Comfortabel Saint Pauls Appartement
Antwerpen, België
Appartement SP_O (BE-2000-129) is gelegen in Antwerp, Antwerpen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement SP_O een oppervlakte van 50 m² en telt het 0 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Er is een zekere rust in een plek die niet probeert op te vallen, maar stilletjes deel gaat uitmaken van je dag. Deze appartementen vlakbij Sint-Paulus in Antwerpen voelen zo aan: ongecompliceerd, uitnodigend en van nature in harmonie met het ritme van de stad.
Binnenin voelt de ruimte alsof je er steeds meer aan gehecht raakt naarmate je langer blijft. De woonkamer wordt je tussenruimte waar de ochtenden zacht beginnen en de avonden moeiteloos uitlopen. De keuken glijdt bijna ongemerkt in je routine, waardoor kleine, vertrouwde momenten je een gevoel van houvast geven, zelfs op een nieuwe plek. De slaapkamers zijn zacht en rustig en bieden een soort stilte waarin je volledig kunt ontspannen. Het gaat niet om indrukwekkende details, maar om hoe rustig en comfortabel alles aanvoelt.
Stap naar buiten en de stad lijkt je halverwege tegemoet te komen. Antwerpen beweegt met zijn eigen karakter: levendig en toch ontspannen, vol kleine ontdekkingen die net om de hoek wachten. Je kunt zonder haast ronddwalen, volgen wat goed voelt, en terugkeren naar een plek die stabiel en van jou aanvoelt. Het is niet zomaar een plek om te verblijven – het is een ruimte die langzaam deel gaat uitmaken van je ervaring, zonder dat je het doorhebt.
Parterre: (woonkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. slaapbank, Queen Bed), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, , Cleaning products), badkamer(douche, toilet, haardroger, Handdoeken inbegrepen, Handdoeken/beddengoed (tegen betaling), , , ))
Internettoegang, balkon, balkon, terras, , Cleaning products
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De sleutels konden alleen tot een bepaalde tijd worden opgehaald, Ruime accommodatie!
Ik heb een fantastische ervaring gehad met IB. De service was uitstekend en het personeel was ontzettend behulpzaam. Ik zou het zeker aan anderen aanbevelen!
De locatie is geweldig, Heel dicht bij de Grote Markt!
De douche had een klein beetje lekkage en er ontbrak een afdekdopje voor de keuken gootsteen, De kamer had niet veel daglicht, maar de locatie in het centrum bij het gezellige pleintje was geweldig!
Het appartement was echt fantastisch! De sleuteloverdracht ging soepel en de gastheer was ontzettend vriendelijk, Er was ook heel veel ruimte beschikbaar in het appartement,
In eerdere beoordelingen werd er vaak gesproken over de badkamer, Deze is nu vernieuwd, Ik heb het over het appartement bij de ingang, helemaal rechts aan het eind,
Er zijn een paar kleine beschadigingen, maar het is geen groot probleem,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links