Appartement VK_3

Appartement voor 4 personen in het Antwerpen

Antwerpen, België

  • 45 m2
  • 4 personen
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement

  • Niet op een vakantiepark

  • Bij de natuur

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

Algemeen

Appartement VK_3 (BE-2000-157) is gelegen in Antwerp, Antwerpen en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement VK_3 een oppervlakte van 45 m² en telt het 0 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Er is iets rustgevend aan het vinden van een plek in een nieuwe stad die niet te veel zijn best doet, waar alles gewoon gemakkelijk aanvoelt vanaf het moment dat je binnenkomt. Deze gezellige stadsappartementen in Antwerpen bieden precies dat soort verblijf: eenvoudig, warm en doordacht ingericht voor reizigers die comfort boven complexiteit verkiezen.

Binnen voelt de ruimte op de beste manier bewoond aan. De woonkamer wordt je pauze tussen je plannen door: een plek om achterover te leunen, verhalen van de dag te delen of gewoon helemaal niets te doen. De keuken is praktisch en uitnodigend, uitgerust voor alles van een snel ontbijt tot een uitgebreide avondmaaltijd, terwijl de slaapkamers een rustige, ontspannen ontsnapping bieden aan de drukte van de stad. Met voorzieningen als airconditioning, verwarming en gratis wifi ondersteunt het appartement je routine zonder deze ooit te onderbreken, zodat je je op natuurlijke wijze kunt settelen.

Stap naar buiten en het ritme verandert. Antwerpen verwelkomt je met zijn mix van geschiedenis en moderne energie: drukke straten, verborgen cafés, lokale boetiekjes en culturele hoekjes, allemaal binnen handbereik. Je kunt zonder plan ronddwalen, bij elke bocht iets nieuws ontdekken en toch terugkeren naar een ruimte die vertrouwd aanvoelt. Het gaat hier niet om luxe of grandeur, het gaat erom je thuis te voelen, zelfs als je ver van huis bent.

Indeling

Parterre: (woonkamer(1-pers. bed, 2-pers. slaapbank, Queen Bed), keuken(kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, koelkast, Wine glasses), badkamer(bad of douche, toilet, haardroger, Handdoeken inbegrepen, , , ))

Afstanden

0 m Restaurant
0 m Lengte skipistes
4,2 km Bos
5 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

maart 2026

De accommodatie bevindt zich in een levendige studentenwijk, wat betekent dat er wat lawaai kan zijn. De badkamer heeft een erg kleine wastafel, maar het appartement is over het algemeen functioneel en op een geweldige locatie. De kleine keuken is perfect geschikt voor de dagelijkse behoeften.

november 2025

De ervaring was prima, vooral de douche was fijn,

november 2025

Het is aan de prijzige kant, maar dat lijkt tegenwoordig normaal te zijn, Voor deze prijs zou het misschien iets netter mogen, De glazen plakken aan de kast en de kopjes in de koffiezet waren niet helemaal schoon, De douche had ook wat aandacht nodig, Maar verder was alles in orde, Geweldige locatie en de studio had alles wat je nodig hebt, zelfs meer dan voldoende voor een nachtje,

november 2025

Het ophalen van de sleutels verliep vlot, hoewel parkeren lastig kan zijn. De accommodatie is erg netjes.

oktober 2025

Het straatgeluid is erg charmant, vooral met de bar recht tegenover.

september 2025

Deze plek heeft alles wat je maar kunt wensen.

juli 2025

De trap zou wat veiliger toegankelijk kunnen zijn. De accommodatie is erg schoon, gastvrij en biedt alles wat je nodig hebt voor een kort verblijf. Hoewel ik een korte stroomstoring had, heeft de eigenaar dit snel opgelost.

juli 2025

Deze plek is zo uitnodigend en comfortabel! Perfect voor een langer weekendje weg. Het is absoluut een van mijn favorieten voor een overnachting in Antwerpen.

juli 2025

LawaaiGoed is echt geweldig

juli 2025

De hygiëne zou iets beter kunnen, maar de rustige locatie is perfect voor een kort verblijf.

juni 2025

De douche was prima, alleen moest je de kraan vasthouden en de afvoer had wat aandacht nodig, Verder was de locatie echt top!

juni 2025

De trap zou wel een schoonmaakbeurt kunnen gebruiken en de tv werkte niet zoals ik had gehoopt, omdat ik een stekker nodig had die nooit is aangekomen. De accommodatie zelf is echter erg gezellig.

mei 2025

Het appartement bevindt zich op de derde verdieping; de houten trap kan wat lastig zijn met koffers. Het beddengoed en de handdoeken zouden nieuwer mogen zijn. De locatie is echter uitstekend en het appartement is in zeer goede staat. Alles was schoon en er waren alle benodigdheden voor een langer verblijf aanwezig.

mei 2025

Het wachten duurde wat lang, maar het personeel was ontzettend aardig en alles werd snel afgehandeld.

mei 2025

Het was een beetje ingewikkeld om de sleutels op een andere locatie op te halen en je krijgt niet meteen een ontvangstbewijs, maar verder was de ervaring erg goed.

maart 2025

Bij aankomst op de eerste locatie voelde ik meteen dat ik de juiste keuze had gemaakt,,, en het resultaat was fantastisch! Geen verdere uitleg nodig! De tweede locatie begon wat minder, maar uiteindelijk kreeg ik een prachtig appartement aan de andere kant van de stad,,, het was volledig ingericht en van alle gemakken voorzien,,, alles was schoon en de voorzieningen waren dichtbij,,, een fijne buurt,, en de mensen die me behulpzaamen met dit verblijf waren geweldig,,, ik ga zeker terug naar die plek!

maart 2025

Het appartement was over het algemeen netjes, maar ik zag wel wat stof, zelfs op de handzeep in de badkamer. Het ophalen van de sleutels op een andere locatie kan voor sommigen wat lastig zijn, maar het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het appartement zelf is charmant, met een comfortabel bed, een compacte keuken en een smart-tv die perfect werkt. Het is ongeveer 15 minuten lopen naar het stadscentrum en er zijn een paar winkels op slechts een paar minuten afstand. Al met al was het een fantastisch verblijf!

januari 2025

Ons verblijf was fantastisch! Het huis was brandschoon en zo gezellig! Het receptiepersoneel, met name Alex, was supervriendelijk en deed er alles aan om ons te helpen!

Appartement voor 4 personen in het Antwerpen

Appartement VK_3

Antwerpen, België

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,9

18 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal