8 persoons vakantie huis in Læsø
Læsø, Nordjütland, Denemarken
8 persoons vakantie huis in Læsø (09803) is gelegen in Læsø, Nordjütland en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft 8 persoons vakantie huis in Læsø een oppervlakte van 121 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Door architectenhand geheel individueel en uniek vormgegeven, achthoekig vakantiehuis met grote, lichte en goed uitgeruste kamers en gedeeltelijk vloer-tot-plafond ramen voor veel daglicht. Gelegen op een aantrekkelijk, vrij afgelegen natuurperceel met eiken, berken en varens, in de buurt van het dorp Byrum.
Het vakantiehuis is op de begane grond aantrekkelijk ingericht en beschikt over een grote badkamer met douche, vloerverwarming en sauna, een gasten-wc en een ruime, goed uitgeruste keuken-/woonruimte met een uitnodigende eethoek. De tot de nok open kamerplafond en de houtkachel dragen hier bij aan de huiselijke sfeer. Beneden zijn er bovendien een groter slaapkamer met een tweepersoonsbed en een andere slaapkamer met twee eenpersoonsbedden beschikbaar. Via een houten trap komt men op de open galerij met enkele zitgelegenheden en naar twee andere slaapkamers boven onder het schuine dak.
In de buitenruimte is er een groot terras dat zich bijna rondom het hele huis uitstrekt, dat gedeeltelijk overdekt is en zo bij bijna elk weertype gebruikt kan worden. De ligging van het huis is ongestoord, aan de rand van een rustig bosgebied, waar men bijvoorbeeld paddenstoelen kan zoeken of herten en fazanten kan observeren. Bij het huis is er bovendien een kleine zandbak en een carport met schuur.
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(kabel), kachel(hout), radio, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), carport, sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een erg mooi huis met uitstekende voorzieningen. Het was niet schoon bij aankomst. Een paar kleine opknapbeurten aan de inrichting zouden geen kwaad kunnen (bijvoorbeeld de kussens op de eetkamerstoelen). Helaas is de voordeur moeilijk te openen vanwege de versleten sleutel. Deze zou vervangen moeten worden. Een handige tip: nadat u de sleutel in het slot hebt gestoken, trekt u hem er voorzichtig weer uit; het slot zou dan moeten draaien. De tuin zou beter onderhouden kunnen worden en de barbecue was ook niet schoon. Aanbevelingen: Koop vis in Østerby Havn. U kunt heerlijke strandwandelingen maken langs de vele kraampjes.
Een erg mooi huis met uitstekende voorzieningen. Het was niet schoon bij aankomst. Een paar kleine opknapbeurten aan de inrichting zouden geen kwaad kunnen (bijvoorbeeld nieuwe kussens op de stoelen aan de eettafel). Helaas is de voordeur moeilijk te openen vanwege een versleten sleutel. Deze zou vervangen moeten worden. Een handige tip: nadat u de sleutel in het slot hebt gestoken, trekt u hem er voorzichtig een klein beetje uit; het slot zou dan moeten draaien. De tuin zou beter onderhouden kunnen worden en de barbecue was ook niet schoon. Aanbevelingen: Koop vis in Østerby Havn. U kunt heerlijke strandwandelingen maken langs de vele kraampjes.
Een prima keuze voor een korte vakantie. De accommodatie is goed onderhouden en biedt alle nodige voorzieningen. De sauna binnen was voor mij een hoogtepunt, en de locatie is rustig maar toch dicht bij winkels en restaurants.
We hebben het hier fantastisch gehad! De woonkamer is perfect om gezellig samen te zijn en het terras is een heerlijke plek om te ontspannen in de zon. De slaapkamers zijn knus en de twee verdiepingen waren ideaal voor onze groep. We komen zeker terug!
Wat een fantastisch verblijf! Het achthoekige ontwerp van het huisje is echt bijzonder, en de grote ramen zorgen voor veel natuurlijk licht. We vonden de open woonkamer geweldig.
We hebben genoten van ons verblijf in dit architectonisch ontworpen vakantiehuis. De keuken was goed uitgerust met een fornuis, magnetron en koffiezetapparaat, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. De carport was ook een pluspunt, omdat deze bescherming bood aan onze auto.
De sfeer in deze hut is gewoonweg heerlijk. De combinatie van de gewelfde plafonds en de schilderachtige omgeving zorgt voor een vredige omgeving. We hebben vooral genoten van de sauna na ons buitenavontuur. Een perfecte vakantie!
Ik ben net terug van een week in dit unieke huisje. Het uitzicht vanaf het terras was fantastisch en we genoten er elke ochtend van onze koffie. De kinderen vonden de zandbak geweldig en we waren erg blij met de vaatwasser en de wasmachine. Een echte aanrader!
