4 sterren vakantie huis in Hadsund-By Traum
Hadsund, Ostjutland, Denemarken
4 sterren vakantie huis in Hadsund-By Traum (55126) is gelegen in Hadsund, Ostjutland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft 4 sterren vakantie huis in Hadsund-By Traum een oppervlakte van 89 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ferienhaus in einem ruhigen Ferienhausgebiet gelegen, nur wenige Gehminuten vom Strand, dem Hafen und dem Ort Øster Hurup entfernt. Innen helles, geräumiges Wohnzimmer mit Holzofen und Essbereich, der in Verbindung zur offenen Küche steht. Im Wohnzimmer gibt es große Fensterflächen Richtung Garten sowie Zugang zu einer teilweise überdachten Terrassenfläche. Im Haus ein Schlafzimmer mit einem Doppelbett, ein zweites Schlafzimmer mit einem Bett in 3/4-Breite und das dritte Zimmer mit zwei Einzelbetten. Badezimmer mit WC, Dusche und angenehmer Fußbodenheizung. Das Ferienhaus liegt auf einem schönen Grundstück mit Platz zum Entspannen und Ballspielen sowie einer Schaukel. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!
Internettoegang DSL, keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV, kachel(hout)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, speeltoestellen, lucht-water warmtepomp, sandy beach
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een redelijk ingericht vakantiehuisje met een groot, open en overdekt terras waar niemand gestoord wordt. Aanbevelingen: In Øster Hurup vindt u diverse goede restaurants en ijssalons, evenals een supermarkt en een paar andere winkels.
De staat van het terrein kan aanzienlijk verbeterd worden. Hoewel het gras gemaaid was, waren de potplanten op het terras volledig uitgedroogd en helaas niet meer te redden. Het terras zelf was gedeeltelijk verrot en onbruikbaar. Het tuinmeubilair is in orde. Het interieur van het huis is goed ingericht en de keuken is zeer goed uitgerust. Vier volwassenen en twee kinderen kunnen hier comfortabel hun vakantie doorbrengen. Wat de locatie betreft, het stadscentrum ligt op ongeveer 1 kilometer afstand. Het huis is gelegen in een rustige, kleine woonwijk. Hoewel je een weg moet oversteken om bij het strand te komen, is het slechts ongeveer 500 meter lopen. Aanbevelingen: "Restaurant 'Jaegerhuset' in Als is een absolute aanrader. Skagen is zeker een bezoek waard. Het beeldenpark in Blokhus is ook de moeite waard. Kortom, er zijn talloze bestemmingen in Noord-Jutland als je bereid bent een paar kilometer te rijden."
Een heel mooi vakantiehuis op een rustige, groene locatie, geschikt voor 4 tot 6 personen. Het strand is vlakbij. Er is volop ruimte op het terrein om te spelen en te ontspannen. Jammer dat er geen barbecue aanwezig is. Aanbevelingen: Het stadje bruist in de zomer van de activiteiten en het strand is niet druk. Het park Lille Vildmose, vlakbij het stadje, is een aanrader. Meer typische toeristische bestemmingen zoals Aalborg zijn gemakkelijk te bereiken.
Het huis is ruim en prachtig ingericht. De houtkachel zorgt voor een aangename warmte. Het terras, dat aan drie zijden uitzicht biedt, is bijzonder mooi. Je vindt er altijd wel een zonnig plekje. Het huis ligt op een zeer rustige locatie en het strand is op slechts een paar minuten afstand.
Het huis is groot en prachtig ingericht. De houtkachel zorgt voor een aangename warmte. Het terras, dat aan drie zijden uitzicht biedt, is bijzonder mooi; er is altijd wel een zonnig plekje te vinden. Het huis ligt op een zeer rustige locatie en het strand is op slechts een paar minuten afstand.
Mooi huisje, schoon, met een goed uitgeruste keuken.
Een prachtig, schoon huisje met een goed uitgeruste keuken.
Een fantastisch huis – licht, gezellig, schoon en van alle gemakken voorzien. Het grote terras, dat gedeeltelijk overdekt is, is geweldig! De omgeving is rustig en het strand ligt op slechts een paar minuten lopen. Het was een heerlijke vakantie in alle opzichten!
Een fantastisch huis – licht, gezellig, schoon en van alle gemakken voorzien. Het grote terras, dat gedeeltelijk overdekt is, is geweldig! De omgeving is rustig en het strand ligt op slechts een paar minuten lopen. Het was een heerlijke vakantie in alle opzichten!
Het huis was precies zoals op de foto's beschreven. Absoluut prachtig. Geweldige locatie, op minder dan 10 minuten lopen van het strand. Aanbevelingen: De restaurants in het dorp zijn gewoonweg fantastisch, ongelooflijk lekker eten voor een eerlijke prijs. Het hoogtepunt was de ijssalon, echt geweldig! Een uitstapje naar Skagen is ook zeker de moeite waard.
