5 persoons vakantiehuis in Hovborg
Hovborg, Mitteljütland, Denemarken
5 persoons vakantiehuis in Hovborg (44914) is gelegen in Hovborg, Mitteljütland en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft 5 persoons vakantiehuis in Hovborg een oppervlakte van 40 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Entdecken Sie dieses charmante und sorgfältig gepflegte Ferienhaus im Herzen von Hovborg Ferieby, einem gemütlichen und einladenden Feriendorf, ideal für Familien und Freunde. Im Inneren bildet die gut ausgestattete Wohnküche den Mittelpunkt des Hauses, die durchdacht mit den Schlafzimmern und dem Badezimmer verbunden ist und so für ein angenehmes und entspanntes Wohnen sorgt. Große Fenster lassen viel Tageslicht herein und schaffen eine warme und einladende Atmosphäre, in der Sie gemeinsam kochen und unvergessliche Mahlzeiten genießen können. Betreten Sie die großzügige Holzterrasse, die das gesamte Haus umgibt und unzählige Plätze zum Sonnenbaden, für einen Morgenkaffee oder einfach zum Entspannen mit einem guten Buch bietet. Ein praktischer Gartenschuppen bietet Platz für zusätzliche Möbel und einen Grill, sodass Mahlzeiten im Freien zum Kinderspiel werden und die perfekte Kulisse für lange Sommerabende mit Familie und Freunden bieten. Die Lage des Hauses macht das Haus noch attraktiver. Naturliebhaber und Angler werden von den nahegelegenen Angelmöglichkeiten begeistert sein, darunter die ruhigen Abschnitte des Holme Å und ein Put-and-Take-See nur einen Kilometer entfernt. Zum Essengehen liegt das charmante Hovborg Kro ganz in der Nähe und bietet einen entspannten Abend, ohne dass Sie dafür einen Finger rühren müssen. Abenteuerlustige können auch die weltberühmten Attraktionen im Norden erkunden: Legoland, das tropische Paradies Lalandia, und das interaktive Legohouse in Billund bieten unvergessliche Erlebnisse für Kinder und Erwachsene. Dieses Ferienhaus bietet die perfekte Balance zwischen Ruhe, Outdoor-Spaß und bequemer Anbindung an regionale Highlights und ist somit die ideale Wahl für einen unvergesslichen Urlaub.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Internettoegang DSL, woonkamer(1-pers. bed), keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(1-59L)), woon/slaapkamer(Internettoegang DSL, TV(smart TV), TV, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ(gas), BBQ(houtskool), zonne energie, lucht-lucht warmtepomp
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wat een vondst! De grote ramen lieten zoveel licht binnen, wat een heerlijke sfeer creëerde. We brachten veel tijd door op het terras, genietend van het tuinmeubilair en de rustige omgeving. De nabijgelegen visplekken waren een leuke bonus voor de vissers in onze groep.
Net terug van een heerlijke week hier. De buitenruimte is fantastisch, vooral met de barbecue in het tuinhuisje. Het was perfect voor diners 's avonds onder de sterrenhemel. De lucht-lucht warmtepomp zorgde ervoor dat we het 's nachts, als het wat koeler was, heerlijk warm hadden.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit charmante huis. De woonkamer was perfect voor spelletjesavonden met het gezin en de kinderen genoten van hun eigen plekje in het eenpersoonsbed. De zonne-energievoorziening was een fijne, milieuvriendelijke toevoeging.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis in Hovborg Ferieby! De woonkeuken was perfect voor gezinsmaaltijden en we vonden het heerlijk om samen aan tafel te zitten. Het terras was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend, waar we van de zon konden genieten. Een echte aanrader!
Geweldige locatie en een goed uitgerust huis. De keuken had alles wat we nodig hadden en het terras was de perfecte plek om te ontspannen. We hebben erg genoten van de vismogelijkheden in de buurt en de vriendelijke sfeer van Hovborg Ferieby.
Een praktische en comfortabele vakantiewoning. De woonkamer was ruim en het tweepersoonsbed was erg comfortabel. De keuken was van alle gemakken voorzien, inclusief een vaatwasser en magnetron, waardoor koken heel gemakkelijk was. Kortom, een prima keuze voor onze familievakantie.