Het huisje is prachtig ontworpen en zeer ruim. De vier slaapkamers boden meer dan genoeg plaats voor onze groep van acht personen. De vloerverwarming in de badkamer was een prettige bijkomstigheid, vooral tijdens de koude avonden. Al met al een heerlijke en praktische plek om te verblijven.
Ons gezin was dol op dit vakantiehuis! De open keuken maakte samen koken een plezier en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de zandbak. De sauna binnen was een heerlijke manier om te ontspannen na onze avonturen. Een fantastische plek om mooie herinneringen te creëren.
Al met al een prettige ervaring. De ruime indeling zorgde ervoor dat we ons comfortabel voelden en de voorzieningen zoals de wasdroger en koelkast maakten ons verblijf zorgeloos. Bovendien was de nabijheid van het bos een bonus voor natuurliefhebbers.
Deze accommodatie is een uitstekende keuze voor gezinnen. De kinderstoel was erg praktisch voor onze kleine, en iedereen genoot van de gezellige woonkamer met de houtkachel. De locatie is rustig, omgeven door natuur, waardoor je heerlijk kon wandelen.
Goed ingericht huis met alles wat u nodig heeft.
Ik heb dit vakantiehuis al meerdere keren geboekt en het is mijn favoriet. Het heeft wel wat renovatie nodig: de zandbak moet worden verwijderd/vervangen, de schimmel in de douche moet worden verwijderd, het bestek en servies moet worden gesorteerd en vervangen, en de tuinslang moet weer worden aangelegd. Er was vroeger een voorraad brandhout. Het dode hout in de hagen en van de bomen moet worden verwijderd. Over het algemeen is het huis aan te raden. Er is nu ook een nieuw huis naast het huis. Zodra de hagen daar hoog genoeg zijn gegroeid, zal er weer meer privacy zijn. De tv in de slaapkamer werkt niet met de bestaande apparatuur, maar dit kan worden opgelost met een eigen streamingstick of Apple TV. De beschikbare internetverbinding is prima. Aanbevelingen: Vis & Schepen in Østerby. Maak een wandeling over het eiland. Huur een boot en ga vissen. Neem wel je eigen föhn, schoonmaakmiddelen, afwaszout en theedoeken mee. De buren zijn erg hondvriendelijk. Er is een grote weide direct naast het huis waar je hond lekker kan rondrennen.
Het was oké, maar de mok was kapot.
Het huis heeft alles wat je nodig hebt. Er is veel ruimte en alles was netjes en schoon toen we aankwamen. Aanbevelingen: Het eiland, met zijn duinbossen en prachtige stranden, is perfect voor natuurliefhebbers.
Rigtigt dejligt huis, met 2 toiletten, badevärelse met sauna voor ca. afskaaret met faa huis i en lille skovomraade in de buurt van Byrum.Der hij 4 sovevärelser met dubbele soveplads i hvert. Aanbevelingen: Byrum hij "hovedstaden" slechts een paar, hij heeft de bedste indköbsmuligheder en tät til badstranden, saltsyderi, "Storhaven" osv.
Schoon, comfortabel en goed gelegen, Het was fijn om een wasmachine en een volledig uitgeruste keuken te hebben, We hebben niet veel tijd binnen doorgebracht omdat we buiten aan het verkennen waren, maar het was een perfecte basis voor onze avonturen, Als je op zoek bent naar een rustige retraite, dan is dit het!
Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie. Het was schoon, comfortabel en bood voldoende ruimte voor onze groep van vijf. De locatie is geweldig - dicht bij luchthaven Læsø en diverse eetgelegenheden zoals Mosen Kaffe og Chokolade. We waardeerden het vriendelijke personeel dat Engels sprak, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.
Het huis was mooi, maar er zat schimmel in de douche. Aanbevelingen: Ga eropuit en geniet van het eiland en bekijk de diverse bezienswaardigheden.
Het interieur van het huis is erg goed en de locatie is prima, met terrassen in verschillende richtingen. Aanbevelingen: Natuur en rust op
Een heel gezellig huis. Gezellige omgeving. Fijn dat huisdieren welkom zijn. Aanbevelingen: Bij mooi weer is de haven van Vesterø een fijne plek om buiten te zitten en te eten.
De rustige ligging aan de rand van het bos, de carport, de schuur voor het stallen van fietsen, de technische apparatuur, de inrichting Aanbevelingen: Quadverhuur bij Simon's in Byrum, Læsø Retro en Antiek, Storehavn
Een heerlijk schoon huisje, waar we erg blij mee zijn.
