Marina toevlucht in Aero -- By Traum Ferienwohnungen
Ærøskøbing, Fünen, Langeland und Ærø, Denemarken
Marina toevlucht in Aero -- By Traum Ferienwohnungen (88472) is gelegen in Ærøskøbing, Fünen, Langeland und Ærø en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Marina toevlucht in Aero -- By Traum Ferienwohnungen een oppervlakte van 34 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Etwa 50 m vom Yachthafen, an dem es auch Minigolf und Spielplatz gibt, sowie ca. 200 m vom Ortszentrum, liegt dieses 2019 renovierte Reihenhaus in der Ærø Marina. Die Ærø Marina besteht aus 37 Reihenhäusern, die 1986 gebaut wurden, und deren Außenbereiche 2004 renoviert wurden. Möchten Sie Golf spielen, dann fahren Sie zum 15 km entfernten internationalen 18-Loch Golfplatz, der von fast allen Löchern Ausblick auf das Inselmeer bietet.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Internettoegang DSL, woonkamer(2x 1-pers. vouwbed), open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), DVD-speler, radio), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huis was mooi ingericht en er was vrijwel alles wat we nodig hadden. De locatie is erg gunstig, vlakbij het centrum van Årøkøbing. De twee slaapplaatsen op de zolder waren prima, maar de trap ernaartoe is steil, dus je moet geen hoogtevrees hebben.
Het huis was mooi ingericht en er was vrijwel alles wat we nodig hadden. De locatie is erg gunstig, vlakbij het centrum van Årøkøbing. De twee slaapplaatsen op de zolder waren prima, maar de trap ernaartoe is steil, dus je moet geen hoogtevrees hebben.
Heel mooi, alles schoon en gezellig.
Mooi huis/appartement met een heerlijk terras. Vlakbij de haven. Alles wat je nodig hebt. (De koelkast is wel wat klein.) Aanbevelingen: Restaurant Aroma. We raden aan om te fietsen of te wandelen rond het eiland.
De uitrusting van de woning, netheid, locatie t.o.v. het centrum en de winkels, parkeren.
We hebben een geweldige tijd gehad in het vakantiehuis in Ærøskøbing. De plek was super schoon en gezellig, het voelde echt als een tweede thuis. De woonkamer was een fijne plek om te ontspannen na een dagje verkennen. Ik vond het heerlijk dat het maar een korte wandeling was naar de jachthaven en het strand. Bovendien was de WiFi behoorlijk goed, dus als we snel even iets moesten inhalen, zouden we zeker nog eens terugkomen!
Dit vakantiehuis was een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. Het nabijgelegen strand was prachtig en we hebben genoten van de lokale eetgelegenheden zoals Dueslaget. De woonkamer was een perfecte plek om te ontspannen na een drukke dag.
Geweldige locatie, dicht bij de jachthaven en de stad, schoon en comfortabel huis,
Het was schoon en netjes, goede bedden, alles wat je nodig hebt in de keuken.
Ruim en schoon! Slaapkamers waren comfortabel, en we waardeerden de optie van een BBQ buiten, Het was ook fijn om dicht bij Ærøfærgerne te zijn voor onze dagtochten, Zou zeker terugkomen!
Gezellige, kleinschalige accommodatie op een steenworp afstand van de haven en het stadscentrum, comfortabel en van alle gemakken voorzien,
De locatie. Aanbevelingen: Rondleiding door de wachtkamer.
Dit vakantiehuis is uitstekend. Het heeft alles wat je nodig hebt. Het lijkt alsof de gastheer aan alles heeft gedacht voor een perfecte vakantie. De locatie is geweldig. Dicht bij het stadje met winkels en restaurants, de haven, het strand en een grote Netto-supermarkt. Aanbevelingen: We hebben genoten van de Røgeri en de twee fantastische ijssalons bij de haven en op het plein. De bakkerij in het stadje is ook geweldig. Café Aroma is een aanrader voor het diner en niet te duur. We gingen elke dag naar het strand bij het kleine strandhuisje. / We namen de gratis bus naar Marstal, wat ook erg leuk is, met een prachtig strand en leuke winkels.
We vonden de rustige sfeer van dit vakantiehuis geweldig. Het bood alles wat we nodig hadden voor een rustige vakantie. De eigenaren waren erg vriendelijk en behulpzaam, en zorgden ervoor dat we ons tijdens ons verblijf op ons gemak voelden.
Ons gezin heeft een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! Het was maar een klein stukje lopen naar de jachthaven en we hebben genoten van het minigolfen in de buurt. De kinderen waren dol op de speeltuin en we vonden de woonruimte erg gezellig en goed uitgerust voor onze behoeften.
Locatie Aanbevelingen: Nee
Locatie Aanbevelingen: Niets bijzonders
Het was netjes en schoon, en van alle gemakken voorzien, zelfs met een kleine vaatwasser.
Zeer goed doordachte opzet. Alles was aanwezig.
Echt een leuk huisje met veel keukenspullen. goed terras Aanbevelingen: Kraut og Koala in Ærøskøbing is een heerlijk intiem restaurant. / Franz Mikrobageri ook in Ærøskøbing
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! De woonkamer was ruim en de keuken was van alle gemakken voorzien. Het was een korte wandeling naar de lokale bezienswaardigheden en we genoten van de rustige avonden op het terras.
