7 persoons vakantie huis in Knebel-By Traum
Knebel, Ostjutland, Denemarken
7 persoons vakantie huis in Knebel-By Traum (61772) is gelegen in Knebel, Ostjutland en geschikt voor maximaal 7 personen. Verder heeft 7 persoons vakantie huis in Knebel-By Traum een oppervlakte van 106 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Erhöht gelegenes Ferienhaus mit Whirlpool im Innen- sowie im Außenbereich und Infrarot-Sauna auf der neueren Terrassenfläche, die zudem herrliche Panoramaaussicht zur Bucht von Aarhus bietet! Das Ferienhaus mit zwei Wohnebenen wurde 2021 ansprechend renoviert. Die insgesamt drei Schlafzimmer verteilen sich auf beide Etagen des Hauses. Offener Küchen-/Wohnbereich für das Familienleben im Parterre sowie zweiter Wohnbereich oben im Dachgeschoss. Dort gibt es auch einen Balkon mit grandioser Aussicht zum Wasser und in die Umgebung! Um das Haus herum stehen mehrere geschützte Sitzplätze zur Auswahl. Sie wohnen hier auf einem sonnigen Rasengrundstück unweit der Küste, in einem ruhigen Ferienhausgebiet. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel, Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(3x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), bubbelbad(in huis, 2 personen), bubbelbad(buiten, 4 personen), sauna(buiten, verwarmd), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een maand hier werken was verrassend makkelijk, met goede wifi en een prettige sfeer. De keuken had alles wat ik nodig had voor snelle maaltijden.
Het adembenemende uitzicht vanaf het balkon maakte het onvergetelijk.
Als budgetreiziger die twee weken verbleef, waardeerde ik de ruime en goed uitgeruste keuken en de handige wasfaciliteiten.
Met zoveel comfort is deze plek absoluut een bezoek waard als je op zoek bent naar gemak tijdens je verblijf in Aarhus.
Een kort stedentripje hier voelde als een minivakantie. De barbecue in de tuin was erg leuk; precies wat ik nodig had.
Prachtige uitzichten op de natuur en de oceaan. Je merkt dat het zorgvuldig is ontworpen, zodat je van elke hoek kunt genieten.
Ik vond deze plek ideaal om te ontspannen na mijn bezoek aan Aarhus. De comfortabele kamer maakte mijn verblijf nog aangenamer.
De locatie van dit huisje bij de Aarhus-baai gaf ons elke avond adembenemende zonsondergangen. We genoten van ochtenden op het terras met koffie.
Ik vond het fantastisch dat er altijd warm water en verwarming beschikbaar waren wanneer we ze nodig hadden. Dat was superbelangrijk tijdens ons verblijf!
Een gezellig huis met een prachtig uitzicht op zee. De woonruimtes zijn uitnodigend en van alle gemakken voorzien. Winkels zijn gemakkelijk met de auto te bereiken. De tuin is groot en de jacuzzi met zeezicht is werkelijk fantastisch. Aanbevelingen: Dagtochten naar het Kattegatcenter of Ebeltoft zijn goed te doen.
Het huis is smaakvol ingericht. De jacuzzi buiten was ons hoogtepunt. De tuin (terras, enz.) is goed onderhouden. Sommige dingen zijn een beetje gedateerd (verwarming is in alle kamers aanwezig). Het was een heerlijke, ontspannende vakantie direct aan zee met een zand- en kiezelstrand. Zeer rustige omgeving.
De faciliteiten waren prima, afgezien van het ontbreken van een stofzuiger. Dit is een probleem voor degenen die geen eindschoonmaak hebben geboekt. Aanbevelingen: Helaas kan ik hier geen commentaar op geven, aangezien ik er niet in het hoogseizoen was.
Het huis was zeer goed uitgerust (op de kledingkasten na). Veel ervan was wel wat gedateerd, maar schoon en goed onderhouden. De jacuzzi werkte slechts af en toe. De tuin, het terras en het balkon waren mooi aangelegd en goed ingericht. De bouwplaats voor het huis verstoorde ons verblijf enigszins (vooral de bouwcontainer), maar dat soort dingen zijn onvermijdelijk. Als je daar eenmaal voorbij bent, is het uitzicht prachtig. De locatie is een beetje afgelegen – afgezien van de supermarkt in Tved was er geen bakkerij, winkel of restaurant in de buurt. Het "spahotel" was begin september al gesloten. Aanbevelingen: Bezoek zeker de daktuin van Salling in Aarhus, de foodtruckmarkt en parkeer in Dokk1 (een geautomatiseerde parkeergarage). Elvis-fans moeten Memphis Mansions in Randers bezoeken.
De locatie is fantastisch en vlakbij het strand. Er zijn genoeg staanplaatsen, waaronder een klein hutje buiten, maar de deur moet gerepareerd worden. De jacuzzi met uitzicht op het water is geweldig. Het is er erg rustig. Aanbevelingen: Er zijn zeker veel mogelijkheden, je moet alleen een stukje rijden. Ik heb zelf niets spectaculairs in de buurt gezien; het was gewoon heerlijk om van de rust te genieten.
Ouder huisje. Mooie en ruime badkamer, maar de rest vertoont tekenen van ouderdom. Er staan veel te veel spullen in huis, waardoor het volgens mij moeilijk is om het schoon te houden.
De locatie was perfect. Schoon en goed onderhouden terrein. De inrichting was oké, maar een beetje gedateerd. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Aanbevelingen: Ik raad een uitstapje aan naar Ebeltoft, de vuurtoren van Sletterhage, Grenaa en Aarhus.
