6 persoons vakantie huis in Store Fuglede-By Traum
Store Fuglede, Seeland, Denemarken
6 persoons vakantie huis in Store Fuglede-By Traum (99068) is gelegen in Store Fuglede, Seeland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft 6 persoons vakantie huis in Store Fuglede-By Traum een oppervlakte van 66 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
In einem reizvollen Waldgebiet bei Bjerge Sydstrand findet man dieses renovierte Ferienhaus mit drei guten Schlafzimmer und zeitgemäßem Bad. Zudem offener Küchen-/Wohnbereich mit Essecke und Holzofen sowie Zugang zu einer überdachten Terrasse. Das Strandufer vor Ort ist kinderfreundlich und bietet sich auf für Spaziergänger an. Keine Vermietung an Jugend- oder Handwerkergruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(kabel, Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), DVD-speler, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras, speeltoestellen, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een zeer goed onderhouden vakantiehuisje, direct op het perceel gelegen. Ondanks de ligging aan de Osvejen, heeft u geen last van het verkeer en kunt u genieten van de rust in de tuin. Het huis is goed ingericht en hier kunt u optimaal van uw vakantie genieten. Aanbevelingen: Er is een goede ijssalon/grill vlakbij het huis. U kunt verse groenten kopen in de buurt van Reerslev. Reerslev is zeker een bezoek waard, net als Kalundborg en Røsnæs met hun prachtige natuur en wijngaarden. Bezoek Kalundborg en eet in de haven. Asger is een aanrader. Gørlev ligt vlakbij en biedt goede winkelmogelijkheden.
Zeer goed onderhouden vakantiehuisje, direct op het perceel, dus ondanks de ligging aan Osvejen heeft u geen last van het verkeer en kunt u genieten van de rust in de tuin. Het huis is goed ingericht en hier kunt u optimaal van uw vakantie genieten. Aanbevelingen: Er is een goede ijssalon/grill vlakbij het huis. U kunt verse groenten kopen in de buurt van Reerslev. Reerslev is zeker een bezoek waard, net als Kalundborg en Røsnæs met hun prachtige natuur en wijngaarden. Bezoek Kalundborg en eet in de haven. Asger is een aanrader. Gørlev ligt vlakbij en biedt goede winkelmogelijkheden.
Een heel leuk huisje voor jullie twee, en misschien nog twee extra personen. Het is een beetje donker, maar als er een paar bomen gekapt zouden worden, zou het echt een pareltje zijn ð Aanbevelingen: Reersø en Mullerup zijn twee leuke plekken
Een super rustige locatie; je hoort de Oostzee en de pijnbomen ruisen. Er komen zelfs af en toe herten en eekhoorns langs. Het huis is een beetje gedateerd, maar het voldoet prima. De prijs-kwaliteitverhouding was absoluut goed. Je kunt zelfs in de regen op het grote overdekte terras barbecueën.
Ligging dicht bij het strand
Supermooie locatie. Fijne slaapkamers, gezellige woonkamer. Heerlijk strand.
We vonden de sfeer erg ontspannend. Het overdekte terras was een heerlijke plek om te ontbijten. Het nabijgelegen natuurreservaat Osen was adembenemend – perfect voor een ochtendwandeling. Al met al een heerlijke retraite in de natuur.
Gezellig en goed ingericht, maar er was bijna geen zon op het terrein. Misschien zouden er een paar bomen gekapt kunnen worden. Aanbevelingen: Knusse plek in Reersø, Kalundborg, Slagelse en Bromølle Kro bij Jyderup.
De ligging en de ruimte. En de rust. Echt een fijn huisje
Over het algemeen was het een aangenaam verblijf. De hut is mooi gerenoveerd en goed onderhouden. Er zijn verschillende attracties in de buurt, zoals het Reerso American Car Museum, wat een leuk bezoek was. De omgeving is niet overdreven toeristisch, wat we verfrissend vonden.
Het was, gezien de oppervlakte, buitengewoon ruim.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ligging in een prachtig bosrijk gebied was perfect voor ons gezin, en het kindvriendelijke strand was op loopafstand. Het huisje was prachtig gerenoveerd en we hebben vooral genoten van de gezellige woonkamer met houtkachel. Het overdekte terras was ideaal voor avondbarbecues. Een echte aanrader voor gezinnen!