Alles wat we nodig hadden was aanwezig. Aanbevelingen: We waren er in week 24, toen was nog niet alles open. / Een spannend eiland om te verkennen.
De grootte / voorzieningen / rust
Grote ruimtes, nog gezelligere sfeer, gratis WiFi en een geweldige tv-opstelling. Perfect voor een filmavondje na een dagje strand. Ik kom hier zeker terug met vrienden!
Zeer goed onderhouden, schoon en ruim, goede selectie tv-kanalen en goede bedden,
Leuk met 4 kamers met elk twee bedden en niet alleen een overloop zoals de meeste anderen, / Mooi ingericht, maar het kleine toilet zou boven moeten zijn in plaats van beide naast elkaar beneden, / De schoonmaak was super aardig,
Licht, ruim, schoon en de locatie
Het was gezellig en mooie locatie, zeer centraal gelegen op Læ¦sø, veel ruimte,
Alle gebruikelijke faciliteiten zijn aanwezig
We hebben een paar dagen doorgebracht in vakantiehuis Læsø XX en het overtrof onze verwachtingen! De slaapkamers waren knus en de woonkamer was ruim genoeg voor onze kinderen om te spelen. Het nabijgelegen strand van Storedal was geweldig voor een uitstapje. We zouden zeker terugkomen, vooral omdat de gastheren zo gastvrij waren.
Goed en comfortabel ingericht huis
We hebben hier een heerlijke tijd gehad! Het huis is charmant en heeft een gezellige sfeer. Het was ruim genoeg voor twee gezinnen en we voelden ons nooit krap. De nabijheid van restaurants zoals Hillers Bar was handig. De gastheren waren ongelooflijk aardig en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. We zouden zeker terugkomen als we weer in de buurt zijn.
Het huis was groot, de inrichting was goed,
Schoon, delicaat en zeer goed uitgerust,
Mooi huis / Jammer dat je er niet voor zorgt dat de buitenruimte er netjes uitziet, Een schoonmaak van de terrassen had wonderen gedaan
Heerlijk geïsoleerd gelegen, leuke terrassen en grote kamers,
Het gehele interieur van het zomerhuis
Afzondering, rust, heerlijk licht, mooi houten huis, mooie woonkamer en slaapkamers, charmant en gezellig ingericht
Goed gemeubileerde woning, goede locatie qua lawaai/verkeer,
Ligging is zeer goed, het ligt ver weg van drukke uitvalswegen, ideaal voor kleinere kinderen, bijna alles wat je nodig hebt is in het vakantiehuis aanwezig,
Dat het bij aankomst schoon rook, een goed binnenklimaat had en gebouwd was met gemakkelijk schoon te maken binnenoppervlakken
Het interieur, Het was schoon en mooi / Er was goede service, Goede omgeving, / Vertel me waar ik elektriciteit en water moet zoeken, misschien met een briefje in de bezemkast, Het is zonde om tijd te besteden aan het zoeken ernaar
Het was goed ingericht en ruim
We hebben een heerlijk verblijf gehad in vakantiehuis Læsø XX! Het ruime interieur was perfect voor onze familievakantie en we vonden het geweldig dat het huisdiervriendelijk was. De sauna was een heerlijke verwennerij na een dagje de prachtige omgeving te hebben verkend. Een echte aanrader voor iedereen die op zoek is naar comfort en gemak!
De kwaliteit van het huis en de locatie
Mooi en goed onderhouden zomerhuis voldoet geheel aan de verwachtingen, en foto's,/Wij waren met 8 volwassen senioren (misschien een beetje akoestisch)
Het past goed als we net als wij met 7 personen waren met 1 badkamer en 1 toilet,
Mooi licht zomerhuis, schoonmaak was prima en er was voldoende ruimte, de omgeving was prachtig met natuur en rust,
Super schoon en gezellig! Het huisdiervriendelijke beleid is een groot pluspunt. Echt waar, ik heb heerlijk op het terras met mijn hond kunnen ontspannen. Ook vlakbij Hedvigs Hus voor een paar leuke foto's. Een prima plek voor een weekendje weg.
Gezellig en rustig en vredig
Gelegen op loopafstand van Byrum, Mooi startpunt voor wandelingen in de bosomgeving, Hoog tot aan het plafond, je voelt je niet benauwd ondanks dat we met 6 volwassenen 1 week in huis waren, Heerlijke grote badkamer en douche met warm water voor iedereen,
Mooi huis, mooi schoon, warm, functioneel
Ruim en comfortabel huis, perfect voor een familievakantie. Genoten van de sauna en de nabijgelegen stranden.
