Luxe strandhuis -- By Traum Ferienwohnungen
Bagenkop, Fünen, Langeland und Ærø, Denemarken
Luxe strandhuis -- By Traum Ferienwohnungen (35081) is gelegen in Bagenkop, Fünen, Langeland und Ærø en geschikt voor maximaal 20 personen. Verder heeft Luxe strandhuis -- By Traum Ferienwohnungen een oppervlakte van 259 m² en telt het 8 slaapkamersen 4 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Ca. 100 m vom Meer entfernt liegt dieses ansprechende und gut ausgestattete Ferienhaus auf einem großen Grundstück in der Nähe des reizenden Ferienortes Bagenkop. Das Haus ist sehr geräumig und gut dimensioniert. Geschmackvoll eingerichteter Ess- und Aufenthaltsbereich mit Stereoanlage mit CD-Spieler, Flachbildfernseher, zwei Hochstühle, Sofaecke und Holzofen. Das Haus bietet acht Schlafzimmer, drei Zimmer mit je einem DB und fünf Zimmer mit Einzelbetten. Auch ein Kinderbet stehen zur Verfügung und es gibt zwei gr. und geräumige Schlafböden. In dem einen Bad finden Sie auch eine Babybadewanne und einen Wickelplatz. Der gr. Poolbereich bietet einen gr. Swimmingpool mit Rutsche und Gegenstromanlage für vergnügliche Stunden für Groß und Klein in dem nassen Element. Anschließend können Sie sich hier herrlich in der Sauna und dem Standwasser-Whirlpool mit Platz für 4-6 Pers. entspannen. Es gibt vier Bäder, alle mit Dusche und Fußbodenheizung. Aktivitätsraum mit Dart und Poolbillard. Hier können Sie sich gegenseitig auch im Tischtennis oder Tischfußball herausfordern. Selbst eine Stereoanlage, PlayStation2 und Flachbild-TV wurden in dem Aktivitätsraum installiert. Kinder freuen sich sicher über Sandkasten, Rutsche und Schaukel. Bagenkop ist ein kleiner Ort, der in einem ruhigen Gebiet liegt und Langelands südlichster Ort ist. In Bagenkop finden Sie ein richtiges Hafenambiente, wo Sie frisch gefangenen Fisch kaufen können - es sei denn, Sie wollen Ihr Anglerglück selber probieren. Die Umgebung bietet eine reiche Natur mit Dünen, Wald und Vogelreservaten, Dovns Klint und Gulstav Mose. Nebenkosten, und Kaution werden in bar an den Hausverwalter gezahlt.
Internettoegang DSL, woonkamer(2x 1-pers. vouwbed), woonkamer(2x 1-pers. vouwbed), open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(satelliet), kachel(hout), DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), Tafeltennis, bubbelbad(in huis, verwarmd), sauna(in huis, verwarmd), verwarming(elektrisch), terras, zwembad(in huis), speeltoestellen, tafelvoetbal, dart, biljart, aardwarmte, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huis was erg vervallen, het zwembad was erg vies en het water was erg heet, de jacuzzi was erg vies en er lag zand en vuil in de meeste ligbedden.
Ik was onder de indruk van de grootte van het huisje. Het heeft een geweldige indeling met veel ruimte voor iedereen. Het zwembad is een hoogtepunt, vooral met de zwemcoach die beschikbaar is. We hebben ook gebruikgemaakt van de kinderstoelen en het kinderbedje voor onze kleintjes.
We hebben enorm genoten van ons verblijf. De sauna was een heerlijke manier om te ontspannen na een dagje strand, en de ruime woonkamer maakte het gemakkelijk om samen tijd door te brengen. De accommodatie is van alle gemakken voorzien, wat ons verblijf zeer comfortabel maakte.
De locatie is ideaal, op slechts 100 meter van de zee. De woonkamer is gezellig en we hebben genoten van filmavonden met de flatscreen-tv en dvd-speler. De kinderen vonden de speeltoestellen buiten geweldig en de volwassenen genoten van de barbecue op het terras.
We hebben een prettig verblijf gehad in dit vakantiehuis. De slaapkamers waren comfortabel en de meerdere badkamers maakten het verblijf voor onze groep een stuk gemakkelijker. Het terras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend en we hebben 's avonds genoten van het barbecueën.
Dit vakantiehuis biedt een heerlijke mix van ontspanning en plezier. De sauna en jacuzzi waren perfect om tot rust te komen na een dag vol activiteiten. De speelkamer met tafeltennis en tafelvoetbal was een groot succes bij zowel kinderen als volwassenen.
Dit vakantiehuis is perfect voor gezinnen! De kinderen vonden het zwembad en de speeltuin geweldig. De woonkamer was een fijne plek om samen te ontspannen, en de koffiemachine was een prettige bijkomstigheid voor de volwassenen.
