8 persoons vakantie huis in Melby-By Traum
Melby, Seeland, Denemarken
8 persoons vakantie huis in Melby-By Traum (13602) is gelegen in Melby, Seeland en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft 8 persoons vakantie huis in Melby-By Traum een oppervlakte van 86 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Wohnlich ausgestattetes Ferienhaus im beliebten Urlaubsgebiet von Nordseeland mit attraktiven Badeorten und Sandstränden am Kattegat. Zu den Extras des Hauses gehören u.a. ein 2-Personen Whirlpool und eine Sauna - genau das Richtige zum Relaxen, zu jeder Jahreszeit und unabhängig vom Wetter. Die Küche verfügt über moderne Haushaltsgeräte und im Wohnzimmer sorgt ein Holzofen für extra Gemütlichkeit. Wenn Sie Ihren eigenen PC mitbringen, können Sie die Internetverbindung gratis nutzen. Aufgrund der 4 Schlafzimmer und 2 Bäder eignet sich das Haus auch für 2 Familien. Einen Besuch wert sind die Badeorte, wie z.B. Gilleleje mit seinem lebhaften Hafenmilieu sowie den hübschen Geschäften mit guten Einkaufsmöglichkeiten. Besuchen Sie auch die Hauptstadt Kopenhagen mit ihren vielen Attraktionen und Sehenswürdigkeiten. Oder schlendern Sie auf der Einkaufsmeile "Strøget", wo Musikanten und Gaukler ihre Künste zur Schau stellen. Nördlich von Kopenhagen liegt das grosse Parkgelände Dyrehaven mit Wild-Freigehege, wo Rehe und Hirsche grasen. Am Südrand des Parks befindet sich das Vergnügungszentrum Bakken, eine volkstümliche Variante des Tivolis.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/slaapkamer(30 m2)(TV(satelliet, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), video, radio, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(wasbak, toilet), bubbelbad(in huis), sauna(in huis, verwarmd), verwarming(elektrisch), terras(overdekt), tuinmeubilair, lucht-lucht warmtepomp
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Mooi en schoon huisje. De slaapkamers waren erg klein, maar dat voldeed prima. De elektrische mixer werkte niet. Fantastisch mooie en gezellige omgeving.
Mooi en schoon huisje. De slaapkamers waren erg klein, maar dat voldeed prima. De elektrische mixer werkte niet. Fantastisch mooie en gezellige omgeving.
Een probleemloze ervaring. Het vakantiehuis had alles wat we nodig hadden, inclusief een koelkast met vriesvak en een magnetron. Het diende als een goede uitvalsbasis voor onze excursies in Noord-Seeland.
Een zeer goed uitgerust huis, comfortabel en functioneel ingericht. Gelegen vlakbij de weg, maar er is weinig verkeer.
Een zeer goed uitgerust huis, comfortabel en functioneel ingericht. Gelegen vlakbij de weg, maar er is weinig verkeer.
We hebben een heerlijke tijd gehad in het vakantiehuisje. Het bubbelbad was een hoogtepunt en we hebben genoten van de ontspanning op het terras. De indeling van het huis was perfect voor ons gezin.
Een prima huis in het algemeen, maar een kleine keuken. Te veel koekenpannen en grote potten. Overal kaarsen, lastig schoon te maken. Er ontbrak een dweil of stofdoek. De stofzuiger werkte niet goed. Er ontbrak een handleiding voor het alarm in de slaapkamer.
Een prima huis in het algemeen, maar een kleine keuken. Te veel koekenpannen en grote potten. Overal kaarsen, lastig schoon te maken. Er ontbrak een dweil of stofdoek. De stofzuiger werkte niet goed. Er ontbrak een handleiding voor het alarm in de slaapkamer.
De netheid van het huis liet veel te wensen over: de ovenplaten waren vies (vettig) en onbruikbaar zonder ze eerst schoon te maken, het wasmiddelbakje van de wasmachine zat helemaal onder de schimmel en moest grondig worden schoongemaakt, er lagen overmatig veel muizenkeutels onder de gootsteen (we hebben drie muizen gevangen met de meegeleverde vallen), plus kruimels in bijna alle keukenlades en dode insecten op de vensterbanken in de eerste kamer rechts van de ingang. Desondanks zullen we proberen het huis volgend jaar opnieuw te boeken. De locatie is een pluspunt, dicht bij het strand, de supermarkt, enz.
