16 persoons vakantie huis in Væggerløse
Væggerløse, Falster, Denemarken
16 persoons vakantie huis in Væggerløse (08326) is gelegen in Væggerløse, Falster en geschikt voor maximaal 16 personen. Verder heeft 16 persoons vakantie huis in Væggerløse een oppervlakte van 346 m² en telt het 5 slaapkamersen 6 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Slechts ongeveer 150 m van het aantrekkelijke, kindvriendelijke Oostzeestrand van Marielyst vindt men aan het einde van een rustige doodlopende straat dit uiterst ruime, unieke en gemoderniseerde vakantiehuis. Tot de uitgebreide uitrusting van het huis behoren onder andere een grote whirlpool buiten, sauna en whirlpool binnen, een activiteitenruimte, gratis WiFi en een privé tennisbaan buiten.
Het grote natuurperceel met carport is ideaal gelegen om de loop van de zon optimaal te volgen. Er is onder andere een beschutte barbecueplaats voor gezellige avonden.
In het midden van het vakantieverblijf, dat in drie delen is verdeeld, vindt men het ontmoetingspunt voor het gezinsleven; de open keuken/eetruimte met glazen erker, waar men vanuit het kookeiland een 180-graden uitzicht heeft op de tennisbaan, de speeltuin en de buitenwhirlpool. De keuken is goed uitgerust met onder andere een magnetron, oven (90 cm), vaatwasser, kookplaat met 5 kookzones, enzovoort. Er is een extra gang met een extra koelkast en een grote vriezer. Daarnaast zijn er twee woonkamers en een hoofdslaapkamer met aangrenzende badkamer in dit gedeelte.
In de twee zijvleugels bevinden zich aparte slaap- en badkamers. Het huis beschikt in totaal over 5 slaapkamers met plaats voor maximaal 16 personen. De bedverdeling is als volgt: Een slaapkamer met een tweepersoonsbed, 2e slaapkamer met drie eenpersoonsbedden, 3e kamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed boven, evenals een eenpersoonsbed, 4e kamer met dezelfde inrichting, 5e kamer ook met een tweepersoonsbed met een eenpersoonsbed boven, daarnaast een smaller tweepersoonsbed (120 cm), bij voorkeur voor twee kinderen.
Het vakantiehuis biedt in totaal 5 toiletten, allemaal met vloerverwarming. In een apart gedeelte bevindt zich het wellnessgebied met zitgelegenheden, warm- en koudwaterbad, sauna en koudwater-kippeimer voor de dapperen. De toegang gebeurt hier via de noordvleugel en via het grote houten terras, waar ligstoelen met uitzicht op de privé tennisbaan staan. Wasmachine, droger en verschoontafel zijn beschikbaar in de zuidvleugel. Bovendien zijn er 6 TV/beeldschermen in het huis met veel zenders om uit te kiezen. Kinderbedjes en hoge stoelen zijn ook beschikbaar.
Tot de mogelijke vrijetijdsactiviteiten in het huis behoren onder andere biljart/pool, darts, roeimachine, hometrainer, rippen en X-Box-spelconsole. Verder is er een ruimte met de mogelijkheid voor Pilates/yoga en oefeningen met stretchbanden.
In de buitenruimte, op het 2.200 m² grote natuurperceel, bevindt zich een groot, betegeld oppervlak met beschutte zithoeken, tuinmeubelen, een zonnescherm en een grote grill. Daarnaast een gezellige vuurplaats met grill voor volwassenen en kinderen. Voor de kleintjes zijn er schommels, een zandbak, een speelhuisje en een klimrek met glijbaan van de Deense speeltoestellenfabrikant Kompan. Ook zijn er tafeltennis en een trampoline (gebruik van de trampoline is alleen op eigen risico).
De omheinde, privé tennisbaan biedt zowel voor kinderen als voor volwassenen speelruimte voor sportieve activiteiten, ook voor balsporten zoals voetbal of basketbal (korven aanwezig).
Er is voor het aantal personen in het huis gratis toegang tot het zwembad Svømmecenter Falster en Nordfalster Svømmecenter.