Mooi weer en een aangename sfeer
locatie was perfect, goede inrichting
Locatie, / Gezellig huis, / Grote kamers,
Goed ingericht, goede ligging, licht en mooi, voldoende keukengerei, voldoende meubilair, goede mogelijkheden om buiten te zitten
Het is echt heel goed gelegen en je mag 2 kleine honden meenemen.
Het is zeer goed gelegen en je moet 2 kleine honden bij je hebben,
De locatie was echt goed, mooi en schoon, onderhouden, prachtige natuur met herten en hazen vlak voor de deur.
Ruimtelijke sfeer alom! Perfect voor een groepsuitje. De sauna voelt anders aan na een lange dag strandverkenning. Bovendien zorgt de volledig uitgeruste keuken ervoor dat koken heerlijk ontspannend is. Een 10/10, ik zou het aanbevelen vanwege de esthetiek en het comfort.
de locatie was echt goed, netjes en schoon onderhouden, prachtige natuur met herten en hazen vlak voor de deur
Het huis was prachtig ingericht en lag in een rustige en schilderachtige omgeving.
Het huis was netjes ingericht en lag in een rustige en mooie omgeving,
Goede locatie, goed ingericht
4 goede kamers. Grote woonkeuken met ruimte voor iedereen. Badkamer en toilet. Mooie omgeving en veel tuinmeubilair. Prachtige locatie midden op het eiland. Goed onderhouden en schoon.
4 goede kamers, Grote keuken/eetkamer met ruimte voor iedereen, Zowel badkamer als toilet, Mooie omgeving buiten en veel tuinmeubilair, Mooie locatie midden op het eiland, Goed onderhouden en schoon,
De plek en het huis waren echt heerlijk,
Het is goed gelegen in een natuurlijke omgeving
Mooi en ruim. Wifi, tv chromecast etc. werken optimaal.
Lekker ruim, Wifi, TV chromecast etc. werken optimaal,
Ruime ruimte in huis. De keuken was goed uitgerust - niet alleen het hoognodige. Het huis ligt in een zeer rustige omgeving. Er zijn overal mogelijkheden om een beschutte hoek te vinden.
Goede ruimte in het huis, De keuken was goed uitgerust - niet alleen het meest noodzakelijke, Het huis ligt in een zeer rustige omgeving, Mogelijkheden om overal in het huis een slaaphoek te vinden,
Het is echt goed geïsoleerd met open plafonds in de woonkamer, keuken/eetkamer en goed ingericht / Goede badkamer
Mooie inrichting en netjes onderhouden.
Lig rustig en vredig in het bos
Het huis was groot en mooi. Het lag op een geweldige locatie.
Mooie locatie, goed ingericht, geschikt voor 4 vrienden, stellen of een gezin van 8 personen.
Onze ervaring bij Holiday Home Læsø XX was erg prettig. De voorzieningen waren bevredigend en we vonden vooral het privéterras geweldig. De locatie bood gemakkelijke toegang tot lokale attracties, waardoor het een goede uitvalsbasis was voor onze excursies. Het was fijn om te ontspannen in de sauna na een dagje uit. Kortom, een goede keuze voor een gezinsvakantie.
Schoon en comfortabel! We waardeerden de moderne voorzieningen en de ruimte van het huis. Het was fijn om een wasmachine te hebben voor onze strandkleding. De locatie was mooi, hoewel het buiten wat druk was, maar binnen was het rustig. Perfect voor een familievakantie met onze hond. Geen klachten!
Het is zeer goed uitgerust. De locatie is relatief rustig. Er is geen risico dat kinderen de straat op rennen.
Het huis zelf is vrij groot, wat geweldig was voor onze vriendengroep. Alles was schoon en van alle gemakken voorzien, van de keuken tot de woonkamers. We hebben genoten van de eetgelegenheden in de buurt, vooral Mosen Kaffe og Chokolade, dat op korte rijafstand ligt. Kortom, een praktische keuze voor een ontspannende vakantie!
Mooi en goed onderhouden en de eerste keer dat we goede tv en internet op Læsø hebben.
De grootte was prima (we waren met 8 personen). Het huis was goed ingericht en van alle gemakken voorzien. De locatie was perfect. De prijs was zeer redelijk.
Zeer ruim en goed ingericht! We hebben enorm genoten van ons verblijf hier. De woonkamer was perfect voor familiebijeenkomsten en de nabijgelegen stranden, met name Storedal Beach, waren een hit bij de kinderen. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Zeker een plek om te overwegen voor toekomstige vakanties.
ruim, mooi ingericht, goed uitgeruste keuken, fijn meubilair, licht en uitnodigend
Het was gezellig en alles functioneerde zoals het hoorde.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links