6 persoons vakantie huis in Ansager
Ansager, Mitteljütland, Denemarken
6 persoons vakantie huis in Ansager (04528) is gelegen in Ansager, Mitteljütland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft 6 persoons vakantie huis in Ansager een oppervlakte van 75 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit gerenoveerde vakantiehuis met buiten-jacuzzi ligt in een rustige doodlopende straat, in een schilderachtige omgeving en op slechts ongeveer 200 m van de oever van het Kvie Sø, waar zich een ijssalon en een restaurant bevinden.
Het vakantiehuis heeft een open keuken-/woonruimte voor het gezinsleven, die stijlvol is ingericht. Verder zijn er drie slaapkamers met elk twee slaapplaatsen en een badkamer met douche/toilet en aangename vloerverwarming in het huis.
Buiten vindt u verschillende beschutte terrassen waar u in comfortabele tuinmeubelen van de zon en de natuur kunt genieten, evenals een zeer groot overdekt terras waar de zomeravonden verlengd kunnen worden. Voor kinderen is er een zandbak.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. vouwbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), bubbelbad(buiten), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
nan Aanbevelingen: Billund is gemakkelijk bereikbaar vanuit de buurt. Esbjerg en Hvide Sande zijn ook binnen een uur rijden te bereiken.
nan Aanbevelingen: Billund is gemakkelijk bereikbaar vanuit de buurt. Esbjerg en Hvide Sande zijn ook binnen een uur rijden te bereiken.
Mooi huis op een goede locatie. De inrichting is prima. Helaas waren de bedden erg versleten. Aanbevelingen: Het grote meer is heerlijk om in te zwemmen. Legoland ligt op ongeveer 25 minuten afstand.
Mooi huis op een goede locatie. De inrichting is prima. Helaas waren de bedden erg versleten. Aanbevelingen: Het grote meer is heerlijk om in te zwemmen. Legoland ligt op ongeveer 25 minuten afstand.
Dit is het huis waar we altijd van gedroomd hebben; de inrichting is functioneel en praktisch. De tuin is volledig omheind, ideaal voor onze hond. Het huis is wat ouder, maar alles functioneert naar behoren. Perfect om te ontspannen en tot rust te komen. We hebben alweer geboekt voor volgend jaar. Aanbevelingen: Er zijn tal van restaurants en winkels in de buurt.
Een fijn vakantiehuis. Het was bij aankomst in de lente wel een beetje koud binnen. Professionele schoonmaak zou beter zijn, of het huis zou voor aankomst nogmaals gecontroleerd moeten worden als het voor langere tijd onbewoond blijft. Het huis is prima voor gezinnen, maar de omgeving biedt niet veel voor kinderen, hoewel het nabijgelegen restaurant een leuke binnenspeeltuin heeft. De keuken is goed uitgerust, maar met een gezin moet de vaatwasser bijna elke dag aangezet worden (of de afwas gedaan worden) om ervoor te zorgen dat er genoeg bestek en servies is voor de volgende dag. Aanbevelingen: Het restaurant aan het meer heeft een kleine binnenspeeltuin. De pannenkoeken zijn redelijk. Billund is gemakkelijk met de auto te bereiken, net als de Noordzee in de andere richting. De reistijd is redelijk.
Het huis was schoon en goed uitgerust met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. We waardeerden de moderne keukenfaciliteiten en het gemak van een wasmachine. Het was ook geweldig om zoveel ruimte te hebben om te ontspannen na dagtochten naar nabijgelegen bestemmingen zoals Lalandia Water Park. Al met al een zeer praktische en comfortabele keuze!
We hadden een geweldige verblijf in Vakantiehuis Ansager XII! De plek was ruim en prachtig ingedeeld, perfect voor onze gezin van vijf plus onze hond, Het terras was een hoogtepunt, waar we 's avonds genoten van barbecues terwijl we in de serene omgeving zaten, Bovendien was het zo dichtbij attracties zoals Legoland een bonus voor de kinderen!
De locatie, de structuur met de houten balken, de binnenruimte, de hal, de kamers
De accommodatie was schoon en comfortabel. De locatie was erg handig voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals Legoland en het waterpark. Een praktische keuze voor gezinnen of groepen.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in vakantiehuis Ansager XII! Het terras was een hoogtepunt tijdens onze familiebarbecue-avonden en het huis was erg ruim. We hadden alles wat we nodig hadden in de keuken. Ik kan deze plek zeker aanbevelen voor een familievakantie!
De omheinde grote tuin voor onze honden
Zeer ruim, een omheinde tuin, groot terras, comfortabel ingericht
Zeer ruim, een omheinde tuin, een groot terras, comfortabel ingericht. Aanbevelingen: De barbecue in het dorp is erg goed. / We hebben Legoland en het Legohuis bezocht. / Het moet er in de zomer erg mooi zijn aan het meer.
Het huis is goed ingericht en gezellig, het belangrijkste is de grote buitenspa, waar we veel gebruik van maken, het huis is gezellig en dichtbij het meer, alles werkt in het huis, en er is de service enz. die je nodig hebt in een keuken,
Piękne otoczenie - blisko jeziora, Dobry dojazd do Legolandu, Urokliwy domek, cisza i spokój,
Dat het dicht bij het Kvie-meer en het pannenkoekenhuis was en een supergoede buitenspa waar je op elk moment van de dag van kon genieten,
Ruim vakantiehuis met een heerlijk terras voor bijeenkomsten in de buitenlucht, perfect gelegen nabij Legoland en lokale eetgelegenheden,
Comfortabel verblijf met alle benodigde voorzieningen, inclusief een volledig uitgeruste keuken. Genoten van de rustige omgeving en gemakkelijke toegang tot attracties.