Het huis was werkelijk luxueus. Het is jammer dat er schuin tegenover een ander huis gebouwd wordt. Desondanks heb ik 's avonds heerlijk op het balkon doorgebracht. Aanbevelingen: Knebel heeft prachtige stranden en baaien om te wandelen.
Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De kinderen vonden de tuin geweldig en we waardeerden de barbecuefaciliteiten. Een leuke bijkomstigheid waren de nabijgelegen restaurants die een gevarieerde selectie aan eetgelegenheden boden. Het was een comfortabele plek om te ontspannen na een dag verkennen.
De woning beschikt over een grote tuin met uitzicht op het water en is gezinsvriendelijk,
Uitstekende locatie en uitstekende faciliteiten
Het uitzicht vanaf het balkon, de locatie en de buitenjacuzzi. Aanbevelingen: Aquarium in Grenaa
We hebben een heerlijke week in Knebel doorgebracht en hadden niet gelukkiger kunnen zijn met onze keuze voor de accommodatie. De indeling van het huis was ideaal voor onze groep van zeven en het uitzicht op de natuur was een hoogtepunt. We hebben zelfs gebruik gemaakt van de nabijgelegen wandelpaden - een must voor natuurliefhebbers!
Een ongelooflijk goed interieurontwerp dat veelzijdig gebruik en functionaliteit mogelijk maakt. / Het uitzicht vanaf de eerste verdieping met een gin-tonic of een kop koffie in de ochtend is fantastisch. Aanbevelingen: Bezoek de boerderijwinkels - zowel die met ijs als die met groenten.
Geweldige plek voor een korte vakantie! Alles wat we nodig hadden was aanwezig en de gastheren waren supervriendelijk. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de tuin. Ik kan niet wachten om weer te boeken!
Gezellig huis, fantastische badkamer. De buitenruimte is geweldig. Het uitzicht op zee is prachtig.
De grote slaapkamer met het grote balkon.
Als u op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord, dan is dit vakantiehuis perfect. We vonden de twee verdiepingen geweldig, waardoor we privacy hadden wanneer we dat nodig hadden. Bovendien was de ligging vlak bij de Kalø Slotsruin, wat het een geweldig dagtochtje maakte. Een echte aanrader voor gezinnen!
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis in Knebel. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Het was een perfecte uitvalsbasis om de regio Midtjylland te verkennen en we vonden het heerlijk om na ons avontuur terug te keren naar zo'n mooie plek.
Supergezellig en ruim, De woonkamer is perfect voor bijeenkomsten, De wifi was snel, wat belangrijk is voor het posten van die Insta-verhalen, Ook dichtbij een aantal leuke eetgelegenheden,
Fantastisch uitzicht op de zee! d" þHuis ziet er beter uit dan op de foto's, Dichtbij de kust, wat uw verblijf nog romantischer maakt,
Geweldige locatie met adembenemend uitzicht op de baai van Aarhus, perfect voor een familievakantie,
De tuin met bubbelbad en uitzicht op zee / / Er stond onlangs gerenoveerd, alleen het terras was echt mooi, en de vloer in de woonkamer zag er nieuw uit, of was het huis oud, / Vooral de keuken en badkamer De douche was van een oudere datum, het gebruik van staaf + hoofd en handwas amateur, echt slecht,
Sfeercheck: absoluut geslaagd! Schoon, comfortabel en genoeg ruimte voor iedereen. De locatie is relaxed, niet ver van Kalø Slotsruin. Zou zeker weer verblijven.
Zeer mooi ingericht huis met veel extra's en met een perfecte ligging en uitzicht op zee,
Dit vakantiehuis in Knebel is een echte aanrader! Het uitzicht op de baai van Aarhus is adembenemend. De perfecte plek om te chillen met vrienden en familie. Bovendien is de open keuken ideaal voor kooksessies in groepsverband. Een dikke 10!
Dat het allemaal netjes en goed onderhouden was - MEGA gaaf zicht,
Het uitzicht en de grote tuin
Het uitzicht en de grote tuin Aanbevelingen: Het huis is perfect om te ontspannen. Anders is er alleen het strand.
Goede ruimte in het huis, mooi uitzicht op de skyline van Århus en spa
Nieuw witgoed, Locatie, hoeveelheid bestek, borden etc.,
Grote kamers, mooie keuken, perfect voor familiebijeenkomsten, het uitzicht op de natuur is kalmerend en de rustige omgeving maakte het gemakkelijk om te ontspannen, het voelde absoluut als thuis,
het prachtige uitzicht op de zee en het silhouet van Aarhus
Over het algemeen was onze ervaring goed. Het huis was ruim en de voorzieningen waren prima. De locatie was rustig, wat we erg prettig vonden. Let op: wees bereid om een stukje te rijden om meer eetgelegenheden te bereiken, maar we hebben een paar pareltjes gevonden!
Het uitzicht / Het huis was ruim en goede ruimte buiten
We vonden alles erg leuk, het was heel mooi ingericht,
Het huisje is ruim en goed uitgerust. We hebben genoten van onze tijd hier, vooral van de rustige omgeving. Hoewel het een beetje ver van een aantal restaurants lag, vonden we een leuke pizzeria in de buurt, die op korte rijafstand lag. Al met al was het een heerlijke vakantie!
Prachtig uitzicht en totale rust en ontspanning
Het huis was geweldig. Goede apparatuur in de keuken, van de mixer tot de waterkoker alles was beschikbaar
Het vooruitzicht. De slaapkamer boven met de mogelijkheid om buiten te zitten.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links