8 persoons vakantie huis in Silkeborg-By Traum
Silkeborg, Mitteljütland, Denemarken
8 persoons vakantie huis in Silkeborg-By Traum (44338) is gelegen in Silkeborg, Mitteljütland en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft 8 persoons vakantie huis in Silkeborg-By Traum een oppervlakte van 102 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dieses moderne und komfortabel eingerichtete Ferienhaus liegt in der wunderschönen Umgebung nahe dem Bølling-See und bietet den perfekten Rahmen für einen erholsamen Urlaub mit Familie oder Freunden. Das Haus besticht durch offene, lichtdurchflutete Räume und eine einladende Atmosphäre, die zum Entspannen und Genießen einlädt. Das Haus verfügt über drei gut ausgestattete Schlafzimmer, ein Badezimmer mit privatem Whirlpool für erholsame Stunden und ein zusätzliches Gäste-WC. Die voll ausgestattete Küche ist zum geräumigen Wohnzimmer hin offen und bietet so den idealen Raum zum Kochen, Essen und gemeinsamen Verweilen. Vom Wohnzimmer aus haben Sie direkten Zugang zu einer großen überdachten Terrasse, die sich ideal zum Essen im Freien oder zum Genießen der frischen Luft bei jedem Wetter eignet. Mehrere Terrassen umgeben das Haus, sodass Sie immer das richtige Plätzchen zum Sitzen im Freien finden, egal ob Sie Sonne oder Schatten bevorzugen. Ein Highlight des Hauses ist der separate Anbau, der gemütlich und komfortabel eingerichtet ist und zwei zusätzliche Schlafplätze bietet. Dadurch eignet sich das Haus hervorragend für größere Familien oder kleine Gruppen, die gemeinsam reisen. Die Umgebung bietet Naturliebhabern zahlreiche Möglichkeiten: Wälder, malerische Landschaften und der nahegelegene See Bølling Sø laden zum Wandern, Radfahren oder einfach zum Genießen der Ruhe der dänischen Landschaft ein. Dieses Ferienhaus vereint modernen Komfort, durchdachtes Design und eine fantastische Lage und ist somit die ideale Wahl für einen unvergesslichen Aufenthalt in der Nähe von Silkeborg. Bitte beachten: Die Vermietung ist nicht an Jugendgruppen möglich.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Bijgebouw: (2-pers. bed)
Internettoegang DSL, keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(kachel(hout), stereo-installatie, chromecast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, wasbak, douche, toilet, wasmachine), badkamer(wasbak, toilet), carport, bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ(houtskool)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het is een prachtig huis en we hebben er een paar fijne dagen gehad. Maar de tv werkte niet en is een beetje ouderwets. Die zou vervangen moeten worden door een modernere. Het internet werkte pas na een paar dagen. Er is geen informatie over de afvalverwerking. We hebben het van een buurman gekregen. Aanbevelingen: Een rondreis door Bølling Sø. Silkeborg is mooi.
De router werkte niet, dus ik kon geen tv kijken. De tuin en het terras maakten geen goede eerste indruk, want het gras was lang (minstens een maand niet gemaaid) en het terras en de bloempotten lagen in stukken. De houtkachel was ook kapot.
Prachtig huis in een prachtige omgeving Aanbevelingen: Vissen is mogelijk in de directe omgeving.
Gewoon de juiste chill plek voor een groepsreis, Rustige omgeving en gemakkelijke toegang tot de natuur, Veel ruimte om te ontspannen, plus alle benodigdheden, Absoluut de moeite waard,
Licht en ruim huis! We voelden ons welkom. Aanbevelingen: Foto's aan de muur in de kamers aan de buitenkant. Spiegels en haken in de meeste kamers.
Er was volop ruimte en het is gelegen in een prachtige omgeving. Aanbevelingen: Het hangt er sterk van af wat je tijdens je vakantie wilt doen. Wij hebben genoten van wandelingen in de omgeving, minigolf op een paar kilometer afstand en Silkeborg is een prachtige stad.
Groot, sfeervol vakantiehuis met volop ruimte voor spelletjes en om samen te koken.
Het was een prachtig huis in een mooie omgeving - rustig en stil met veel fluitende vogels. Aanbevelingen: Als het sanitair niet gecontroleerd wordt - veel ervan was beschadigd/versleten, sommige ontbraken in de keuken, het was erg rommelig. / De vaatwasser werkte nog steeds niet - na overleg met iemand die in de buurt werkt, gaf hij aan dat deze al heel lang niet werkte - hij was verbaasd dat hij het nog steeds niet deed. / De hoeken van de ramen en deuren waren erg zwart, een teken van vocht. Gebrek aan schoonmaak. In een kamer achter de deur lagen een paar gebruikte sokken, wat erop wijst dat er niet gestofzuigd was. De vensterbanken en raamkozijnen, vooral in de badkamer, waren erg vochtig/stoffig - niet afgewist. / We hebben betaald voor de schoonmaak, dus ik verwacht dat deze tekortkomingen grondig worden aangepakt. Als ze niet worden verholpen, kan ik het huisje helaas niet aan anderen aanbevelen.
Dit vakantiehuis is een pareltje! We waren dol op de rustige omgeving, een perfecte plek om even te ontsnappen aan de drukte. De woonkamer was knus en de slaapkamers comfortabel. Het nabijgelegen Skjærskovhede was een heerlijke plek voor een ochtendwandeling.
