Luxe sfeervol vakantiehuis met wellness
Riemst, Belgisch Limburg, België
Vakantiehuis t Margrietje (BE.3770.07) is gelegen in Riemst, Belgisch Limburg en geschikt voor maximaal 10 personen. Verder heeft Vakantiehuis t Margrietje een oppervlakte van 152 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger, vaatwasser en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Nieuwe, exclusieve en luxueuze vakantiewoning in het rustige Riemst voor max. 10 personen, stijlvol ingericht in warme Ibizastijl.
Veel licht, open leefruimte, airco en hoogwaardige afwerking.
Omheinde tuin met jacuzzi, sauna en OFYR BBQ voor pure ontspanning.
Ideaal voor gezinnen, koppels en kleine, respectvolle gezelschappen.
Gelegen in een zeer stille buurt waar eigenaars ook wonen, vlakbij Maastricht.
Geen feestlocatie; stilte buiten na 22u
Riemst ligt in een prachtige streek waar rust, natuur en gezelligheid samenkomen. Verken de glooiende landschappen via mooie wandel- en fietsroutes of bezoek de indrukwekkende mergelgrotten in de omgeving. Ook steden als Maastricht en Tongeren liggen vlakbij, met leuke winkels, terrassen en cultuur. Of je nu houdt van natuur, bourgondisch eten of een dagje stad, hier is voor iedereen iets te beleven
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huis is gewoonweg geweldig. Er ontbreekt je aan niets! Het is met veel liefde en toewijding ingericht. De wellnessoase nodigt uit om te ontspannen. We waren met twee gezinnen acht dagen daar. De eigenaren zijn super voorkomend en zorgen ervoor dat alles perfect is. We hebben een geweldige, herstellende vakantie gehad en komen zeker terug 😊😊😊😊😊 Heel groot compliment! Vijf sterren zijn eigenlijk te weinig.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links