En als de zon 's avonds ondergaat, kunt u genieten van het gezelschap van anderen op de zachte lederen banken van het huis of misschien in de buitenwhirlpool naar de sterrenhemel kijken terwijl u ontspant in het warme water.
Al met al een mooie locatie dicht bij het centrum van Marielyst, de zee, winkelmogelijkheden, restaurants en uitgaansmogelijkheden. U zult geen beter uitgerust plek vinden om uw vakantiedagen ontspannen door te brengen dan dit vakantiehuis met plaats voor veel personen en eersteklas voorzieningen.
Geen verhuur aan jeugd- of vakgroepen gewenst!
, Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, koelkast(+ vriesvak), koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), DVD-speler, radio, kinderstoel, chromecast), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, stapelbed), slaapkamer(2x 2-pers. bed, stapelbed), slaapkamer(3x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), carport, Tafeltennis, bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), bubbelbad(buiten, 7 personen), sauna(in huis, verwarmd, 8 personen), terras, terras, speeltoestellen, dart, voetbalgoal, biljart, fitnesstoestellen, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Goede locatie, goede kamers, ruimte voor veel mensen, goede voorzieningen. Jammer dat de indeling van de gangen en deuren naar de verschillende ruimtes wat te wensen overliet. Sommige dingen waren een beetje vervallen. Het was ook jammer dat we geen duidelijke instructies hadden gekregen over hoe we de verwarming moesten regelen, zodat we die hadden kunnen uitzetten. Uiteindelijk kregen we een behoorlijk hoge rekening die voorkomen had kunnen worden.
Goede locatie, goede kamers, ruimte voor veel mensen, goede voorzieningen. Jammer dat de indeling qua gangen en deuren naar de verschillende ruimtes wat onhandig was. Sommige dingen waren een beetje vervallen. Jammer dat we geen duidelijke instructies hadden gekregen over het regelen van de verwarming, zodat we die hadden kunnen uitzetten. Uiteindelijk kregen we een vrij hoge rekening die voorkomen had kunnen worden.
nan Aanbevelingen: Het buitenzwembad is permanent verwarmd en kan niet worden uitgezet. De extra kosten zijn erg hoog.
nan Aanbevelingen: Het buitenzwembad is permanent verwarmd en kan niet worden uitgezet. De extra kosten zijn erg hoog.
Groot huis! De 16 bedden zijn verdeeld over 5 kamers. We waren met tienen, dus dat was perfect. De gemeenschappelijke ruimte met pooltafel, tafelvoetbal en piano was fantastisch, vooral voor onze tieners. De jacuzzi en sauna zorgden ook voor een ontspannen verblijf. De keuken is goed uitgerust. Alles was schoon toen we aankwamen. Aanbevelingen: Het strand is vlakbij. Kopenhagen is een absolute aanrader. Karten was leuk en de krijtrotsen van Mont Klint bij zonsopgang zijn een onvergetelijke ervaring.
Het huis zelf was geweldig! Helaas vonden we het niet bijzonder schoon, dus moesten we het eerst zelf schoonmaken. Er kropen veel mieren over de grote keukentafel en het water in de gootsteen liep niet goed weg. De indeling van de kamers was fantastisch, want iedereen had zijn eigen ruimte (we waren twee stellen, een gezin met twee kinderen van 5 en 5 maanden oud, en een jonge man). Het zwembad, de sauna en de korte loopafstand naar het strand en de Lidl waren geweldig. Bedankt, ik kan dit huis zeker aanbevelen!
Mooie kamers met verschillende aantallen bedden, veel toiletten en badkamers. Prima keuken met oven, magnetron en vaatwasser. Goede eetruimte. Leuke activiteitenruimte, leuke buitenactiviteiten. Aanbevelingen: Larsens plads - restaurant met een groot buffet + speeltuin. IJssalon met heerlijk ijs en goede service. Dierentuin Krokodille, ongeveer een half uur rijden - mogelijkheid om lunchpakketten buiten op te eten.