Geweldig gezellig huis in het bos met korte wandeling naar het strand, / De kachel verwarmt zeer goed en het huis is goed geïsoleerd waardoor de warmte goed vastgehouden wordt, / De uitrusting is zeer goed en de bedden zijn comfortabel,
Prachtige locatie vlakbij het strand, Rustige buurt, Goed ingericht met een grote tuin, De apparatuur is modern en de open haard is erg gezellig, met veel brandhout,
Grote ruimte, perfect voor een groep of gezin, schoon en comfortabel, alles wat nodig was, was aanwezig, zelfs een barbecue, rustig, ik wou dat ik er zo in kon trekken,
Leuk en gezellig mooi schoonhuis. Mooie tuin midden in het bos en vlak bij zee
Leuk en gezellig mooi schoonhuis, Mooie tuin midden in het bos en vlak bij zee
De ligging.
De ligging,
Heerlijk licht huisje, goed interieur en een mooie tuin,
Licht en gezellig huis, Goede meubels in de woonkamer op een leuk terras,
Perfect benutte vierkante meters, / Er was alles wat er moest zijn en we vonden dat er voldoende ruimte was
Alles wat je nodig had was aanwezig, er waren een paar spelletjes en alles wat je nodig had om te koken, er was een mooie grote tuin met schommel, grill en tuinmeubilair,
Alles wat we nodig hadden was aanwezig. Er waren een paar spelletjes en alle benodigde kookspullen. Er is een mooie, grote tuin met een schommel, een barbecue en tuinmeubilair. Aanbevelingen: Er is een heerlijke ijssalon in de buurt waar ze ook hotdogs en hamburgers serveren. Het strand ligt op slechts een paar minuten afstand en was zelfs in de lente prachtig. We konden er zelfs vliegeren. / We bezochten Trelleborg, verkenden de Grote Belt vanaf de kust en gingen naar Kalundborg. Dat is een stadje met allerlei winkels op ongeveer 5 km afstand.
De locatie is zo vredig! Gewoon relaxen in het bos en op het strand is eens wat anders. Ideaal voor lange wandelingen en kampvuuravonden. Wifi was een uitkomst voor het plaatsen van al die mooie foto's.
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis! De houtkachel zorgde voor een gezellige sfeer 's avonds na het verkennen van de nabijgelegen stranden. De kinderen vonden de speeltuin geweldig en het strand was perfect voor lange wandelingen. Een echte aanrader voor gezinnen!
Het huis is charmant en biedt veel ruimte. We vonden vooral de woonkamer erg prettig. Het was fijn om een aparte werkruimte te hebben voor wat werk op afstand, terwijl we toch konden genieten van een vakantiesfeer. Er waren een paar kleine problemen met de hitte, maar de gastheer was behulpzaam.
Mooie indeling, goede tuin, dichtbij het strand
mooie ligging, dicht bij strand.
mooie ligging, dicht bij strand,
Ruim en licht, groot terras en goede bedden
Het huisje was ruim en schoon, met alles wat we nodig hadden voor een aangenaam verblijf. De ligging vlakbij het strand was een groot pluspunt. We hebben genoten van de barbecue op het terras en de rustige, bosrijke omgeving. We komen zeker terug.
We waardeerden de rustige omgeving en de gemakkelijke toegang tot nabijgelegen eetgelegenheden zoals de Ice Corner voor een snelle snack. De hut zelf was charmant, hoewel we het meubilair wat gedateerd vonden. Het voelde echter knus aan en we hadden voldoende ruimte voor onze groep van zes. Al met al een aangenaam verblijf, alleen wat meer aandacht voor de inrichting zou het nog beter maken.
Comfortabel verblijf met geweldige faciliteiten. De houtkachel zorgde voor een aangename sfeer op koude avonden en de WiFi was betrouwbaar voor het plannen van onze excursies.
Ik denk dat het heel goed was met bos en dieren en eekhoorns, we konden genieten van de aanblik van Maar er was een slechte telefoonverbinding En een handleiding voor verwarming
Schoon, comfortabel en goed gelegen, dichtbij lokale restaurants zoals Gørlev Pizzari, wat handig was voor afhaalavonden, de kinderen vonden de speeltuin leuk, terwijl wij de rust van het bos waardeerden,
Goed huisje gelegen dichtbij een mooi zandstrand, De aardige huisbaas kwam heel snel en hielp de televisie werkend te krijgen,
Het ligt als een stukje natuur, er staan overal hoge bomen, en er bleven een paar herten in de tuin,
Ruim en knus, dit huisje was een geweldige ontsnapping! We waren dol op de houtkachel en de kinderen vermaakten zich uitstekend in de speeltuin. Super dicht bij lokale eetgelegenheden zoals Gørlev Pizzari. We komen zeker terug!
Fantastische locatie in een rustig bos, perfect voor een ontspannend verblijf. Het overdekte terras was een geweldige plek voor barbecues.
Fijn huis, van alle gemakken voorzien, mooie en rustige omgeving. Heerlijk terras.
Het huis zag er van binnen beter uit dan je van buitenaf had verwacht.
Redelijk opgeknapt, zo aardig en uitnodigend
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links