Herenhuis Den Ast met jacuzzi en tuin
Lichtervelde, West-Vlaanderen, België
Landhuis Den Ast (BE-0011-58) is gelegen in Lichtervelde, West-Vlaanderen en geschikt voor maximaal 12 personen. Verder heeft Landhuis Den Ast een oppervlakte van 240 m² en telt het 5 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit landhuis alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit prachtige landhuis met 5 slaapkamers ligt net buiten het centrum van Lichtervelde en is een perfect toevluchtsoord voor maximaal 12 gasten. Ideaal voor grote of meerdere gezinnen. Het huis biedt comfort en luxe met een ontspannend bubbelbad en een serene vijver om bij te ontspannen na een dagje verkennen. Kinderen zullen dol zijn op de nabijgelegen kinderboerderij, die gratis toegankelijk is.
Het landhuis beschikt over een ruime en goed uitgeruste keuken met een grote eettafel, perfect voor gezamenlijke maaltijden met uitzicht op de aangelegde tuin. De aangrenzende gezellige woonkamer nodigt u uit om binnen te ontspannen. Ga naar buiten om te genieten van de frisse lucht in de gemeubileerde tuin of op het terras, terwijl de kinderen op de trampoline springen en u geniet van de zon op een ligstoel.
Gelegen in West-Vlaanderen, is de locatie ideaal voor natuur- en culinaire liefhebbers. Bezoek Kasteel D'Aertrycke of wandel naar het stadscentrum op slechts 1 km afstand voor lokale winkels en restaurants. Met gratis parkeergelegenheid en ruimte voor 2 huisdieren zonder extra kosten, biedt deze luxe accommodatie alles wat u nodig heeft voor een rustig en onvergetelijk verblijf.
Parterre: (zitkamer(TV), woonkeuken(eettafel, waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), bijkeuken(douche, toilet, wasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(2-pers. bed, 2-pers. slaapbank, TV), slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche), overloop(toilet))
bubbelbad, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, parking, trampoline, vijver
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wat een heerlijk huis! Van alle gemakken voorzien! De koelcel was helemaal fantastisch! Geen passen en meten met een eigenlijk altijd te kleine koelkast! Ook heel fijn contact met eigenaar om zaken af te stemmen!
een warm, heet Pinksterenweekend in Lichtervelde... genoten van zwemvijver, jacuzzi en terras
Geweldig huis, veel ruimte beneden, grote tuin. Alles in ruime mate aanwezig, ook veel speelgoed en spelletjes.
Groot huis, grote mooie tuin. Fantastisch voor kinderen
De woning is gewoon fantastisch: groot, mooi ingericht en zeer functioneel. En, zeker voor de kinderen, zijn de jacuzzi en grote speeltuin met kinderboerderij een grote meerwaarde. We zijn dit weekend niet van het domein weggeweest.
Wij gingen voor een weekend met 12 vrienden naar Vakantieverblijf Den Ast. Echt een toplocatie met een prachtig huis en een heel rustige omgeving. De dieren van de kinderboerderij en de aangrenzende speeltuin waren ZA-LIG! De aanwezigheid van bezoekers op de boerderij zou voor enige lawaaihinder kunnen zorgen overdag moest je het verblijf niet verlaten maar om eerlijk te zijn hebben wij hier zelf amper last van gehad! Echt een aanrader!!
Een prachtig, comfortabel en zeer goed uitgerust huis, licht en in een idyllische omgeving. De toegang tot de educatieve boerderij en alle spelletjes was een groot succes bij zowel kinderen als volwassenen! Een perfect verblijf.
Prima groot proper mooi huis. Ondanks het slechte weer toch gebruik kunnen maken van jacuzzi! Leuk voor de kinderen dicht bij kinderboerderij. Supervriendelijke behulpzame mensen… dikke pluim!!!
Tophuis: alle comfort aanwezig - wel een puzzel om in de domotica te lichtsturing te begrijpen maar dat is een detail. Jacuzzi was aangenaam, eigenaar liet ons op de kinderboerderij rondlopen, en meer dan plaats voor alle slapers.
Luxe huis met fijne jaccuzi en een vriendelijke eigenaar! Dit huis, gelgen op loopafstand van het dorpcentrum, is ideaal voor families met kinderen of vriendengroepen die van natuur houden. Het huis ligt tegen een mooie kinderboerderij met een gigantische speeltuin waar je het terrein op mag zonder te hoeven betalen. Het was leuk om met de nieuwgeboren geitjes te knuffelen en een staarwedstreid met de emu te doen. Hebben erg genoten van ons weekend en de inloop koelcel was een groot pluspunt!