Over het algemeen hadden we een aangenaam verblijf, Het huis was netjes en comfortabel, en de Wi-Fi werkte goed voor onze behoeften, Het was fijn om een privéterras te hebben om te ontspannen na onze dagtochten rond Ærøskøbing,
Een heerlijk verblijf op een perfecte locatie. We konden gemakkelijk naar het centrum lopen om te eten bij Arrebo en naar het strand bij Ærøskøbing Strand. Het huis had een fijne sfeer en was goed uitgerust. Een geweldige keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een klein uitje.
Wat een schat! Deze plek is goed onderhouden en zorgvuldig ingericht. De kinderen vermaakten zich in de nabijgelegen speeltuin en wij vonden het fijn dat het zo dicht bij de jachthaven lag. Een echte aanrader!
Het gebied van de veerboot naar het appartement is prachtig, en het is slechts 2 minuten lopen naar Netto, net aan de overkant van de straat. De ruimte is erg netjes, en we waren aangenaam verrast om voorzieningen te vinden zoals een strijkijzer en strijkplank die we niet hadden verwacht,
Praktisch interieur - de keuken goed uitgerust - alle kamers netjes en verzorgd - alles buiten en binnen onderhouden,
Dichtbij het strand, supermarkt en het centrum.
Dichtbij het strand, supermarkt en het centrum,
Het zomerhuis is centraal gelegen, op 5 minuten lopen van de oude straten van ørøskøbing,
Het huis was zeer goed uitgerust en goed gelegen in Aeroeskoebing,
Ligging van het huis, dichtbij stad en haven
Ons verblijf in het vakantiehuis in Ærøskøbing was absoluut heerlijk! Op slechts een korte loopafstand van de charmante jachthaven vonden we de locatie perfect om de omgeving te verkennen. Het huis zelf was gezellig en van alle gemakken voorzien, waardoor het heerlijk ontspannen was na een dagje sightseeing. De kinderen waren dol op de minigolfbaan in de buurt en we genoten 's avonds van barbecues op het terras. De twee badkamers waren een groot pluspunt voor ons gezin. We voelden ons er erg comfortabel en zouden zeker overwegen om terug te keren!
de ligging dicht bij de stad in een rustige omgeving, mooi, schoon en gezellig,
Het adres dat u had opgegeven Paradiset 13, 5970 Èrøskøbing is erg misleidend. We hebben bijna een uur besteed aan het vinden van het adres, namelijk Violstr¦de 13. Paradiset is een parkeerplaats die naast alle huizen ligt. Wees voorzichtig dat u de juiste adres!
Het adres dat u opgaf, Paradiset 13, 5970 Ærøskøbing, is zeer misleidend. We hebben bijna een uur besteed aan het vinden van het juiste adres, namelijk Violstræde 13. Paradiset is een parkeerplaats naast alle huizen. Zorg er daarom voor dat u het juiste adres opgeeft!
Een leuk klein appartement dat goed is uitgerust in de keuken met bakpapier, plastic zakken enz
Past ons waar we moesten zijn
Mooi en rustig met alle benodigdheden. Het huis had genoeg ruimte voor onze groep en was gunstig gelegen voor zowel sightseeing als ontspanning. Het terras was een hoogtepunt om te genieten van de frisse lucht.
Geweldige locatie vlakbij de jachthaven en het stadscentrum, het vakantiehuis was ruim en goed uitgerust,
De locatie van dit vakantiehuis is fantastisch! Het ligt op slechts enkele minuten van het charmante stadscentrum en het strand. Het huis zelf was schoon en ruim, perfect voor onze groep van vier. We waardeerden de goed uitgeruste keuken enorm voor onze familiemaaltijden.
Deze plek overtrof onze verwachtingen! De indeling was perfect voor ons gezin, met twee badkamers, wat de ochtenden een stuk soepeler maakte. We hebben 's avonds ook heerlijk op het terras gegrild. Café Aroma is een echte aanrader voor het ontbijt, op loopafstand!
Centrale ligging dichtbij de haven en winkelmogelijkheden, leuk terras, goede hoogte van de loft
Het is perfect gelegen voor alles in ørøskøping
Het is perfect gelegen ten opzichte van alles in Ærøskøping.
Passende maat, locatie en prijs
Het zomerhuis had echt een mooie ligging, zeer centraal ten opzichte van winkels en de stad in het algemeen, / Daarnaast was het huis goed uitgerust met meubels en keukengerei, er ontbrak niets, En dan was het zomerhuis ook nog eens gezellig ingericht ,/Onze enige klacht was de slaapkamer, die vonden wij te klein, De bedden vulden bijna de hele kamer,
Ligging ten opzichte van het centrum, / Schoon en netjes,
Gezellig, zeer functioneel, mooi met schoonmaakmiddelen, Goed uitgerust, Super terras met goed meubilair, / Goed meubilair binnen,
Hier is goed bereikbaar, schoon en netjes, goede toegang tot het eiland, zowel per boot, fiets als auto,
Dit vakantiehuis is echt iets bijzonders! Super dicht bij de jachthaven en een ontspannen sfeer. Het terras is perfect voor barbecues en gewoon om te chillen met vrienden. De wifi is stabiel, dus het plaatsen van al die mooie foto's is een must!
Het appartement was perfect voor onze behoeften en de badkamer was uitstekend,
Dit vakantiehuis is prachtig ingericht, Alles wat je nodig hebt is aanwezig, Locatie is fantastisch, direct naast een grote Netto supermarkt, de haven, het stadje en het strand, Het is erg rustig en vredig,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links