Vakantiehuis Domaine Le Ry d'Ave (BE-5580-80) is gelegen in Rochefort, Ardennen, Namen en geschikt voor maximaal 22 personen. Verder heeft Vakantiehuis Domaine Le Ry d'Ave een oppervlakte van 500 m² en telt het 9 slaapkamersen 9 badkamers. Met faciliteiten zoals open haard, WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Meer dan een gîte... een unieke plek om samen te komen met familie en vrienden, om nieuwe energie op te doen en te genieten van de authenticiteit van het platteland.
Geniet van het panoramische uitzicht op het grote bloemrijke park en het onderhout dat wordt bewaterd door de "ry d'ave", een zijrivier van de Lesse, gelegen aan de achterkant van het gebouw waar u kunt genieten van "zoetwaterzwemmen" en "vissen" (breng uw eigen uitrusting mee) & (u moet vooraf een visvergunning van de staat hebben).
De rechte dijk is nog een intact spoor van de stoomtram die vroeger in deze oase van natuur stopte.
Het Domaine "Le Ry d'ave" biedt u een groene omgeving in een regio met veel activiteiten voor jong en oud.
De gîte biedt hotelachtig comfort met zijn 9 kamers, elk uitgerust met een individuele badkamer. De capaciteit is van 18 tot 22 personen.
De gemeenschappelijke leefruimtes (volledig uitgeruste keuken, ruime eetzaal, salon en bar, vergaderzaal) zijn ook perfect geschikt voor groepen en bedrijven.
Basisbenodigdheden zijn te vinden in de supermarkt op een steenworp afstand, maar een avondje uit in een van de nabijgelegen restaurants is ook mogelijk.
Parterre: (zitkamer(TV, open haard, zithoek), eetkamer(eettafel(22 personen), bar, biljart, kinderstoel, kinderstoel, kinderstoel, kinderstoel, kinderstoel, kinderstoel), keuken(waterkoker, fornuis(inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, Blender, Staafmixer), toilet(wastafel, toilet), toilet(wastafel, urinoir, urinoir), wasruimte(wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer))
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet, balkon of terras), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet, balkon of terras), slaapkamer met badkamer(2-pers. slaapbank, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, bad met douche, wastafel, toilet, balkon of terras), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, 2-pers. slaapbank, bad met douche, wastafel, toilet, balkon of terras), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, bad met douche, wastafel, toilet))
bar, bad of douche, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, air conditioning(paid), biljart, kinderbed, gezelschapsspellen, Zonnescherm
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
de groep maakt den ambiance, elke kamer met eigen sanitair is zeer tof. Huis straalt de romantiek van vroegere tijden uit. Alles was netjes gekuist
Wat gedateerde maar erg charmante en propere kamers. Erg vriendelijke ontvangst en soepel afhandeling (ook mbt aankomst -en vertrekuren) De keukenvoorzieningen zijn helemaal aangepast aan grote groepen, met zeer degelijke toestellen en keukengrief. Een beetje jammer dat buiten eten alleen maar mogelijk is op het terras aan de (nogal drukke en luidruchtige) straatkant en er geen tafels of accommodatie voorzien is in de mooie aangelegde achtergelegen tuin.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links