Zeer grote en mooie woning gelegen naast een boerderij met veel speelfaciliteiten voor kinderen en de locatie is dicht bij enkele gezellige grote plaatsen zoals Roeselaere en Torhout. Wij komen zeker terug!
Zeer mooi, ruim, schoon huis met heerlijke Jacuzzi. Eigenaren wonen een stukje verder in de straat en waren ook heel behulpzaam. Leuke uit als Asia voor Brugge en zee (Oostende, Panne en zelfs Duinkerken).
Vakantievilla den Ast is een paradijs voor kinderen. Onbeperkt toegang tot de kinderboerderij met super grote speeltuin en speelschuur voor de natte dagen is voor kinderen fantastisch. Jacuzzi is heerlijk, ging 2x in storing maar werd snel verholpen. Huis is groot genoeg voor 2 gezinnen. Keuken is wel qua akoestiek wat galmend. Wat meer gordijnen of een kleed zou helpen om het galmen wat te dempen. Bedden lagen heerlijk, zou adviseren aparte dekbedden aan te schaffen. Onze voorkeur is niet onder 1 dekbed in een 2persoonbed. Maar dat is persoonlijk. Verder heerlijk verblijf gehad.
zeer nette omgeving, Zowel binnen als buiten. Heel ruim. Alles is aanwezig voor een goed verblijf. Alles wordt vlot geregeld. Met de kinderboerderij is het zalig voor de kleine kinderen.
Fijn huis, alles is aanwezig Super week gehad
Zeer mooi huis en geweldige tuin, perfect voor een groot gezin
Schitterende locatie zeker met kinderen
Heel mooi verblijf zonder enige opmerking. Alles wat we nodig hadden - mooie tuin - mooi weer! Bedankt!
Een heel ruim huis, netjes, voorzien van heel veel apparaten. De jacuzzi was voor ons een heel leuke extra. Ook de kinderboerderij is meer dan de moeite!
Ruim huis met enorme tuin. Wij hebben een week genoten van de plek en het prachtige weer. Zelfs onze pubers genoten van de dieren op de naast gelegen kinderboerderij. Prima plek voor bezoeken van de omgeving. Roeselare, Oostende, Brugge , Lille en Ieper. Indrukwekkende plekken bezocht die herinneren aan de 1e Wereldoorlog. Goede bakkers en supermarkten in het dorp. Schoonzoons hebben mooie ritten op de racefiets gemaakt . Kortom het was al met al een positieve ervaring
Het huis is heel comfortabel, ruim en van alle gemakken voorzien. Leuk voor jong en oud. Heerlijke tuin, kinderboerderij , speeltuin en jacuzzi. Veel privacy.
Over het algemeen een heerlijke ervaring. Het huis was schoon en de gastheren waren vriendelijk. We hebben genoten van het fietsen in de omgeving en hebben een aantal prachtige paden in de buurt gevonden. Het is een geweldige plek voor gezinnen die de stad willen ontvluchten.
Fantastisch familieweekend met de kinderen en kleinkinderen. Direct naast de vakantiewoning ligt een prachtig speelparadijs voor de kinderen. De nabijgelegen kinderboerderij is perfect onderhouden. In de mooie vakantiewoning is alles aanwezig wat nodig is voor een aangenaam verblijf.
Het huis is fantastisch. Ruim en alles wat nodig is om een fijne vakantie te hebben, is aanwezig. Kinderboerderij met speeltuin geweldig. Tuin met hottub prachtig. Goed contact met verhuurder.
De villa was ruim en prachtig ingericht. We voelden ons er meteen thuis. De keuken had alles wat we nodig hadden om onze maaltijden te bereiden en de eethoek bood een mooi uitzicht op de tuin. Een geweldige plek voor onze groep om samen te komen!
Wij hebben een fijn verblijf gehad in dit huis. Heel ruim, van alle gemakken voorzien. Vooral de jacuzzi was bij de kinderen in trek. Ook de kinderboerderij ernaast is super! Ponyrijden en verder lekker spelen. Ruime afgesloten tuin, trampoline in de tuin. Wij bevelen dit verblijf aan!
Mooi ruim huis met alles op en aan. Een prachtige grote tuin. Aansluitend de kinderboerderij met mooie speeltuin. Heerlijk voor ons kleinkind. Een zeer vlotte en goede ontvangst. Kortom zeer geslaagd!
We hebben een heerlijk verblijf gehad! De hottub was een hoogtepunt en de kinderen vonden het geweldig om op de trampoline te spelen en de tuin te verkennen. De restaurants in de buurt waren handig om te eten en we waardeerden het gratis huisdierenbeleid!