Veel mogelijkheden voor activiteiten, zowel binnen als buiten. De kamers zijn qua aantal bedden prettig ingedeeld. Er is echter weinig informatie beschikbaar over het gebruik van de buitenjacuzzi. Aanbevelingen: Een uitstapje naar het strand - Larsens Plads is een mooi zandstrand met een speeltuin voor kinderen - kinderen kunnen spelen terwijl de volwassenen eten of gezellig praten. Gedser Odde - verzamel platte stenen om op te schrijven of te versieren.
Echt schoon en mooi, goede locatie direct aan het strand. Gezellig huis met veel activiteiten. Aanbevelingen: Vergeet niet om toiletpapier etc. te kopen, dit was niet aanwezig in het huisje.
Het huis was erg ruim en goed onderhouden. Hoewel het aan een doorgaande weg lag, merkten we nauwelijks verkeer. Een perfecte plek voor een familievakantie met genoeg te doen in de buurt.
de vele activiteitenmogelijkheden, de nabijheid van het water en de onconventionele charmes
"De accommodatie was heel praktisch en voldeed goed aan onze behoeften. Het was schoon en er was genoeg ruimte voor iedereen. De locatie was redelijk.
Tennisbaan, tafeltennis, tafelvoetbal, biljart, piano, jacuzzi, sauna, groot terras, vuurplaats, barbecue. Aanbevelingen: heerlijk privéterras en tuin.
De voorzieningen waren fantastisch! De fitnessruimte was een onverwachte bonus, en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het waterpark. Ze hebben zich prima vermaakt terwijl wij ontspanden.
Zeer comfortabel verblijf met veel ruimte, de buitenspeelplaats was geweldig voor kinderen en eetgelegenheden zoals Restaurant Baghuset in de buurt waren handig,
Goede mogelijkheden voor activiteiten en dicht bij het strand.
Fijne ruimte. Gemaakt om te spelen en actief bezig te zijn.
De woonkamer was ideaal om te ontspannen na een dagje het nabijgelegen middeleeuwse centrum te hebben verkend. Gratis WiFi was een pluspunt!
De vele verschillende mogelijkheden voor vrije tijd en werk, voor ieder wat wils.
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis. De woonkamer was super ruim en perfect om te ontspannen na een lange dag. De sauna en het fitnesscentrum waren geweldige toevoegingen, hoewel ik had gewild dat de WiFi sneller was. De locatie was ook fijn, niet ver van een aantal leuke bakkerijen en het strand. Ik kom hier zeker terug met vrienden!
Dit vakantiehuis is een verborgen pareltje! De indeling was indrukwekkend en we voelden ons er vanaf het moment van aankomst thuis. De gastheren waren gastvrij en gaven ons zelfs tips over bezienswaardigheden in de buurt. Het nabijgelegen Ulslev Beach was een heerlijke plek voor een dagtrip en we vonden het heerlijk om terug te keren naar de grote woonkamer om te ontspannen. De perfecte balans tussen ruimte en voorzieningen maakt het een geweldige prijs-kwaliteitverhouding.
De accommodatie is perfect voor grote groepen. We hadden voldoende ruimte en de bedden waren comfortabel. De locatie maakte het gemakkelijk om lokale bezienswaardigheden te bezoeken, zoals het Middelaldercentret,
De buitenfaciliteiten en de activiteitenruimte
De locatie en de nabijheid van de Oostzee, de indeling van de kamers, de activiteitenruimte en de mogelijkheid om te tennissen wanneer je maar wilde. Aanbevelingen: Ik heb geen specifieke aanbevelingen.
Een fantastische sfeer en een superlocatie.
Prijs, locatie, faciliteiten voor spelletjes, voldoende ruimte
Wat een heerlijke plek! De woonkamer was enorm, wat geweldig was voor onze groep. We brachten de avonden door op het terras met een barbecue. Het voelde echt als een tweede thuis.
Een heel gezellig vakantiehuis waar we ons vanaf het moment dat we aankwamen welkom voelden. De gastheren waren gastvrij en het huis was prachtig ingericht. We hebben een onvergetelijk verblijf gehad!