Ons verblijf was erg aangenaam. De koelkast en vriezer waren handig om belangrijke spullen in op te bergen, en het koffiezetapparaat was een fijne toevoeging voor de vroege ochtenden. De locatie is rustig, waardoor je na een dag vol ontdekkingen heerlijk kunt ontspannen.
Fantastisch vakantiehuis! Het terras omringt het huis en biedt volop ruimte voor buitenactiviteiten. We waren erg blij met de keukenuitrusting.
Dit vakantiehuis was precies wat we zochten. De locatie is fantastisch, met gemakkelijke toegang tot de natuur en attracties in de buurt zoals Legoland. De wasmachine was een uitkomst voor ons gezin en de kinderen vonden de dvd-speler in de woonkamer geweldig.
Een comfortabele plek voor een familievakantie. De slaapkamers waren goed ingericht en de badkamer was modern en schoon. We vonden de internettoegang erg prettig om onze dagelijkse activiteiten te plannen. Al met al een ongecompliceerd en aangenaam verblijf.
Het huisje is klein en de vloer wordt erg koud in de herfst, dus slippers zijn aan te raden. Er is een bed boven (zonder veiligheidshekje) met een ladder ernaartoe – niet geschikt voor mensen met hoogtevrees of rugklachten. Het huisje staat op een hoekperceel, dus iedereen kan door de ramen kijken, maar je kunt elk raam afsluiten met jaloezieën. Al met al is het klein en gezellig. Aanbevelingen: Wij hebben alleen Legoland bezocht. Maar een bezoek aan Sunset Boulevard is voor ons een absolute aanrader.
Het huis ligt aan de rand van een zeer goed onderhouden vakantiepark. Het beschikt over een ruime veranda. Parkeren is mogelijk direct naast het huis. Het huis is comfortabel ingericht. De keuken is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft. Aanbevelingen: In het dorp vindt u een tankstation, een kleine supermarkt en een restaurant. Aan de rand van het dorp ligt een forellenvijver voor sportvissers. Alles is op loopafstand. Er zijn ook talloze wandelroutes in de omgeving.
Comfortabel en schoon met een heerlijk terras voor ontspannende avonden. Gratis wifi was een leuke bonus voor het plannen van onze dagtochten.
Dit vakantiehuis had een charmante uitstraling, met voldoende ruimte voor iedereen, De kinderen genoten van de achtertuin, en wij waardeerden de rustige buurt, De host was zeer responsief en vriendelijk, en we voelden ons thuis tijdens ons verblijf, Zou zeker weer boeken voor onze volgende reis!
Het was een leuk klein zomerhuisje / Het huis was mooi / De locatie zelf was goed
Fantastische omgeving en gezellig huis
Klein, gezellig huisje, echt goede bedden waar je niet met rugpijn wakker wordt. Aanbevelingen: Vissen in Sneum Å
Goedkoop Aanbevelingen: Esbjerg en Fanø
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het vakantiehuis in Hovborg! De ruime woonkamer was perfect voor ons gezin van vijf en de keuken was goed uitgerust om te koken. De locatie was gunstig gelegen voor een bezoek aan Legoland en andere attracties. Een echte aanrader voor een familievakantie!
Een goede keuze voor een familievakantie. Het huis was goed onderhouden en we vonden alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. Hoewel het misschien niet luxueus is, was het functioneel en schoon. De nabijheid van de luchthaven van Billund was een groot voordeel voor ons, waardoor transfers gemakkelijk waren.