De netheid van het huis liet veel te wensen over: de bakplaten in de oven waren vies (vettig) en onbruikbaar zonder ze eerst schoon te maken, het wasmiddelbakje van de wasmachine zat helemaal onder de schimmel en moest grondig worden schoongemaakt, er lagen overmatig veel muizenkeutels onder de gootsteen (we hebben drie muizen gevangen met de meegeleverde vallen), plus kruimels in bijna alle keukenlades en dode insecten op de vensterbanken in de eerste kamer rechts van de ingang. Desondanks zullen we proberen het huis volgend jaar opnieuw te boeken. De locatie is een pluspunt, dicht bij het strand, de supermarkt, enz.
De blokhut was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie. De houtkachel zorgde voor een gezellige sfeer en we vonden het fijn dat er zowel een bad als een douche aanwezig waren. Een perfecte uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.
Het huis is in zeer goede staat, alleen de saunakachel is lastig te bedienen. Er ontbraken instructies. Schoon en zeer goed uitgerust. Prachtige omgeving, erg rustig en dicht bij zee. De verwarming en douche zijn erg goed! Elektrische verwarming is wel wat duur. Twee weken kost € 255,50, maar de basisprijs is zeer redelijk, dus dat is prima te doen. We zouden zeker terugkomen! We hebben enorm genoten van onze vakantie met onze hond. Aanbevelingen: De prachtige stranden aan de kust, visrestaurant Gilleleje in de haven, Makku in Asebro en de brasserie in Hundested zijn absolute aanraders!
Het huis is in zeer goede staat, maar de saunakachel is lastig te bedienen. De gebruiksaanwijzing ontbrak. Het is schoon en zeer goed uitgerust. De omgeving is prachtig, erg rustig en dicht bij de zee. De verwarming en douche zijn uitstekend! Elektrische verwarming is wel wat duur. Twee weken kost € 255,50, maar de basisprijs is zeer redelijk, dus dat is prima te doen. We zouden er zeker nog eens verblijven! We hebben enorm genoten van onze vakantie met onze hond. Aanbevelingen: De prachtige stranden aan de kust, visrestaurant Gilleleje in de haven, Makku in Asebro en de brasserie in Hundested zijn absolute aanraders!
We hebben een prettig verblijf gehad in dit vakantiehuis. De open keuken was goed uitgerust en de twee badkamers waren een welkome verademing voor onze groep. De locatie is uitstekend voor uitstapjes naar nabijgelegen bezienswaardigheden zoals kasteel Frederiksborg.
Mooi huis, voldoende ruimte, wel een beetje verouderd. Gelegen dicht bij de weg, niet erg privé. Het huis rook een beetje naar rook bij aankomst. Op dag 2 kwam er iemand langs om het water en de elektriciteit te controleren, en om te kijken of alles schoon was - we hebben dat geweigerd. Vreemd dat die persoon tijdens de bezichtiging langskwam en niet van tevoren.
Mooi huis, voldoende ruimte, wel een beetje verouderd. Gelegen dicht bij de weg, niet erg privé. Het huis rook een beetje naar rook bij aankomst. Op dag 2 kwam er iemand langs om het water en de elektriciteit te controleren en schoon te maken - we hebben dat geweigerd. Vreemd dat ze tijdens de bezichtiging langskwamen en niet van tevoren.
Het vakantiehuis was perfect voor onze familievakantie! De jacuzzi en sauna waren heerlijk na een lange dag de prachtige stranden te hebben verkend. We genoten van de gezellige woonkamer met de houtkachel – het maakte onze avonden zo warm en uitnodigend.
De hut is ruim en goed ingericht. We waren erg blij met de wasmachine en vaatwasser, die ons verblijf een stuk aangenamer maakten. De internetverbinding was betrouwbaar, wat een pluspunt was voor ons gezin.
Deze plek was een uitstekende keuze voor onze reis. De verwarming hield ons warm tijdens de koelere nachten en de twee badkamers waren erg handig voor onze groep. De nabijheid van charmante vissersdorpjes was een extra pluspunt.
Heerlijk huisje met rijke voorzieningen in fijne omgeving. Let op het alarm en heb de code bij de hand bij binnenkomst ;)
Wat een heerlijke plek! Het terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend, en we hebben 's avonds heerlijk ontspannen in de tuin. Het tweepersoonsbed was comfortabel, en de kinderen vonden hun eenpersoonsbedden in de andere slaapkamer geweldig.
Dit was een fijne plek voor onze vakantie. Het bubbelbad was een heerlijke extra, en we hebben goed gebruik gemaakt van de stereo-installatie tijdens het koken in de open keuken. Al met al was het een comfortabel verblijf.
We waren helemaal weg van de locatie! De nabijgelegen stranden waren perfect voor ons gezin. Het huisje zelf was gezellig en we hebben na een dagje uit heerlijk in de sauna kunnen ontspannen. De woon-/slaapkamer was ruim en comfortabel.
