Chalet Le coeur du brâme (BE-4845-30) is gelegen in Jalhay, Ardennen, Luik en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Chalet Le coeur du brâme een oppervlakte van 120 m² en telt het 4 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, open haard, WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Welkom in een zeer origineel chalet aan de rand van het bos in het pittoreske dorpje Jalhay. Het comfortabele en goed ingedeelde interieur, de 3 slaapkamers en de bubbelbad zijn perfect voor een gezin van 6 personen met jonge kinderen. Het chalet ligt aan de rand van het bos en u kunt direct vanuit de tuin het bos verkennen. Het dorp Jalhay ligt op 2 km afstand en heeft een bakker, slager, kruidenier, bank en restaurant. Een privévis- en recreatievijver ligt op 10 minuten van de accommodatie. Het kuuroord Spa ligt op 12 km afstand, evenals het circuit van Francorchamps. In de winter zijn er talloze skigebieden in de omgeving. Met airconditioning en verwarming is het altijd comfortabel. Voor de kleintjes zijn er een kinderstoel en kinderbedjes beschikbaar. U kunt gebruikmaken van het balkon of het overdekte terras om te genieten van barbecuemaaltijden. Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.
Parterre: (open keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), 2x koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(internationale zender(s)), kachel, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. onderschuifbed), badkamer(ligbad, douche, wastafel), toilet(toilet, urinoir), airconditioning, kinderbed)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), wasdroger, balkon)
overloop, bubbelbad, twijfelaar, open haard, wasmachine, patio, verwarming(elektrisch, via airconditioning), binnenplaats, terras(overdekt), tuin(omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, jeu de boules baan, kinderbed, kinderstoel, strijkplank, haardroger
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Groot huis .et alles erop en eraan Heerlijke jaccusi
Het huisje is prima, ligt aan een doorgaande weg maar daar heb je geen last van. Wij waren er met Oud en Nieuw. Grote omheinde tuin met jacuzzi onder een overkapping. Achter het huis een bos waar je heerlijk kunt wandelen. Ideaal voor als je rust wilt en het vuurwerk wilt ontvluchten. Het huis is geschikt voor 8 personen, maar ons inziens max 6 personen, bedden zijn goed, heerlijk dekbed, bedden zijn twijfelaars, is wat krap voor twee volwassenen. De badkamer is prima, heerlijke douche met goede waterdruk, ligbad. Het zag er schoon uit. Keukengerei was meer dan voldoende, wel een lelijke TL verlichting, maar goed was makkelijk op te lossen door er een andere lamp ff neer te zetten. Houtkacheltje, houd kun je bij de eigenaar bestellen via SMS. Vaatwasser was stuk, maar mocht de pret niet drukken. Wat we wel misten was een handleiding voor de TV en jacuzzi, belletje naar de eigenaar en het was opgelost. Verder hebben we een heerlijk weekje gehad.
Het huis was schoon en bij aankomst was de verwarming aan. Ruime woonkamer en goed uitgeruste keuken. Grote goed afgesloten tuin waar de hond veilig kon rondlopen. De foto van het huis is verouderd want er is een groot terras gekomen met een volledige overkapping wat een verbetering moet zijn Bij aankomst waren alle afvalcontainers boordevol en ze zijn ook niet geleegd. Het huis ligt aan een drukke hoofdweg waar je ook langs moet lopen om in het bos te komen.
Een mooi huis op een prima afgesloten terrein langs een wel wat drukke weg maar daar hoor je binnen niet veel van binnen is er voldoende ruimte en de tuin is royaal waar de honden vrij konden rond lopen zonder dat ze de weg op konden, onder het grote afdak aan de achterzijde van het huis een heerlijke jacuzi voor 3 personen. Wij hebben er echt even lekker van genoten.
Het huis was bij aankomst onverwarmd, maar met twee elektrische kachels was het relatief snel warm. De bedden waren fris opgemaakt. De keuken was van alle gemakken voorzien. Het huis heeft een prachtige badkamer en het aparte toilet met urinoir is praktisch. De grote afvalcontainer zat tot de nok toe vol; toen we erom vroegen, werd ons verteld dat we hem gewoon moesten volgooien en open moesten laten staan, wat lastig is omdat er zoveel ratten in huis rondlopen en ook in de afvalcontainer snuffelen. Een kast in de kinderkamer zonder achterwand is volledig weggevreten en vol met verse rattenkeutels. Wat wel fijn was, was de rust; ondanks de drukke weg hoor je binnen niets. In de vroege ochtend en late avond hoor je de herten niet meer vanuit het huis. Het bos ligt op een paar minuten lopen langs de weg; er is geen toegang vanaf de accommodatie zoals beschreven. Het absolute hoogtepunt was de whirlpool op het overdekte terras, die we meerdere keren per dag gebruikten. Ook toen we geen chloor meer hadden om de whirlpool te desinfecteren, konden we de beheerder snel telefonisch bereiken. Als u het rattenprobleem onder controle krijgt, kunt u een ontspannen vakantie hebben met de balkondeur open. Anders raad ik u aan de deuren gesloten te houden!
Het chalet was supercomfortabel en schoon. Ik vond de gezellige sfeer erg fijn en het feit dat je vanuit de tuin zo het bos inloopt. Een echte aanrader!
Het chalet was supercomfortabel en schoon. Ik vond de gezellige sfeer erg fijn en het feit dat je vanuit de tuin zo het bos inloopt. Een echte aanrader!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het chalet in Jalhay! De locatie was perfect voor ons gezin, met gemakkelijke toegang tot de prachtige bossen direct vanuit de tuin. De kinderen vonden het geweldig om de omgeving te verkennen en we hebben zelfs een leuke middag doorgebracht bij de nabijgelegen visvijver. De hottub was een geweldige toevoeging, vooral na een lange dag wandelen. Het chalet was ruim en goed uitgerust met een gezellige woonkamer en een mooie keuken. We waardeerden de attente voorzieningen, zoals een kinderstoel voor onze kleintje. Al met al een fantastische ervaring!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het chalet in Jalhay! De locatie was perfect voor ons gezin, met gemakkelijke toegang tot de prachtige bossen direct vanuit de tuin. De kinderen vonden het geweldig om de omgeving te verkennen en we hebben zelfs een leuke middag doorgebracht bij de nabijgelegen visvijver. De hottub was een geweldige toevoeging, vooral na een lange dag wandelen. Het chalet was ruim en goed uitgerust met een gezellige woonkamer en een mooie keuken. We waardeerden de attente voorzieningen, zoals een kinderstoel voor onze kleintje. Al met al een fantastische ervaring!
Zeer leuk huisje. Gezellig, vriendelijke eigenaar. We hebben met het hele gezin, 7 personen, genoten
Een erg fijn huis, het is er rustig ondanks de drukke weg en het is van alle gemakken voorzien. Toen we aankwamen was het huis schoon en de bedden waren opgemaakt. al met al een goede ervaring!
Tolles Haus. Direct een einer vielbefahrenen Straße. Insbesonder de Kinderzimmer. Whirlpool is super voor een Abdach. Alles is sauber. Een stelle ist das Wohnzimmer mur 1.90 Deckenhöhe
Mooie vakantiewoning , alles voorhanden , goede bedden. Mooie gazebo in de tuin om te rusten . Gezellige jacuzzi. Goede uitvalbasis om de Hoge Venen te bezoeken , dichtbij. Vele wandelingen gemaakt.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links