Cottage La Brocanteuse (BE-6880-47) is gelegen in Jehonville, Ardennen, Luxemburg en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Cottage La Brocanteuse een oppervlakte van 165 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit charmante huisje met 4 slaapkamers in Jehonville biedt plaats aan maximaal 8 gasten en 1 huisdier (€ 8/nacht), waardoor het ideaal is voor gezinnen met kinderen. Gelegen op slechts 1 km van het bos, is het perfect voor rustige wandelingen en uitstapjes in de natuur. Het terras op het zuidoosten kijkt uit op een privétuin waar kinderen en huisdieren kunnen spelen terwijl volwassenen genieten van een zonnige barbecue. Binnen kunt u ontspannen met een potje tafelvoetbal of knus zitten in de woonkamer met een tv en dvd-speler.
De open keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, oven, magnetron, vaatwasser en twee koffiezetapparaten. De slaapkamers zijn verdeeld over drie verdiepingen, waaronder een kamer met een stapelbed en een eigen badkamer. Voorzieningen zoals een kinderbedje en kinderstoel zijn aanwezig.
In de buurt kunt u kajakken op de Semois (11 km), of de schilderachtige wandelpaden van Rochehaut verkennen en de wandelroute Les Échelles de Rochehaut volgen. Voor ruimtevaartplezier kunt u een bezoek brengen aan het Euro Space Centre (12 km), of het lokale erfgoed ontdekken in het Musées du Fourneau Saint-Michel in Saint-Hubert.
Dineer bij La table des ateliers in Bertrix, Le Campagnard in Tellin of Le Rendez-vous Des Gourmets in Saint-Hubert.
Parterre: (hal, zitkamer(TV, DVD-speler), eetkamer, open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Staafmixer), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet))
Op de 2e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed))
Souterrain: (tafelvoetbal)
terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderbed, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een zeer gezellig compleet ingericht vakantiehuis met tuin en terras met BBQ. Masterbedroom met eigen badkamer en toilet drie Queensize bedden, mooi gezellig rustiek ingerichte kamers. Een open zeer goed uitgeruste keuken met ruime koelvries combinatie. Ons verblijf was eigenlijk te kort om van alle faciliteiten te genieten. De IR cabine hebben we geen tijd gehad om deze te gebruiken. Het ontvangst door Anne was ook zeer aangenaam, alles zeer duidelijk uitgelegd. Minpunt, de omgeving is wel allesbehalve levendig, voor inkoop te doen even naar Bertrix rijden een 20 minuten. Voor wandelaars en fietsers de ideale uitvalsbasis. Voor de rust ook 100% aangewezen. Onze score al bij al een dikke 9 op 10 👍
Ideale uitvalsbasis om de regio te ontdekken, ruim genoeg en alle comfort
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit charmante huisje in Jehonville! De locatie is perfect voor een gezinsvakantie, met rustige wandelingen in het nabijgelegen bos. We hebben genoten van de zonnige terras, de barbecue en het kijken naar de kinderen die in de tuin speelden. Het huis is ruim en prachtig ingericht, waardoor het voelt als een tweede thuis. En het was een groot pluspunt dat we onze hond mee konden nemen! We kunnen niet wachten om terug te keren
We hebben hier een heerlijk weekend gehad. De locatie is rustig en de nabijgelegen rivier is perfect om te kajakken. De charme en het comfort van de hut maakten ons verblijf aangenaam!
Het huis was ruim en goed uitgerust, perfect voor onze groep van acht. Het was fijn om meerdere badkamers te hebben, wat de ochtenden een stuk gemakkelijker maakte. Een oase van rust!
Over het algemeen was het een aangename ervaring, De cottage had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De locatie was ideaal om de regio te verkennen
Een prachtig huis met volop ruimte en alle voorzieningen. Een praktische keuken! Een heerlijke tuin waar kinderen vrij kunnen spelen. Comfortabele bedden.
Deze hut overtrof onze verwachtingen! De gezellige inrichting zorgde ervoor dat we ons er thuis voelden, en de open keuken was een geweldige plek voor familiediners. De tafelvoetbaltafel was een hit bij de kinderen!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in deze charmante hut! De kinderen speelden graag in de tuin terwijl wij ontspanden op het terras. De locatie is perfect om te wandelen en de nabijgelegen bospaden te verkennen.
Erg gezellig en gastvrij! De gastheren waren hartelijk en gastvrij. We voelden ons vanaf het moment dat we aankwamen thuis. De omgeving is perfect voor natuurliefhebbers.
Geweldige plek, schitterende natuur!
Alles was gewoon goed! De kinderen hielden van de stapelbedden en de tuin, terwijl wij genoten van de grill op het terras, Schoon en welkom, we zouden zeker terugkomen!
geen slot op de toiletdeur, huis slecht geisoleerd tegen geluid , s'morgens om 5 u word je wakker van kinderen die spelen in die andere chalet , douche die niet goed fonctioneer , geen draperie, couverts niet volledige in oorde , dit chalet is niet goed gesoigneerd
We hebben genoten van onze vakantie in het prachtige huis. De omgeving is zeer rustgevend en aangenaam om te verblijven. Het huisje was helemaal zoals we verwacht hadden, heel fijn. We werden goed ontvangen en alles werd duidelijk uitgelegd bij aankomst. Er komen helaas nog enkele kosten bij die niet altijd even duidelijk waren vermeld voor boeking. De tuin is zoals vermeld helemaal omheind zodat de hond niet weg zou kunnen, helaas is onze hond gaan lopen en dat was even spannend. Het 'poortje' is niet helemaal stabiel, waardoor de hond zich eenvoudig er tussen kan wringen om te ontsnappen. Na een kleine 'hart stilstand' (even paniek natuurlijk) hadden we haar terug en konden we lekker verder genieten van ons verlof. We raden deze accommodatie zeker aan voor andere vakantiegangers. Het 'verkeersgeluid' van het zwaar verkeer heeft ons helemaal niet gestoord. We hebben genoten en keren terug naar huis met een aangenaam gevoel. bedankt.
Het was een gezellig huisje. Er was voldoende ruimte voor iedereen. Het was handig dat er twee badkamers zijn. De tuin was perfect voor de hond, hij kon niet ontsnappen. Spijtig dat de koffiezet niet goed werkte. Ook de netheid kon beter.
Het was een aangenaam verblijf , ook te danken aan het fantatische weer. Het is ook goed dat de tuin is afgeschermd, zodat onze hond vrij kon loslopen
Goed geregeld, accommodatie was mooi. We waren gelukkig maar met zijn vieren waardoor er niemand op de bovenverdieping hoefde te slapen, waar het warm was (buiten was het namelijk boven de 30 graden). In het dorpje zelf is geen winkel.
Mooi huis, zeer groene omgeving, mooie streek.
Wij werden hartelijk ontvangen door de eigenares die ons al de informatie gaf die nodig was. Het huisje is charmant en gerieflijk ingericht en de tuin is mooi afgeschermd. Jammer dat het huisje pal langs een dorpsweg ligt zodat je de tractors erbij moet nemen maar het heeft ons verblijf daarom niet onaangenaam gemaakt. Een aanrader als vakantiebestemming!
Beautiful. Very peaceful
Met smaak ingericht huis, goed afgesloten tuin, ideaal voor de hond, altijd zon
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links