Groot huis met voldoende plaats voor een grote groep. Bovendien was alles súper proper en netjes!. Een heerlijke tuin om van te genieten. En heel fijn; de kinderen hadden steeds toegang tot de aanpalende kinderboerderij, waar ze zich konden uitleven op de speeltoestellen, trampolines, …. Wij komen zeker terug!
Gratis accommodatie!
We zijn een week geweest met 6 volwassenen 4 kids, twee honden en een baby de kinderen hebben genoten van de speeltuin en de beestenboel. het is een fantastisch huis enorm groot ,gezellig en comfortabel. Heerlijk in de hottub gezeten. Spelletjes gedaan aan de grote eettafel. Als we toch een puntje van kritiek mogen geven de eetkamerstoelen maken enorm lawaai en zijn wat gammel. Het is een heerlijke vakantiewoning met alle comfort en gemak en zeker voor herhaling vatbaar.
De villa was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De keuken was een echte aanrader, want we konden er maaltijden bereiden terwijl we genoten van het uitzicht op de prachtige tuin. We hebben ook genoten van de kinderboerderij naast de deur – onze kinderen vonden het geweldig! De eetgelegenheden in de buurt waren handig, hoewel we meestal thuis kookten. Al met al een ontspannende vakantie.
Leuk weekend gehad, ondanks regenweer.
We hebben enorm genoten van deze fantastische vakantiewoning. Prachtige woning met alle, zelfs meer dan nodig, comfort. Naast 5 ruime slaapkamers en 3 badkamers (2 boven en 1 beneden) is er heel veel ruimte. Speelgoed, kindergerief, prachtige keuken, ...., mooie grote tuin, jacuzzi, kortom ideaal voor gezinnen, families met kinderen. En dan zeker niet te vergeten de Kinderboerderij met heel grote speeltuin. Zelfs buiten de openingsuren zijn deze altijd toegankelijk. Kortom een ideaal vakantiehuis voor gezinnen met jongere kinderen
keurig schoon veel speelgoed voor kleine kinderen aanwezig heerlijke ruime tuin
We hebben hier een geweldige tijd gehad! De keuken was perfect om grote maaltijden voor het hele gezin te bereiden en we hebben genoten van het eten buiten op het terras. De locatie is mooi en rustig, op korte rijafstand van Lichtervelde. Het enige nadeel was dat de parkeergelegenheid wat krap was, maar we hebben het gered. Het verblijf was de moeite waard!
Onlangs hebben wij 2 weken vakantie genoten in villa 'Den Ast' te Lichtervelde. En of we genoten hebben!!!! Ons verblijf was gewoonweg subliem. Zowel de volwassenen (mijn broer, mijn schoonzus, mijn partner als ikzelf) als de kinderen (3, 6 en 8 jaar oud) waren enorm onder de indruk van de ruimte en netheid dat de woonst te bieden had, de fantastische tuin en de uitnodigende boerderij net naast de deur. Echt alles was voorhanden om er een geslaagde vakantie van te maken. Dankzij het stralende weer heeft de zwemvijver dagelijks dienst gedaan, maar ook de ruime jacuzzi was een groot succes. Elke morgen brachten we na het ontbijt een bezoekje aan de dieren van de kinderboerderij en leefden de kinderen zich uit op de speeltuin, springkastelen en klimtoestellen. Want wie het vakantiehuis huurt mag ook elke dag onbeperkt gebruik maken van de faciliteiten die de boerderij biedt. Met drie jonge kinderen is dit dan ook pure verwennerij. Vanaf 13h is de boerderij geopend voor publiek, maar ondanks dat deze enkel gescheiden is met een haag van het vakantiehuis is er 100% privacy. Dus in de voormiddag was het genieten van de dieren, in de namiddag vertoefden we in de tuin en vlogen de uren voorbij tijdens het zwemmen en spelen. En was er al eens een dagje regen dan konden de kinderen binnen in een aparte speelhoek hun hartje ophalen met allerlei gezelschapspelen en knutselmaterialen die tevens aanwezig zijn. Wij hebben dus genoten van het prachtige vakantiehuis zelf, al het moois op de boerderij en de zalige omgeving. En moet ik dan toch een klein minpuntje zoeken....dan had ik graag vliegenramen gehad op de slaapkamers. De temperaturen boven liepen al snel op tot 30 graden dankzij het mooie weer en wanneer we in de ochtend of de avond de ramen open lieten staan om wat verkoeling te zoeken, dan zat het binnen de kortste keren vol muggen. Maar ja...zo kan je overal wel iets gaan zoeken dat je minder prettig vindt. Wij vonden ons verblijf alvast top!!! Een dikke merci.