Ruime sfeer in dit vakantiehuis! Serieus, 5 slaapkamers en 12 badkamers? Dat is een behoorlijke sfeer. Perfect voor een groepsuitje. Sauna en fitnessruimte zijn een fijne extra voor die ontspannende dagen. Plus, gratis wifi voor al je TikTok-uploads. Stemmingsbeheersing: 10/10.
Er was volop ruimte en een speeltuin / Gelukkig geen zwembad Aanbevelingen: Mooi gelegen vlakbij het strand en op loopafstand van Marielyst / De verhuurder zou ervoor moeten zorgen dat de verwarming aanstaat bij aankomst, zodat we niet tot de volgende dag in de kou hoeven te wachten. En tegelijkertijd moeten we betalen voor de verwarming van een ijskoud huis.
De locatie was ideaal voor onze behoeften. We konden dagtochten maken naar Nykobing F, het Brandmuseum en genieten van de lokale stranden. Het huis was goed uitgerust en zeer comfortabel, waardoor ons verblijf aangenaam was.
Het ruime interieur van het huis en de vele binnenactiviteiten Aanbevelingen: Vergeet het toiletpapier niet
We waardeerden de netheid van het huis en het vriendelijke personeel bij de receptie. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook een pluspunt! We waren vooral dol op Oldfruen voor het ontbijt.
Al met al een zeer fijne ervaring. Het huis had alles wat we nodig hadden en de rustige omgeving maakte het een ontspannend verblijf. We zouden het iedereen aanraden die op zoek is naar een ruime accommodatie.
Veel slaapgelegenheden. Activiteitenruimte. We hebben veel gebruik gemaakt van de tennisbaan. Er waren mooie rackets te leen. Mooi dicht bij het prachtige strand en slechts 15 minuten lopen naar Marienlyst.
Veel mogelijkheden voor spelletjes en ontspanning, zowel binnen als buiten. Eigen tennisbaan en basketbalveld. Binnen is er een pooltafel, een gymnastiekzaal, een yogastudio, enz. Veel ruimte. Een huisje met karakter en charme. Aanbevelingen: Maak een mooie wandeling langs de dijk naar Marielyst Torv.
Enorm huis met veel activiteiten zoals een pooltafel, een jacuzzi binnen, een sauna, tafelvoetbal, een tennisbaan, enz. Aanbevelingen: Maak foto's van alles bij aankomst. We zijn ervan beschuldigd dat we dingen kapot hebben gemaakt die bij aankomst al kapot waren.
Grote extra woonkamer met tafelvoetbal, biljart en piano. / Erg gezellig met kleine slaaphoekjes. / Houtkachel in de woonkamer met zithoek. / Mooie grote keuken. Aanbevelingen: Ga in de zomer - het was een beetje koud en aan één kant van een kamer was het niet goed geïsoleerd. / We hadden problemen om contact op te nemen met het personeel van Dan Center toen de olie in het zomerhuis opraakte en het erg koud was in week 7!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit ruime vakantiehuis! De vijf slaapkamers en twaalf badkamers maakten het perfect voor onze vriendengroep. We hebben vooral genoten van de sauna na lange dagen vol bezienswaardigheden in de buurt, zoals het Middelaldercentret. De kinderen waren dol op de buitenspeelplaats en de volwassenen waardeerden het rustige terras om 's avonds te ontspannen. Een echte aanrader voor grotere groepen die op zoek zijn naar comfort!
We waren helemaal weg van de ruimte! Vijf slaapkamers en twaalf badkamers waren perfect voor onze grote groep. Schoon en goed onderhouden.
Ruim en schoon vakantiehuis, sauna en fitnesscentrum waren geweldig.
We vonden de buitenruimte en de nabijheid van de natuur, vooral Marrebæk Skov, geweldig. De kinderen speelden graag in de weide en het was geweldig om zo'n rustige omgeving te hebben om in te ontspannen.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor onze grote familiebijeenkomst. De kinderen waren dol op de buitenspeelplaats en de volwassenen genoten van de ontspanning in de sauna na een lange dag met het verkennen van nabijgelegen attracties zoals Ulslev Strand.
Geweldige locatie nabij Ulslev Strand, Perfect voor een ontspannen uitje,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links