Het huis was precies zoals op de foto's beschreven. Absoluut prachtig. Fantastische locatie, op minder dan 10 minuten lopen van het strand. Aanbevelingen: De restaurants in het dorp zijn gewoonweg fantastisch, ongelooflijk lekker eten voor een eerlijke prijs. Het hoogtepunt was de ijssalon, echt geweldig! Een uitstapje naar Skagen is ook zeker de moeite waard.
Uitstekende en rustige locatie in het vakantiepark. De faciliteiten en de staat ervan laten weinig te wensen over. Aanbevelingen: Voor vakanties met kinderen raden we de binnenspeeltuin, het wafelrestaurant en de haven aan.
Uitstekende en rustige locatie in het vakantiepark. De faciliteiten en de staat ervan laten weinig te wensen over. Aanbevelingen: Voor gezinnen met kinderen raden we de binnenspeeltuin, het wafelrestaurant en de haven aan.
Wat een schat! Het vakantiehuis was prachtig ingericht en ontzettend gezellig. De kinderen konden zich vermaken in de buitenspeelplaats. De nabijheid van het strand was voor ons een groot pluspunt. We kunnen niet wachten om terug te komen!
Een zeer goed onderhouden en schoon huis in een geweldig complex. De voorzieningen waren uitstekend en er was van alles meer dan genoeg. De keuken was perfect uitgerust. / De locatie is erg rustig. Het strand ligt op minder dan vijf minuten lopen. Aanbevelingen: Er is een binnenspeeltuin voor kinderen in de buurt.
De bedden zijn erg goed. De accommodatie is goed uitgerust (borden, bestek, glazen, enz.). Aanbevelingen: Oceanarium in Hirtshals, Kattegatcentrum in Grenaa, Gammel Estrup Museum Auning bij Randers, Randers Regnskov, / Scandinavisch wildpark tussen Roende en Grenaa.
Comfortabel en van alle gemakken voorzien Aanbevelingen: Mariager en de Mariagerfjord zijn erg mooi
Echt een mooie inrichting, toplocatie, heerlijk terras, licht en ruim. Niets op aan te merken!
Mooi huis. Alleen ontbreekt er een barbecue. En de afstand tot het centrum klopt niet.
Alles wat je maar nodig kon hebben was aanwezig. Van keukenpapier tot opscheplepels. Aanbeveling: Je moet absoluut restaurant Neptun bezoeken. Het eten was gewoonweg heerlijk.
Locatie en grootte van het huis voor 2 tot 4 personen. Aanbevelingen: Houd er rekening mee dat het huis in de koudere perioden voornamelijk met een houtkachel verwarmd zal worden.
Heerlijk licht en ruim, groot terras
Over het algemeen een goede ervaring. Het huis was ruim en had alle nodige voorzieningen. De wifi was betrouwbaar, wat voor ons een pluspunt was. Een beetje ver van Aalborg, maar als je op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord, dan is dit de plek.
Zeer goed onderhouden woning met alle moderne voorzieningen. We waren onder de indruk van hoe schoon alles was bij aankomst. De buitenruimte was aangenaam voor avondbijeenkomsten. Zou het iedereen aanraden!
Een prachtig vakantiehuis met een charmante sfeer. Het terras was een geweldige plek om te ontspannen na een dagje strand. We hebben de bezienswaardigheden in de buurt verkend en de locatie was perfect voor dagtochtjes. We kijken uit naar ons volgende bezoek!
Een heerlijk weekend doorgebracht in het vakantiehuis, De indeling was geweldig voor onze groep, en de woonkamer was ruim, We hebben genoten van de eetgelegenheden in de buurt, zoals Mad fra Heidi Aps, wat een aangename verrassing was!
Fantastische locatie, op korte loopafstand van Øster Hurup Strand. De kinderen vonden de speeltuin geweldig!
We hadden een heerlijk verblijf in vakantiehuis Hadsund! Het huis was ruim en goed uitgerust, perfect voor onze gezinsuitjes, De kinderen hielden van het speelgebied buiten, en we waardeerden de korte wandeling naar Øster Hurup Strand, Het terras was een fantastische plek voor onze ochtendkoffie, We voelden ons helemaal thuis!
We hebben een geweldige tijd gehad in Vakantiehuis Hadsund XCII. De locatie was superhandig, op korte loopafstand van Øster Hurup Strand. De wifi was sterk genoeg voor mijn werkgesprekken, wat een pluspunt was. De kinderen waren dol op de speeltuin en we hebben allemaal genoten van onze avonden op het terras. We komen zeker terug!
Ruim vakantiehuis met alle nodige voorzieningen, Het terras was perfect om 's avonds te ontspannen,
Schoon, comfortabel en goed gelegen. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. De tuin was een leuke toevoeging. Helemaal geen klachten!
Schoon en gezellig met een mooie tuin. We hebben genoten van onze tijd hier, vooral de nabijheid van de dierentuin van Aalborg.
De locatie was fantastisch! Op slechts een korte loopafstand van Øster Hurup Strand. Het huis was goed uitgerust en schoon en bood een comfortabele uitvalsbasis voor onze vakantie. We zouden zeker nog een keer terugkomen.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links