Gezellig appartement met mooi terras
Koksijde, West-Vlaanderen, België
Appartement Bon Accueil tweede (BE.8670.113) is gelegen in Koksijde, West-Vlaanderen en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement Bon Accueil tweede een oppervlakte van 70 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Bon Accueil tweede is een warm nestje voor families in bruisend Koksijde. Dit lichte appartement ademt gezelligheid met een zonnig terras, zeezicht en een uitgeruste keuken voor pannengeratel en lachbuien. Comfortabele kamers zorgen voor zoete dromen na strandavonturen. Winkels, duinen en eten om de hoek – ideaal voor onvergetelijke vakantiedagen vol zand en samenzijn!
Wandel over het brede strand en klim de Hoge Blekker, hoogste duin van de kust. Bezoek Paul Delvaux-museum en NAVIGO Visserijmuseum voor cultuur. Kids ravotten in Beach Village of Kidsworld, of bij Plopsaland De Panne. Duinpanne en natuurcentra bieden educatief plezier. Avontuur en ontspanning op loopafstand!
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links