Goed uitgerust vakantiehuisje. De oprit met natuurstenen randen is te smal voor twee auto's. Groot gazon dat geschikt zou zijn om te spelen en balspellen te doen als het gras gemaaid werd. Een handleiding voor de tv zou fijn zijn. Aanbevelingen: Jensen Fisk in Hundested maakt fantastische vistapas.
Modern ingericht, schoon en goed onderhouden; de woning is gelegen aan een redelijk drukke straat.
Een prachtig ingericht huis met alles wat je nodig hebt. Een mooie, ruime badkamer met bubbelbad en sauna. Het perceel is erg open (waarschijnlijk nog mooier als de bladeren aan de bomen zitten) en kijkt uit op een ietwat drukke weg. Een fijn terras waar we veel gebruik van hebben gemaakt met het zonnige weer. Aanbevelingen: Neem iemand mee op vakantie die goed is met tv. Wij kregen het namelijk niet aan de praat. Het leek alsof de zenders geblokkeerd waren.
Over het algemeen was ons verblijf best goed. Het huis is goed gelegen in de buurt van een aantal prachtige stranden en we hebben genoten van dagtochten naar plaatsen zoals Frederiksborg Castle. De voorzieningen waren bevredigend - alles werkte zoals het hoort. We hebben niet veel tijd doorgebracht in de whirlpool, maar het was fijn om te hebben. Het was een comfortabele uitvalsbasis, hoewel het een beetje charme miste. Het is het overwegen waard als u op zoek bent naar een ruime en handige plek.
Grote kamer, leuke decoratie en de sauna is een genot. Dicht bij het strand en leuke plekken zoals kasteel Kronborg. Goede WiFi om te streamen na een dag in de buitenlucht. Absoluut een ontspannende plek voor familie of vrienden. Een 10/10 aanrader!
Goed ingericht, maar met 3 kapotte elektrische panelen. De handleidingen lagen verstopt in een lade tussen de spelletjes. Ze zouden in een map moeten liggen die vooraan staat, zodat je de eerste dagen niet hoeft te experimenteren. Het huis ligt aan een drukke weg. Aanbevelingen: Leg een welkomstmap klaar. Zorg ervoor dat het huisje gecontroleerd wordt voordat de nieuwe huurders arriveren. We stapten meteen in een grote hondendrol die pal voor de voordeur lag en die over de vloer en het tapijt in de woonkamer was getrokken. Dit toonde aan dat niemand het huis had gecontroleerd voordat we aankwamen. Er waren verschillende verwarmingspanelen die niet of slecht werkten.
Mooi modern huis, met alles wat je nodig hebt.
Dit vakantiehuis is zeer praktisch voor grotere groepen. Met vier slaapkamers en twee badkamers hebben we ons nooit krap gevoeld. De keuken had alles wat we nodig hadden en we waardeerden het buitenterras om te eten. Hoewel de inrichting wat gedateerd was, maakten de netheid en functionaliteit van de ruimte dit goed. Dicht bij een aantal prachtige stranden is het een prima plek voor een ontspannende vakantie.
Superleuk huisje. Perfect voor een weekendje weg.
Mooi huis met een erg goede inrichting. Niet gloednieuw, maar wel een fijn huis. Alles wat je nodig hebt is aanwezig. De vier slaapkamers liggen ruim uit elkaar, waardoor je geen geluiden van de andere slaapkamers hoort. De twee kleinste kamers zijn prima voor twee kinderen, maar wat aan de kleine kant voor twee volwassenen. Het huis is een goede uitvalsbasis voor talloze uitstapjes in Noord-Seeland. De verwarming werkt goed, ook bij aankomst. We zouden het huis zeker nog eens huren. / Een nadeel is dat het huis aan een doodlopende weg ligt, aan een relatief drukke weg. Er zijn schommels en een zandbak, maar de tuin is niet omheind. Daardoor is het misschien niet ideaal voor kinderen of een loslopende hond.
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De inrichting was prachtig en de sfeer was warm en uitnodigend. We vonden het heerlijk om na een dagje verkennen de sauna te gebruiken. Perfect voor een ontspannend familie-uitje.
Comfortabele woonkamer met open haard, een gezellig toevluchtsoord na dagtochten naar kasteel Kronborg,
Mooie terrassen Aanbevelingen: Kasteel Frederiksborg
Het was er vredig en stil, ondanks dat het pal naast de weg lag.