Heerlijke vakantie gehad en knus huisje.... maar wel wat opmerkingen en tips voor de volgende gasten; * Huisje is klein maar fijn en van veel gemakken voorzien. Wellicht aan een update toe en wat liefde voor het exterieur en interieur. Zo zitten de eetkamerstoelen vol met vlekken en zijn ze echt aan een grote schoonmaakbeurt of vervanging toe. Toen we aankwamen grote rode vlek in hoek onderin bij de keuken. Ik wilde dit schoonboenen en kwam erachter dat dit geen tomatensoep was maar iets anders wat niet weg te krijgen is. Ziet er niet zo netjes uit. *Wasmachine draaide niet( althans kreeg de trommel niet meer open), waardoor er een monteur moest komen om de was eruit te halen. * Wanneer ramen en deuren open stonden al snel wat wespen in huis dus let daar goed op in het zomerseizoen.Denk dat er een wespennest zat want veel wespen in en om het huisje. Ook veel vliegen. * Watermeter bleek na bellen met Danscenter naast de stroommeter te zitten buiten bij het huisje. Maar het zit dus in die put naast de stroommeter.... daar zoek je natuurlijk nooit uit jezelf haha. * Wanneer je denkt dat je koud water hebt, check even of de knop op ON staat van de boiler. De boiler en knop bevinden zich in de kledingkast van de linkerslaapkamer. *Wanneer je eigen beddengoed meeneemt neem dan 2-persoons hoeslakens mee. * Leuk speeltuintje achter het terrein van alle huurhuisjes. * Vanuit speeltuintje kun je het " Coast to Coast pad" lopen. Wij hebben stukje ervan gelopen was erg mooi. De oudste van 6 kon dit prima lopen. De jongste van 2 moesten we af en toe wel tillen. *24 minuten rijden van Legoland.Heek erg leuk! * 34 minuten naar Esbjerg. Leuk om even gezien te hebben. Verder nogmaals een prima huisje wat gezellig en knus aandoet. Heerlijke vakantie gehad met zijn viertjes( papa, mama en 2 kids)Prima om een weekje in te verblijven. Al vind ik de prijs in het hoogseizoen vergeleken met de staat van het huisje misschien iets te hoog gevraagd.
Wat een pareltje! We vonden het terras geweldig, waar we in de ochtendzon van onze koffie genoten. De keuken had alles wat we nodig hadden en de woonkamer was een geweldige plek voor spelletjes met het hele gezin. De locatie maakte het makkelijk om nabijgelegen restaurants te verkennen, zoals Allan's Diner, dat een hit was bij de kinderen!
Netheid, bedden, beddengoed, locatie, alles wat je nodig hebt was aanwezig. Aanbevelingen: Ga met de auto of huur een auto.
Echt een heerlijke plek! Schoon en ruim, perfect voor onze familievakantie. Alles wat we nodig hadden was aanwezig.
Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, perfect voor een familievakantie met gemakkelijke toegang tot de attracties van Billund,
We hebben een heerlijke tijd gehad in vakantiehuis Hovborg. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken gemakkelijk was. De wifi was soms wat traag, maar dat heeft ons verblijf niet verpest.
Gezellig huis met een uitstekende buiten tuin,
Het huis was ruim en comfortabel voor onze groep. We waardeerden de aanwezigheid van een wasmachine en de gratis wifi was een pluspunt. Hoewel het huis aan een drukke straat ligt, waren de slaapkamers stil en hadden we geen moeite met slapen. Ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en gemak.
Rustige locatie met geweldige voorzieningen. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en we genoten van een bezoek aan het nabijgelegen LEGO House en de kathedraal van Ribe.
Alles was schoon en georganiseerd. De locatie was handig voor een bezoek aan Legoland en andere attracties. Zou het zeker aan vrienden aanbevelen!
Prachtige en charmante plek, rust en stilte,
Supergezellig! De woonkamer was perfect om te ontspannen na een lange dag. Rustige buurt, voelde als thuis.
De keuken was goed uitgerust en we konden 's avonds comfortabel buiten zitten, zelfs voor vijf personen hadden we voldoende ruimte,
Deze plek is ideaal voor een groep, veel ruimte en het terras was geweldig voor ochtendkoffie, de verhuurder was erg aardig en behulpzaam, het enige nadeel was het straatlawaai dat soms optrad,
Zeer mooie plek, alles dichtbij, rustige omgeving ideaal om te ontspannen,
Een gezellig en schoon vakantiehuis dat een perfecte uitvalsbasis bood voor onze avonturen in de omgeving. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons vanaf het begin welkom voelden. Het nabijgelegen natuurgebied Hyldelund was een heerlijke plek voor een ochtendwandeling. Al met al een aangename ervaring.
Prachtige en rustige omgeving, het huisje was eenvoudig maar gezellig.
Perfect voor onze familievakantie! We waren dol op de aparte slaapkamers en de aanwezigheid van een wasmachine was een uitkomst. Het was in het begin wat lastig te vinden, maar toen we er eenmaal waren, waren we superblij met ons verblijf.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links