4 persoons vakantie huis in Ærøskøbing-By Traum
Ærøskøbing, Fünen, Langeland und Ærø, Denemarken
4 persoons vakantie huis in Ærøskøbing-By Traum (38981) is gelegen in Ærøskøbing, Fünen, Langeland und Ærø en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft 4 persoons vakantie huis in Ærøskøbing-By Traum een oppervlakte van 34 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Reihenhaus ca. 50 m vom Yachthafen entfernt. Die Wohnung ist Teil der Ærø Marina, bestehend aus 37 Reihenhäusern. Das Haus wurde 2007 renoviert und ist in hellen Farben eingerichtet. Der Hafen bietet Minigolfanlage und Spielplatz. Nur ca. 200 m zum Zentrum des Ortes. Schlendern Sie entlang der Küste und beobachten Sie den Schiffsverkehr. Ærø ist eine lebhafte, stimmungsvolle Insel, die sowohl zum Entspannen als auch zu Aktivität einlädt. Überall auf der Insel finden Sie alte Stadtteile, wie auch in Ærøskøbing mit den kleinen, hübschen Häusern und den Badehäusern am Hafen. Marstal ist die Handelsstadt der Insel und in Soeby ist die Werft beheimatet. Im Sommer finden zahlreiche Konzerte und Festivals statt und die Galerien locken mit ihren Malereien.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Internettoegang DSL, woonkamer(2x 1-pers. bed), open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, tuin, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We waren erg blij met het huis toen we er voor het eerst binnenkwamen. Het sleutelkluisje was niet makkelijk open te krijgen, gelukkig kregen we hulp van een andere huurder. Aanbevelingen: Ærø is zeker een bezoek waard.
Prachtig ingerichte ruimte, optimaal benut en met een goede locatie ten opzichte van zowel de stad, de haven als de natuur. Aanbevelingen: Marstal en Søby zijn absoluut een bezoek waard, gezellige stadjes met een breed aanbod op het gebied van eten, winkels en natuur.
Moeilijk afleesbare anemometer. Bezem met gebroken steel. De emmer voor het dweilen van de vloeren lekte aan de onderkant. Moest er een lenen van de buurman.
Het huis lijkt gerenoveerd te zijn, maar er zijn ook tekenen dat het niet nieuw is. Het is klein, maar heeft alles wat je nodig hebt. Aanbevelingen: Årø Museum en Hammerichs hus
De voorzieningen zijn toereikend, er is een klein terrasje vlakbij de haven. Aanbevelingen: Een bezoek aan de rokerij voor een maaltijd, een ijssalon.
Ruim en comfortabel, dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De woonkamer was perfect voor spelletjesavonden met het gezin en we vonden het heerlijk om samen te koken in de keuken. Het was fijn om zo dicht bij huis lokale eetgelegenheden te hebben.
Charmant vakantiehuis met een heerlijk terras, Perfecte locatie vlakbij de jachthaven en op korte loopafstand van de cafés,
Er viel absoluut niets te klagen.
We hebben het hier erg naar ons zin gehad! Het huis was licht en luchtig, en de tuin was een heerlijke plek om te ontspannen. Het ligt vlakbij het strand van Ærøskøbing, waar we vaak naartoe gingen. Het enige wat we misten, was wat meer tuinmeubilair.
De ligging is werkelijk uitstekend, centraal in het dorp, niet ver van de haven. De gehele accommodatie is goed onderhouden, het appartement is licht en het overdekte terras biedt de mogelijkheid om het hele jaar door te barbecueën.
Daar vind je wat je nodig hebt. Aanbevelingen: Nee
Ik hield van de sfeer van deze plek! Het voelde als thuis met al die heldere kleuren, De woonkamer was super comfortabel, perfect om te ontspannen na een lange dag van verkennen, De eigenaren waren ook erg vriendelijk!
Dit vakantiehuis was perfect voor onze familievakantie! De locatie is geweldig, op korte loopafstand van de jachthaven waar we minigolf speelden. Het huis zelf is gezellig en licht, en we hebben genoten van de avonden op het terras. Een echte aanrader!
Dit was een heerlijke vakantie! Het huis was netjes en van alle gemakken voorzien. We waardeerden de korte afstand tot lokale restaurants zoals Arrebo en Ærøfærgerne. Kortom, een fantastisch verblijf op een pittoreske locatie.
Fantastische locatie vlakbij de jachthaven! Super schoon en gezellig. Een echte aanrader voor een ontspannend uitje.
Een fantastische plek om tot rust te komen! We genoten van de rust van de omgeving en de prachtige tuin, De gastheer was zeer behulpzaam, en we voelden ons meteen thuis, De enige nadeel was het weer, maar dat is niet de schuld van het huis!
Het huis was mooi ingericht en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Onze kinderen vonden de speeltuin in de buurt geweldig. Het is ook gunstig gelegen dicht bij een aantal geweldige eetgelegenheden zoals Café Aroma. Al met al een ontspannende ervaring.
Locatie / En er is plaats voor twee personen Aanbevelingen: Nee
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Ærøskøbing-By Traum. Het huis was ruim genoeg voor onze groep van vier en ik waardeerde de schone keuken. Het nabijgelegen strand was een leuke bijkomstigheid, op slechts een aangename wandeling afstand. Zou zeker terugkomen.
De locatie was ideaal: vlakbij de jachthaven en op korte loopafstand van het stadscentrum. Het huis was schoon en goed onderhouden, maar ik had graag wat meer zitgelegenheid buiten gehad. Toch was het een goede uitvalsbasis om Ærø te verkennen.
Wat een charmant huisje! De indeling was praktisch en de twee badkamers maakten het klaarmaken 's ochtends gemakkelijk. De korte wandeling naar de haven om de veerboten te bekijken was een leuke bonus. Ik zou het gezinnen aanraden.
Het is warm en heerlijk om met familie of een groep vrienden samen te zijn,
Ons verblijf in het vakantiehuis in Ærøskøbing was werkelijk betoverend! Het huis is licht en uitnodigend, met een gezellige sfeer die je het gevoel gaf dat je helemaal thuis was. We vonden de nabijheid van de jachthaven geweldig.
Het huis was goed, maar zou iets meer keukenapparatuur zoals keukengerei kunnen gebruiken. Toch was het gezellig en de tuin was een geweldige plek om te ontspannen. Zou hier weer verblijven vanwege de locatie en de prijs.
Een uitstekende locatie en goede voorzieningen.
Mooie en rustige plek, De paden naar de stad zijn prachtig, en het strand is slechts een korte wandeling verwijderd, De WiFi was een beetje traag, maar we hebben het gered, Al met al een solide keuze voor een familietrip,
Zeer ruim huis dichtbij de jachthaven, Alles was schoon en netjes, Het enige nadeel was de afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt, maar we hebben het prima gered,
Goede ervaring in het kleine appartement.
Geweldige locatie in het centrum van de stad, dicht bij een supermarkt en een fantastisch strand. Op loopafstand van de kleurrijke strandhuisjes bij Aero.
Locatie. Echt een gezellig huis.
We hebben een geweldige tijd gehad! Het huis was licht en gezellig en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De kinderen vonden het geweldig om te spelen in de nabijgelegen speeltuin. We komen zeker terug!
Ik verbleef hier met mijn vrienden en het was perfect! Het huis was ruim, schoon en had alle voorzieningen die we nodig hadden, We hebben echt genoten van de barbecue in de tuin, en het nabijgelegen café was een leuke aanvulling voor het ontbijt,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links