Ruimtelijke indeling (woon- en slaapgedeelte) en grootte van de badkamer, buitengedeelte terras (overdekt), open haard
Wat een fantastische plek! De kinderen vermaakten zich op Liseleje Strand, op korte rijafstand. De nabijheid van bezienswaardigheden zoals Kasteel Kronborg maakte het gemakkelijk voor ons om dagtochten te plannen. Het terras was perfect voor onze maaltijden in de buitenlucht.
We hebben het erg leuk gehad, ook al was het weer niet helemaal perfect. Het huis was gezellig en we hebben optimaal genoten van ons verblijf met bordspellen bij de open haard. We zouden graag in de zomer terugkomen om meer van het terras te genieten!
babsoluut alles was goed, zeer mooie plek met alle comfort, de werkelijkheid overtrof de verwachtingen, bedankt,
Het is fijn dat de slaapkamers niet naast elkaar liggen als je weg bent met kleinere kinderen die 's nachts wakker worden, zodat oma/opa nog even een nachtje kunnen doorbrengen :)
We hebben echt genoten van onze tijd hier, de locatie was rustig maar dichtbij het strand en lokale attracties, de gastheren waren erg vriendelijk en reageerden snel, wat ons incheckproces soepel en gemakkelijk maakte,
Goede ruimte, 2 toiletten, veel serviesgoed in de keuken
Over het algemeen voldeed dit vakantiehuis aan onze behoeften. Het was ruim en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De omgeving was rustig, wat we waardeerden na een lange dag sightseeing. We zouden het zeker aanbevelen voor familie-uitjes.
Het huis was volledig uitgerust met serviesgoed, stoelen en tuinstoelen, bij het koken ontbrak er niets,
Dit vakantiehuis in Melby is een hele vibe! Super ruim voor de squad, en de whirlpool is anders na een lange dag op het strand, Een chill plek voor twee gezinnen met alle benodigdheden—2 badkamers kwamen goed van pas, Perfect om die strandfoto's te plaatsen, ook, Plus, het nabijgelegen Liseleje Strand is slechts een korte trip, Geen cap, zou zeker terugkomen!
Locatie, voorzieningen, grootte, parkeerplaats op het terrein
Locatie, voorzieningen, grootte, parkeergelegenheid op het terrein
De leefruimte was ruim en we waren dol op de moderne voorzieningen. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken een fluitje van een cent was. Bovendien was het een enorme bonus dat we onze hond mee konden nemen!
sauna, goede huisdecoratie, goede locatie, mooie decoratie, netheid, goede staat, leuk gezellig huis,
De whirlpool en sauna waren fantastisch na een dagje de nabijgelegen stranden te hebben verkend,
Een prachtig huis op een rustige locatie! De nabijgelegen Liseleje Plantage was geweldig om te wandelen, en we vonden de lokale eetgelegenheden erg leuk. Het huis had een heerlijke tuin waar we 's avonds ontspanden.
Het huis was van een goede grootte en het terras was goed,
Ruim en schoon, genoeg ruimte voor iedereen, en de twee badkamers waren geweldig!
De sauna, de grote tuin, de comfortabele bedden,
Beste locatie nabij Liseleje Beach, Het huisje had alles wat nodig was voor een ontspannend verblijf,
Prachtig natuurperceel, veel ruimte in de woonkamer,
Spa en veel kamers / Veel glazen, eierdopjes, etc.
We hebben een fantastische tijd gehad in het vakantiehuis in Melby! De ruime indeling was perfect voor onze twee gezinnen, met genoeg ruimte voor iedereen. De kinderen waren dol op de whirlpool en de sauna was een geweldige plek om te ontspannen voor de volwassenen. We genoten van gezellige avonden bij de houtkachel en de locatie maakte het gemakkelijk om nabijgelegen attracties zoals Liseleje Strand te verkennen en zelfs een dagtrip naar Kopenhagen te maken. Een echte aanrader voor een gezinsuitje!
Het huis was schoon en goed uitgerust, waardoor ons verblijf zeer comfortabel was, De twee badkamers waren een redder in nood met zoveel van ons, We hebben avonden doorgebracht bij de houtkachel, wat een gezellige touch aan onze vakantie toevoegde,
We hebben een fantastische familievakantie gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor onze twee gezinnen, en de kinderen waren dol op de whirlpool en sauna. De ligging vlakbij het strand was een groot pluspunt, en we hebben genoten van het verkennen van de charmante vissersdorpjes in de buurt.
Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, perfect voor twee gezinnen met voldoende badkamers,
Leuk huis, niet helmaal schoon (stof en rag). Inrichting prima. Wifi werkte niet. Grote tuin, veel privacy. Prachtige omgeving, dicht bij strand. Dicht bij treinstation, auto is een vereiste.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links