De woning is goed onderhouden en ruim, met een mooie open keuken en een grote woonkamer. De kinderen hebben uren in het zwembad doorgebracht en we vonden het erg handig dat er een wasmachine en vaatwasser aanwezig waren.
Ons gezin heeft een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuisje! De ruime woonkamer was perfect voor onze bijeenkomsten en de kinderen vonden het zwembad met de waterglijbaan geweldig. De sauna was een welkome afwisseling na een lange dag op het strand en we waren erg blij met de goed uitgeruste keuken voor onze maaltijden.
Het vakantiehuis ligt op loopafstand van de oceaan, wat een groot voordeel is. De slaapkamers waren comfortabel en we vonden het fijn dat er meerdere badkamers waren voor iedereen. In de speelkamer konden de kinderen zich prima vermaken met darten en biljarten.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze accommodatie. De whirlpool was een geweldige manier om 's avonds te ontspannen en de sauna zorgde voor extra ontspanning. De open keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en de eetkamer was ruim genoeg voor onze familiediners.
Algemene staat: goed - het elektrische systeem moet gecontroleerd worden. Eigendom en locatie: goed. Goede mogelijkheden om te vissen en te zwemmen. Aanbevelingen: Verken de omgeving, de haven en het museum.
Geweldige plek, gezellige locatie en voldoende ruimte. Aanbevelingen: Bezoek boer Flemming, Søgårdsvej 4, 5935 Bagenkop, hij is super aardig en de kinderen zijn dol op hem.
Er zaten overal mieren in huis, de voordeur was moeilijk te openen en de douche in de badkamer bij de ingang was kapot, er kwam water uit de douche, het toilet in de badkamer links was moeilijk door te spoelen. Aanbevelingen: een goede speeltuin, nogmaals
Goede voorzieningen. Mooie kamers. Slechte akoestiek in de keuken na het leggen van de tegels, vooral met veel mensen. De afvoer in de keuken is verstopt en er ontbreken stofzuigerzakken. Verder alles prima.
Het was fantastisch. Zo gezellig. Goede woonkamer. Fijne kamers. Geweldige keuken. Fijne schommels. Heerlijk zwembad. Aanbevelingen: Ja
Kamerindeling Aanbevelingen: Kasteel Egeskov op Funen en de kliffen op Langeland.
Ruim en goed uitgerust, Zwembad is een feest voor kinderen, Schoon en comfortabel,
Geweldig huis met genoeg bedden en badkamers voor ons familiefeest. De inrichting was mooi en we waardeerden de aandacht voor details. De kinderen vonden de waterglijbaan in het zwembad geweldig!
De locatie is ideaal voor strandliefhebbers. Nabijgelegen eetgelegenheden zijn een bonus, vooral Dueslaget,
We genoten van onze tijd hier, vooral spabadet og saunaen efter lange dage med at udforske området, Huset er velholdt og har en charmerende atmosfære, Perfekt til en gruppe venner!
Een heerlijk vakantiehuis voor grote groepen! De keuken had alles wat we nodig hadden om samen met het gezin te koken. Het nabijgelegen Drostehave Park was een prachtige plek voor een picknick, op korte rijafstand.
Ideaal voor familiebijeenkomsten, de activiteitenruimte hield iedereen bezig en de gezellige woonkamer zorgde ervoor dat het voelde als thuis,
Groot en ruim, / Goede zwembadkamer
De locatie was geweldig, op korte loopafstand van de oceaan. Het huis was comfortabel en ruim en we waardeerden de meerdere badkamers. Er was een klein probleempje met de WiFi, maar de prachtige omgeving maakte alles goed!
Het zwembad en de activiteitenruimte,
Dit vakantiehuis was perfect voor onze familiereünie! De ruime indeling gaf iedereen zijn eigen plekje en het zwembad was een groot succes bij de kinderen. We vonden het heerlijk om op korte loopafstand van het prachtige strand te zijn. We kunnen niet wachten om terug te komen!
Het vakantiehuis is versleten, mist schoonmaak binnen en kasseien buiten,
locatie, grootte, interieurontwerp
We verbleven onlangs in het vakantiehuis in Bagenkop en het was perfect voor onze familiereünie! De ruimte was ongelooflijk ruim en bood comfortabel plaats aan onze groep van 20 personen. De kinderen waren dol op het zwembad, vooral de waterglijbaan, terwijl de volwassenen genoten van ontspanning in de sauna en de hot tub na een lange dag op het strand. Het nabijgelegen restaurant Dueslaget was een hit voor het diner en we waardeerden de snelle toegang tot het strand – op slechts een korte loopafstand. Kortom, een fantastische plek voor een groot gezelschap!
