Appartement in Het Zoute met Zeezicht
Knokke-Heist, West-Vlaanderen, België
Appartement BAHIA 61 Stpl (BE-8300-210) is gelegen in Knokke-Heist, West-Vlaanderen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement BAHIA 61 Stpl een oppervlakte van 95 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ervaar het ultieme kustcomfort in dit prachtige appartement, gelegen in een nieuwbouwresidentie met adembenemend uitzicht op zee. Met drie ruime slaapkamers en twee stijlvolle badkamers (op aanvraag beschikbaar), biedt het appartement zowel luxe als gemak – perfect voor een ontspannen verblijf met familie of vrienden. Grote ramen baden in natuurlijk licht, terwijl moderne afwerkingen en een rustgevend interieur een serene, gastvrije sfeer creëren. Stap het privéterras op en geniet van het eindeloze uitzicht op de Noordzee en kom tot rust bij het geluid van de rollende golven.
Gelegen in de prestigieuze wijk Knokke-Heist, met name Het Zoute, bevindt u zich in het hart van de meest iconische en luxueuze badplaats van België. Bekend om zijn tijdloze elegantie, is Het Zoute een toevluchtsoord voor liefhebbers van het goede leven – waar authentieke villa's samenkomen met weelderige golfbanen, kunstgalerijen, gastronomische restaurants en designerboetieks. De charmante kustsfeer is perfect voor ontspannen wandelingen, stijlvolle stranddagen en verfijnde avonden uit.
Verken het bruisende winkelaanbod op slechts enkele minuten afstand, waar u wereldberoemde merken vindt in de gouden driehoek van de Lippenslaan, Dumortierlaan en Kustlaan. Mis de zondagse winkelcultuur en levendige lokale markten niet. Of u nu komt om te ontspannen, de omgeving te verkennen of uzelf te verwennen: dit appartement plaatst u midden in de luxe en kustcharme.
Borg, schoonmaak, beddengoed en handdoeken zijn niet inbegrepen in de vermelde prijzen. Water, gas, toeristenbelasting en elektriciteit zijn inbegrepen, tenzij anders vermeld.
Op de 6e etage: (open keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Blender), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed)), slaapkamer(1-pers. bed(dekbed), 1-pers. bed(dekbed)), slaapkamer(stapelbed(dekbed)), badkamer(bad met douche, wastafel, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet), Internettoegang)
wasmachine, airconditioning, terras, fietsenberging, parking, lift, strijkplank, strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De internetverbinding werkte goed voor mijn telefoongesprekken en het gebied had veel winkels en interessante kunstgalerijen om te bezoeken.
Het was een kort verblijf, maar het voelde moderner aan dan andere plekken in de buurt waar ik ben geweest. Het bood een schone ruimte met overal praktische details om het verblijf comfortabel te maken.
Het koffiezetapparaat trok meteen mijn aandacht – perfect voor ontspannen ochtenden op het terras met uitzicht op zee. De prijs leek redelijk, gezien de ruime opzet en parkeergelegenheid, wat zo dicht bij het centrum zeldzaam is.
We checkten laat in de avond in en alles was klaar en rustig. Het appartement voelde ruim genoeg aan voor twee personen, met grote, comfortabele bedden en airconditioning die goed werkte. Kleine dingen zoals een strijkijzer en strijkplank kwamen goed van pas voordat we 's ochtends op pad gingen. Het uitzicht vanaf het terras was onovertroffen na lange wandelingen rond Het Zoute.
Onze familievakantie duurde vijf dagen. De drie slaapkamers boden iedereen voldoende ruimte om te ontspannen en zich uit te spreiden. Een vaatwasser maakte de maaltijden een stuk gemakkelijker en de open keuken zorgde ervoor dat we tijdens het koken contact met elkaar konden houden.
Ik zocht een schone slaapplaats vlakbij het strand en vond hier rustige nachten en eenvoudige kookfaciliteiten.
Het was makkelijk om vanaf hier alleen door de stad te wandelen, en parkeren was ook een groot pluspunt. Het personeel was vriendelijk en zorgde ervoor dat het inchecken soepel en aangenaam verliep.
Na de lange autorit hadden we dringend rust nodig, en deze plek bood het. De rust op de zesde verdieping, met de grote ramen die geruisloos licht binnenlieten, was bijzonder indrukwekkend. Maar wat ons het meest imponeerde, was het terras met het eindeloze, vredige uitzicht op de zee in alle richtingen.
Een kort weekendje aan zee! We vonden het geweldig hoe dicht alles bij elkaar lag en hebben heerlijk ontspannen op het terras met een prachtig uitzicht.
Het uitzicht van bovenaf was indrukwekkend met frisse lucht die naar binnen kwam via open ramen.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links