Villa in Het Zoute bij Zeedijk Promenade
Knokke - heist, West-Vlaanderen, België
Villa Nautilus (BE-8300-205) is gelegen in Knokke - heist, West-Vlaanderen en geschikt voor maximaal 10 personen. Verder heeft Villa Nautilus een oppervlakte van 250 m² en telt het 5 slaapkamersen 4 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Verscholen in een van de rustige en charmante straatjes van Knokke, biedt deze prachtig gerenoveerde villa een oase van rust in het hart van Het Zoute – waar elegantie en rust samenkomen. Met vijf ruime slaapkamers en vier luxe badkamers is dit privéverblijf ideaal voor gezinnen of groepen die op zoek zijn naar stijl, ruimte en sereniteit.
De villa is zorgvuldig ontworpen met comfort in gedachten en combineert moderne accenten met tijdloze klasse. Elk detail is zorgvuldig samengesteld om een luxe en huiselijke ervaring te garanderen, van de uitnodigende woonruimtes tot de hoogwaardige afwerking. Ruime privéparkeergelegenheid maakt aankomst en verkenning zorgeloos.
Stap naar buiten en bevind u op slechts enkele minuten van de iconische Zeedijk, de gouden driehoek van luxe winkels en de verfijnde restaurants van Knokke-Heist. Wandel door de nabijgelegen galerieën, sla een balletje op een van de mooiste golfbanen van België of ontdek de wilde schoonheid van het Zwin Natuurreservaat. Of u nu komt om te ontspannen, dineren, winkelen of de omgeving te verkennen, deze villa plaatst u midden in het centrum – maar toch net ver genoeg om van uw rust te genieten.
Let op: De toeristenbelasting is inbegrepen in de huurprijs.
Parterre: (woonkamer(TV(flatscreen, digital), zithoek, gashaard), eetkamer(eettafel), keuken(kookplaat(inductie), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(cups, filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), toilet(toilet), Internettoegang)
Op de 1e etage: (slaapkamer(stapelbed(dekbed)), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed), douche(inloopdouche), wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed), douche(inloopdouche), wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed), ligbad, douche(inloopdouche), wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed), ligbad, wastafel, wastafel, toilet))
wasdroger, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, babybedje(free)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We vonden de ruimte knus voor twee personen en waardeerden de korte loopafstand naar lokale winkels en restaurants. De badkamers waren ruim.
Een heerlijk plekje in de tuin, perfect voor een kopje koffie in de ochtend.
De zachte verlichting in de woonkamer zorgde voor ontspannen avonden. Ik vond het heerlijk hoe rustig het er was, ondanks de nabijheid van de stad.
De keuken was voorzien van moderne apparatuur, waardoor koken eenvoudig was. De slaapkamers waren ruim met voldoende opbergruimte.
Rustige nachten en makkelijke parkeermogelijkheden zorgden ervoor dat we snel konden settelen. De bedden waren comfortabel genoeg voor een goede nachtrust.
We vonden het fijn dat elke slaapkamer een eigen sfeer had en dat er genoeg ruimte was voor onze groep, zonder dat het krap of lawaaierig aanvoelde.
Na lange dagen buiten heb ik heerlijk geslapen!
Eenvoudige inrichting met probleemloos parkeren en soepele incheckprocedure.
Een goed uitgeruste keuken met snelle wifi, alles perfect geregeld.
Een kort weekendje weg zonder gedoe. De villa voelde licht en ruim aan en lag vlakbij alles wat we wilden zien.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links