Het grootste huis ooit! Zo schoon en van alle gemakken voorzien. Perfect om te chillen met vrienden of familie. Darten en poolen hielden de sfeer levendig. Dicht bij het strand en leuke eettentjes. Zou zeker weer boeken.
Dit vakantiehuis is een echte aanrader. Super ruim met 10 bedden, perfect voor groepsreizen. Het zwembad is geweldig. De waterslang is anders en de sauna is een ware sensatie. En, op 100 meter van de zee? Daar kan ik niet over klagen. Je hoeft alleen maar contant geld mee te nemen voor de borg, maar dat is geen leugen. Ik vond het geweldig!
Faciliteiten en ligging, vlak bij de haven en supermarkt,
Veel plezier in de speelkamer en het zwembad, veel ruimte, goede keukenfaciliteiten
We hebben een geweldige tijd gehad in het vakantiehuis! De plek was enorm, perfect voor een familiebijeenkomst. Ik was dol op het zwembad en de jacuzzi na een lange dag op het strand. De kinderen vermaakten zich met de speelkamer. Het ligt superdicht bij de oceaan, wat een groot pluspunt voor ons was. Het enige nadeel was dat de wifi wat traag was, maar eerlijk gezegd, wie heeft dat nou nodig als je zo'n prachtig strand dichtbij hebt? Zouden er zo weer naartoe gaan!
ruim opgezet ,netjes en prima ligging
Geweldige faciliteiten met een fantastisch zwembad, genoten van de sauna na een lange dag,
Voor veel mensen is het een uitermate goed functionerend huis
Mooi vakantiehuis met voldoende ruimte voor onze groep. De indeling was handig en we vonden alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De activiteitenruimte was een geweldige toevoeging, met een pooltafel en tafeltennis om iedereen te vermaken. Hoewel de locatie wat afgelegen was, genoten we van de rustige sfeer. Let op: neem contant geld mee voor de borg en eventuele extra's. Over het algemeen een comfortabel verblijf.
Er was vooral veel ruimte in het woon- en recreatiegedeelte en natuurlijk het zwembad in het huis omdat de zee nog te koud was
Het werkt goed met veel ruimte,
als je uit eten wilt gaan, neem dan niet week 7, deze was alleen in Rudköbing open
Alles was in orde, voor veel mensen goede ruimte, goede activiteitenmogelijkheden, Heerlijk vakantiehuis,
alle faciliteiten en locatie in de stad
Ruim vakantiehuis op een steenworp afstand van de oceaan, perfect voor grote groepen,
Grootte van het huis, grote koelkasten en vriezer, grote tafel
Huisgrootte, grote koelkasten en vriezer, grote tafel Aanbevelingen: De haven en de kliffen, evenals het strand aan de westkant van het eiland en de footgolfbaan zijn aanraders.
Het was echt goed benut en iets voor alle leeftijden
De vele mogelijkheden voor activiteiten zwembad, spa en speelhal, Super mooie natuurgebieden,
Het huis was erg gezellig, maar toch praktisch. We werden hartelijk ontvangen door de vriendelijke eigenaar en het zwembad was een heerlijke plek om te ontspannen na een dag in de buitenlucht. Ik zou Bagenkop zeker aanbevelen voor een familievakantie.
Ruim en goed gelegen! We hielden van het buitengebied voor BBQ's en de kinderen hadden veel plezier in de zandbak, Een paar kleine onderhoudsproblemen, maar niets dat ons verblijf te veel beïnvloedde,
Over het algemeen een geweldige ervaring gehad! De accommodatie was hier en daar wat gedateerd, maar het was schoon en ruim. De ligging aan het strand was uitstekend en we hebben een fantastische tijd gehad met het verkennen van de lokale eetgelegenheden.
We hebben een geweldige tijd gehad in Bagenkop! Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien. De kinderen genoten van de activiteitenruimte, vooral van de tafeltennistafel en het biljart. Het is een gezellige plek voor een familievakantie.
Over het algemeen is dit een fijne plek om te verblijven. Het meubilair was prima en we hadden genoeg ruimte voor onze groep. De nabijgelegen eetgelegenheden zoals Fisk en Spisestedet Havnen waren een bonus!
Het zwembad, de grote woonkamer, super uitgeruste keuken al met al een prima vakantiehuis
Handig en goed uitgerust, op korte afstand van winkels en wandelgebieden.
De activiteitenruimte, de grote keuken (met voldoende ruimte in de koelkast + 2 vaatwassers) en dus het zwembad
Huis is ruim, mooi zwembad, sauna. Gemeenschappelijke ruimte met biljart en tafeltennis. / Het huis
Dat er meer afdelingen met kamers waren.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links