Goede ruimte, mooi en goed onderhouden. / Tuinmeubilair een beetje versleten.
Zeer ruim en goed ingericht, Het huis had alles wat we nodig hadden, en de kinderen vonden het geweldig om in de tuin te spelen, De locatie was handig voor het bezoeken van lokale restaurants zoals Cafe Funder en het genieten van de natuurlijke schoonheid eromheen,
We waren eigenlijk best tevreden met het huis. Het was schoon. Het enige minpuntje was de keuken. De gootsteen had geen afvoerstop en de vaatwasser was niet aangesloten en vies. Hoewel we maandag 15 april de serviceafdeling hadden gebeld en er een monteur beloofd werd, is er niemand gekomen. We hadden ook aangegeven dat we tussen 6:00 en 17:00 uur weg zouden zijn. We hebben daarna nog twee keer gebeld, maar er gebeurde niets tot vrijdag. Wat ook erg vervelend is, is de zwarte schimmel rond de gootsteen. Als deze problemen worden opgelost, zouden we het huis zo weer boeken. Met vriendelijke groet, Ronald Grützmacher
De perfecte keuze voor een ontspannen vakantie! De rustige omgeving zorgde voor rustgevende nachten en we waren aangenaam verrast door hoe dicht we bij lokale attracties waren. De bedden waren comfortabel en de woonkamer was uitnodigend.
Goede ruimte, goed ingericht, de omgeving is fantastisch
Een zeer fijne plek! Het huis was ruim en had een geweldige indeling voor onze groep, Het terras was een hoogtepunt voor avondbijeenkomsten, Het was ook handig om nabijgelegen eetgelegenheden zoals Bøllingsø Bryghus te hebben,
Comfortabele en schone accommodatie met gratis WiFi, Perfect voor familiebijeenkomsten,
Ruim, verzorgd, schoon. De tweepersoonsbedden waren goed
Ruim, verzorgd, schoon, De tweepersoonsbedden waren goed
Geweldige locatie om Silkeborg te verkennen, rustige en vredige omgeving,
Een gezellige plek voor een familievakantie! Het huis was schoon en netjes, met voldoende ruimte voor iedereen. We waardeerden de nabijheid van Engesvang Pizza voor het diner en hadden een leuke dag in Tollundgaard Golf Park.
Eerlijk gezegd is dit een hele leuke plek, supergezellig en de keuken is volledig uitgerust voor een late snack. Perfect voor een vriendenuitje, geen limiet!
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! Het interieur was prachtig ingericht en we voelden ons er meteen thuis. We vonden vooral de korte rit naar bezienswaardigheden zoals Fort Østerlund erg prettig. Perfect voor gezinnen!
De grootte, goede kamers en aantal slaapplaatsen en twee toiletten
Een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen in Silkeborg. Het huis was ruim en had alle nodige voorzieningen. We vonden het heerlijk om de nabijgelegen natuurlijke schoonheid te kunnen verkennen en de lokale eetgelegenheden boden heerlijke opties.
Ik vond het terras geweldig voor de ochtendkoffie. Dicht bij lokale eetgelegenheden en natuurwandelingen.
licht en uitnodigend met goede kamers en bedden, toiletfaciliteiten en badkamer
Het huis was netjes en opgeruimd, Het werkte goed samen met de woonkamer, de kamers en de badkamer, / Het was een mooie afgesloten en onopvallende tuin met ruimte voor balspelen en spelletjes,
Een nette en overzichtelijke woning. / Alleen jammer dat WiFi niet werkte en er geen TV aansluiting was.
Een nette en overzichtelijke woning, / Alleen jammer dat WiFi niet werkte en er geen TV aansluiting was,
We hebben een comfortabel verblijf gehad, maar vonden dat het huis bij aankomst iets meer aandacht aan de schoonmaak kon gebruiken. De locatie was echter fantastisch en we genoten van de gemakkelijke toegang tot de nabijgelegen meren en natuurlijke schoonheid.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Silkeborg! De ruime indeling was perfect voor onze groep van acht, en de volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent. Het terras was een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje de nabijgelegen bezienswaardigheden te hebben verkend. Een echte aanrader!
Schoon, ruim en precies wat we nodig hadden voor onze chill sessie, Nabijgelegen pizzeria is een 10/10, Zou weer blijven!
Geweldige locatie, rustig en ruim, perfect voor een groepsvakantie!
We hebben een fantastische familievakantie gehad in het vakantiehuis in Silkeborg! De woning was ruim genoeg voor ons achten, met drie comfortabele slaapkamers waar iedereen zijn eigen plekje had. De kinderen waren dol op de tuin, waar ze heerlijk konden ravotten en stoom afblazen. Het was geweldig om een volledig uitgeruste keuken te hebben.
Kortom, dit vakantiehuis was precies wat we zochten. Het was goed uitgerust met moderne voorzieningen en de gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en behulpzaam. We hebben genoten van onze tijd hier en zouden zeker terugkomen!
Ruime sfeer voor de hele groep! Perfect om te ontspannen na het verkennen van Silkeborg. Het terras is perfect voor zonsondergangfoto's. En ook sterke wifi, dus geen zorgen dat je de 'Gram' mist.
Ruim vakantiehuis met een goed uitgeruste keuken, Ideaal voor grotere groepen,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links