstaat.
Prachtig, helder appartement
De verwarming had beter gekund, ik had verwacht dat het warmer zou zijn. Het warme water werkte echter perfect. Het was in het begin behaaglijk, maar 's nachts werd het wat fris. Misschien heb ik niet goed begrepen hoe ik de verwarming moest gebruiken, omdat ik geen instructies had gekregen. Verder was alles brandschoon en de kamers en keuken waren goed onderhouden. Ik zou het een 95 van de 100 geven. De locatie van het appartement is fantastisch! Je kunt je makkelijk verplaatsen, met het stadscentrum en bushaltes vlakbij, en het treinstation is slechts vijf minuten lopen. Er rijden veel trams, waardoor het een erg handige locatie is.
Mooi appartement, perfect gelegen en je kunt gemakkelijk met het openbaar vervoer overal naartoe reizen,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links