Prachtig landhuis met grote tuin. Alle voorzieningen aanwezig. Zeer geschikt voor families. Ernaast ruime en leuke kinderboerderij en speeltuin voor de kleintjes.
Voor ons gezin een ideaal huis. Zeer mooi gelegen en goed onderhouden. Ook een mooie tuin met trampolie waar de kids volop van genoten hebben. De 2 honden hadden ook voldoende ruimte om rond te rennen. Wij hebben met zijn allen genoten van ons weekje in "Den Ast".
Super mooi en schoon huis!
Genoten van het huis en de jacuzzi! Alles aanwezig. Minpunt voor ons was 2 dagen van ons verblijf de tuin mannen in de tuin aan het werk waren! ( begonnen om 8 met de heggenschaar en bladblazer) Gasten horen geen last te hebben van onderhoud! En de dag van vertrek ruim een uur van tevoren schoonmaaksters aan belde om boven schoon te maken! Terwijl er nog gedoucht werd! Ze hadden tijdsnood met schoonmaak schema.Omgeving mooi centraal
Prachtige en heel ruime vakantiewoning, kinderen konden zich uitleven op de kinderboerderij met prachtige speeltuin. Zelfs bij slecht weer genieten in de jaccuzzi en mooi communiefeest gevierd. Heel aangename eigenaars. Zeker een aanrader!
Zeer mooi groot en verzorgd huis met werkelijke alle nodige luxe. Jaccuzi werd gevuld met proper water. Dit voelt niet als een "verhuurwoning", eerder als een "thuis". Aanrader!
Heel fijn weekend gehad, alles was mooi schoon en goed verzorgd! Fantastische tuin en binnen ook heel veel ruimte. Huisbaas staat altijd voor je klaar en is heel makkelijk in omgang. Enorm genoten!
Als je op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord, dan is dit de plek. De locatie was perfect, op loopafstand van lokale bezienswaardigheden en restaurants. We vonden de omgeving erg rustig, waardoor we gemakkelijk konden ontspannen. We komen zeker terug!
Zeer aangename, verzorgde en grote woning met alle comfort en voorzieningen. Met veel smaak ingericht. Mooie verzorgde tuin. Rustig gelegen naast de kinderboerderij en speeltuin. Ideale verblijfplaats voor gezinnen met kinderen.
Heel mooi en proper huis. Ideaal ingericht voor 12 personen, ruimte genoeg. Aanrader voor een familievakantie met kinderen!
Het is een supermooi huis . Groot , veel lichtinval en kraaknet. De bedden zijn fantastisch goed.De tuin was heel erg goed onderhouden. Fijn om in te zitten. Het enige jammere voor ons was dat we , ook al dachten we dat de tuin omheind was, dat toch niet zo bleek te zijn. Dus hebben we onze honden moeten aanlijnen... Maar het is een geweldig vakantiehuis met vriendelijke verhuurders .
Prachtige omgeving met kinderboerderij . Schitterend voor kinderen!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Mansion Den Ast. De ruimte van het huis was perfect voor een familiebijeenkomst en de kinderen vonden de trampoline in de tuin geweldig. Na een lange dag Lichtervelde te hebben verkend, was het heerlijk om te ontspannen in de hottub. De locatie is rustig, maar toch dichtbij supermarkten en restaurants. Een echte aanrader voor gezinnen!
We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! Genoeg ruimte voor iedereen en de tuin was perfect voor de kinderen om te spelen. Het enige wat ik zou willen zeggen is dat de wifi een beetje traag was, maar dat vonden we niet erg, want we waren druk bezig met genieten van de hottub. Al met al een fantastische vakantie!
We hebben een fantastisch familie-uitje gehad naar Mansion Den Ast! De kinderen waren dol op de dierentuin naast de deur en we hebben heerlijk ontspannen in de hottub na een lange dag. De tuin was prachtig, perfect voor onze avondbarbecues. Een echte aanrader voor grote gezinnen!
Mooi huis, veel ruimte! Schoon en van alle gemakken voorzien. De kinderboerderij in de buurt was een leuke extra. Ik raad het aan voor een familievakantie.
We hadden een zeer leuk verblijf, zeer mooi en proper en een hele vriendelijke huiseigenaar
Alles was perfect in orde de huiseigenaar was heel vriendelijk wij hadden een super leuke tijd
Mansion Den Ast overtrof onze verwachtingen! Het interieur was comfortabel en gastvrij, en de aanwezigheid van een wasmachine was een groot pluspunt voor ons. We verkenden Lichtervelde en waren dol op de lokale eetgelegenheden. Perfect voor een weekendje weg!