Ruim en schoon, perfect voor gezinnen, Mooie terras voor BBQ's!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Ansager XII. Het huis is gezellig en precies wat we nodig hadden na een lange dag in Legoland. De WiFi was een beetje zwak, maar de keuken was goed uitgerust, waardoor we makkelijk konden koken. Bovendien was de wasmachine een uitkomst met de kinderen!
De buitenspa onder het overdekte terras, daarom verhuren wij deze ieder jaar
Wat een heerlijk uitje! De locatie was rustig en we genoten van de nabijgelegen natuurpracht van Krarup Lund. De eigenaar was ontzettend vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons meteen thuis voelden. We vonden ook een aantal heerlijke eetgelegenheden in de buurt, vooral Pandekagehuset Kvie Sø, dat op korte loopafstand lag. Een perfecte plek voor gezinnen die op zoek zijn naar een mix van comfort en avontuur!
De ligging en het omheinde terrein, waardoor je zonder zorgen kinderen en honden in de tuin kon laten. Het huis was erg schoon en alles wat je nodig hebt was aanwezig. Helaas was er 's avonds weinig licht op het terras wij en dat was wel het geval maakte het comfortabeler, de afvoer van de douche zat helaas verstopt en je stond tijdens het douchen in een badkuip gevuld met water, we konden niemand van de beheerders bereiken, toen je klaar was met douchen liep het water langzaam weg , verder was het huis geweldig,
Goede locatie voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals het waterpark, Het terras was een leuke toevoeging, we hebben genoten van het grillen in de avond, Een beetje lawaai van de weg, maar het heeft ons plezier niet bedorven,
Alles wat je nodig hebt voor een gezinsuitje, De bedden waren comfortabel en de plek was schoon, We brachten onze hond mee, wat geweldig was! De gastheren waren vriendelijk en het huis voelde als thuis, Zou zeker aanbevelen voor een ontspannende trip!
Fijne grote keuken, mooie grote tuin, alles wat je nodig hebt is aanwezig. Speelgoed voor de kinderen, een schommel, een grote de barbecue, een heerlijke hottub. Kortom een heel fijn huisje!
Fijne grote keuken, mooie grote tuin, alles wat je nodig hebt is aanwezig, Speelgoed voor de kinderen, een schommel, een grote de barbecue, een heerlijke hottub, Kortom een heel fijn huisje!
Goede ruimte, mooie locatie en heerlijk bubbelbad in de buitenlucht
Maakt foto's van ALLES om de schoonmaak bij aankomst en bij vertrek te documenteren / Bel onmiddellijk de hulpdiensten om een werkende warmtepomp en radiator te vragen
Dat er een houtkachel was, deze was bijzonder hondvriendelijk met een hek om de tuin, de gemeenschappelijke ruimte verwarmd met de ventilator, Vriezer en waterkoker werken niet,
De jacuzzi was echt goed, hoewel er een gebrek aan buitenverlichting was
De ligging aan het meer / De grote tuin met whirlpool / De open woon-/eetkamer / De inrichting
Er was een heel mooie buitenspa en de locatie was erg mooi
Het verblijf in Vakantiehuis Ansager XII was een absoluut genot. De kinderen vonden het leuk om in de tuin te spelen en we waren dol op de barbecuefaciliteiten. Het is een geweldige gezinsvriendelijke plek met gemakkelijke toegang tot lokale attracties.
Een comfortabel verblijf met alles wat we nodig hadden, de wifi was betrouwbaar, wat geweldig was om onze dagen te plannen. We bezochten Legoland en hadden een geweldige tijd! Zouden zeker terugkomen.
De accommodatie was precies wat we nodig hadden voor onze reis! Het was van alle gemakken voorzien en het terras was een geweldige plek om 's avonds te ontspannen. We vonden het geweldig dat we zo dicht bij lokale restaurants en de prachtige natuur in de omgeving waren.
Heerlijk huis met een mooie badkamer, goed meubilair en een goede keuken, De buitenspa was een groot succes bij zowel kinderen als volwassenen,
Ruim en gezellig! De drie slaapkamers boden voldoende ruimte voor onze groep. We waardeerden het huisdiervriendelijke beleid, aangezien we onze hond meenamen. Het enige nadeel was de afstand tot sommige attracties, maar het was te doen.
We hebben een geweldige ervaring gehad in dit vakantiehuis. Het was schoon en mooi ingericht en bood een rustig toevluchtsoord na een dagje uit. Het nabijgelegen Krarup Lund was perfect voor onze ochtendwandelingen!
Wat een prachtige plek om te verblijven! De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij en het huis zelf was goed uitgerust, Onze kinderen hielden van de nabijgelegen natuurpaden, en we genoten van enkele lokale eetgelegenheden zoals Pandekagehuset Kvie Sø,
We waren erg gecharmeerd van het omheinde terrein met speeltuin, schommel en terras. De woonkeuken met open haard was uitnodigend en perfect om te ontspannen. Attracties zoals Legoland, Lalandia en WowPark waren slechts 30 minuten rijden, en winkels waren ongeveer 20 minuten rijden.
Het huis was erg ruim en had een fijne sfeer. We waardeerden de moderne voorzieningen en de ligging was zeer centraal voor het verkennen van de omgeving. Kortom, een aangenaam en ontspannend uitje!
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links