Een uitstekende keuze voor onze vriendengroep! De ruime slaapkamers waren comfortabel en we hadden voldoende badkamers, waardoor we ons snel konden klaarmaken. De buitenruimte was een fijne extra om van het zonnige weer te genieten.
Een fantastische keuze voor onze vakantie! De kinderen hadden het geweldig in de kinderboerderij, en wij hielden ervan om te loungen bij het zwemvijver, De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om samen te koken, Een gedenkwaardige familievakantie!
Prachtige vakantiewoning met alle nodige voorzieningen! Vooral de mooie tuin en de prima ingerichte keuken zijn een meerwaarde.
Alles was goed. Bij aankomst eigenaar geappt en die was er heel snel. Het huis was super mooi, goede bedden. Alleen de waterdruk boven bij de douche was niet zo best. Jacuzzi was heerlijk. Omgeving niet zoveel gezien, Brugge is dichtbij!
Zeer vriendelijk ontvangen. Fantastische en gezellige woning met alles erop en eraan en voldoende ruimte voor iedereen. De kinderboerderij en bijhorende cafetaria vanuit de tuin te bereiken op 20m waren eveneens een pluspunt. Hier komen we heel graag nog eens terug!
Vlotte ontvangst, fantastisch huis, mooie rustige omgeving. Huis was ook super proper!
Het huis was makkelijk te vinden met de navigatie. Eenmaal daar werden we erg prettig ontvangen en alles zag er netjes en mooi uit. Net buiten de tuin speelden veel kinderen met de speeltoestellen. De gezinnen konden zo onze tuin in kijken, nu maakte dat ons niet zo veel uit, maar misschien dat dat wel fijn is om te weten. Verder hebben we daar geen last van gehad dus. Rustige omgeving.
Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen de accommodatie was zeer goed zag er netjes uit jacuzzi was zuiver de zwemvijver was helder er ligt een speeltuin/dierentuin bij leuk voor de kinderen en er is een haan binnen ziet het er verzorgd uit en bedden waren netjes opgemaakt matrassen is een smaak kwestie kwa liggen
In één woord geweldig! Fantastisch huis, top omgeving! Je bent zo in Brugge, Kortrijk, Yper of de kust. Een echte aanrader! De eigenaar en medewerkers zijn tevens top! goede service en eenvoudig te bereiken. De kinderboerderij is daarbij een plus voor de kinderen. Huis is superruim met een ruime woonkamer, goed uitgeruste keuken en top inloopkoelkast.
Een top woning met alle denkbare voorzieningen. Onderdeel van kinderboerderij den Ast, voor jonge kinderen een fantastisch plek. Langs het huis bevindt zich een zuiver zwemvijver, en om het vakantie gevoel compleet te maken de jacuzzi is altijd op temperatuur.
alles perfect in orde /
Het huis was erg opgeruimd en van alle gemakken en luxe voorzien. Wij zijn de beide dagen in en om het huis gebleven. Dit had te maken doordat alles aanwezig was. De tuin was goed onderhouden.
Bij aankomst waren we ongelooflijk verrast! Wat een ruimte en wat een mooie omgeving. De eigenaren zijn zeer vriendelijk en heel behulpzaam!
Wij hebben ontzettend genoten. Hadden ook qua weer echt geluk. De jacuzzi en de kinderboerderij waren echt fantastisch.
We hebben een zeer fijn weekend gehad in het luxueuze vakantiehuis. Veel plaats, zowel binnen als buiten!
Vriendelijke ontvangst, gezellig huis, rustig gelegen
Het huis is erg leuk. Leuke indeling, leuk dat alle slaapkamers op één verdieping liggen. De receptie was erg leuk, een latere aankomst was geen probleem. De hot tub was een hoogtepunt, net als de open haard in de woonkamer. Zeer goed en veel zitplaatsen, comfortabele bank en comfortabele bedden. Af en toe kwamen we katten bezoeken, naast de deur is een soort schuur met catering. Al met al een heel mooi huis en zeker een aanrader.
Huis was prachtig! Goed onderhouden en netjes. Jacuzzi was een leuke extra. Ook deze was netjes, zuiver en bijgehouden.
Zeer ruime accomodatie met alles wat je nodig hebt.
Zeer mooie villa, zeer mooi beklede woning, mooi ingericht met alle nodige voorzieningen aanwezig. Het grote fornuis, de barbecue, de enorme walk-in ijskast en de grootte eettafel waren voor ons enorme pluspunten. De kinderboerderij er naast gelegen was ook een bonus! Zeer vriendelijke ontvangst. Absolute aanrader! Hier komen we graag nog eens terug
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links