6 persoons vakantie huis in Hejls
Hejls, Südöstliches Jütland und Als, Denemarken
6 persoons vakantie huis in Hejls (04879) is gelegen in Hejls, Südöstliches Jütland und Als en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft 6 persoons vakantie huis in Hejls een oppervlakte van 76 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Slechts ongeveer 75 m van het Oostzeestrand wacht dit vakantiehuis op u! Het ligt vrijwel direct naast het populaire strand van Hejlsminde en biedt zo een fantastisch panoramisch uitzicht op het water van de Kleine Belt.
Het vakantiehuis is zo gepositioneerd dat u dit prachtige uitzicht vanuit meerdere kamers van het huis kunt genieten. Het hart van het huis is de keuken-/woonruimte met veel ruimte voor het gezinsleven. Tot de voorzieningen hier behoren onder andere een magnetron en vaatwasser, evenals andere praktische helpers zoals een wasmachine en droger in het huis. Er zijn bovendien drie aparte slaapkamers. De verwarming gebeurt via een energiezuinige en dus ook kostenbesparende warmtepomp.
Buiten vindt u een goed 70 m2 groot terras, waarvan een kleiner deel overdekt is. Van hieruit geniet u van een bijzonder mooi uitzicht op het water! Het 15 m2 grote overdekte gedeelte is bovendien van vloer tot plafond goed afgeschermd met grote glazen panelen, zodat u hier ongeacht de windrichting en weersomstandigheden de vakantiedagen in de buitenlucht kunt genieten. Voor de jongsten is er op het terrein een zandbak beschikbaar.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), radio), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We loved our stay here! De tuin was een geweldige plek voor ochtendkoffie, en de kinderen hadden plezier met rennen, Het was fijn om een volledig uitgeruste keuken te hebben, aangezien we verschillende maaltijden tijdens ons bezoek kookten, Sterk aanbevolen voor gezinnen!
De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en de WiFi was betrouwbaar. Bezienswaardigheden in de buurt, zoals Koldinghus, waren een hit!
Mooie en comfortabele accommodatie, alles was in goede staat en we waardeerden de twee badkamers die het gemakkelijker maakten voor onze groep, de wifi was betrouwbaar wat een pluspunt was voor het plannen van onze dagelijkse excursies, al met al een fijne plek om te verblijven zonder grote klachten,
Prachtig uitzicht, goede indeling.
Netheid en energieverbruik
We vonden de locatie erg leuk, je kon direct naar het water kijken,
Het was uitnodigend, licht en gezellig,
Ruim huis, schoon en van alle gemakken voorzien, Fijne tuin om te ontspannen,
Ons verblijf was zeer aangenaam. Het huis had alles wat we nodig hadden en de bedden waren comfortabel. Het nabijgelegen Kalvehæj Skov was een heerlijke plek voor een ochtendwandeling. We zouden deze plek aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannende vakantie!
Het uitzicht en de indeling
- Overspoeld met licht / - Het interieurontwerp / - het terras
Het is goed ingericht en er is voldoende serviesgoed,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime tuin was perfect voor de kinderen om in te spelen terwijl wij genoten van onze ochtendkoffie op het terras. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Bovendien waren we maar een klein stukje rijden van het strand van Sandersvig, wat een fantastische bonus was voor onze familie-uitjes.
Het vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor onze vakantie. Het voelde erg ruim en de inrichting was charmant. De omgeving lag dichtbij bezienswaardigheden, waaronder de musea, waardoor we gemakkelijk de omgeving konden verkennen. We komen graag terug!
Alles leek mooi, schoon en nieuw, het uitzicht over de baai was uitstekend
De locatie, het huis zelf met alles wat je nodig hebt
Dit vakantiehuis is perfect voor een groep! We hadden voldoende ruimte en alle voorzieningen die we nodig hadden. De wasmachine was een uitkomst en de wifi werkte perfect. Een prima keuze voor een ontspannen vakantie.
Het mooiste was het uitzicht op de Oostzee vanuit de woonkamer en het terras, het had zo'n rustgevend effect en was ook hemels, er waren nauwelijks andere geluiden behalve het getjilp van vogels, / Het huis had alles wat je nodig hebt. Goed uitgerust, alles van servies tot bestek was in voldoende hoeveelheden aanwezig, / Het enige nadeel was de aanschaf van heerlijke Deense broodjes, wat lastig was omdat de supermarkt op de camping, die goed bereikbaar was, relatief uitverkocht was. vroeg ,
Gezellige zithoek in de woonkamer,
leuk zomerhuis met mooi uitzicht
De locatie is zeer handig, slechts een korte rit naar Sandersvig Strand, Het huis zelf was schoon en bood veel ruimte voor onze groep van zes, We genoten vooral van de gezellige woonkamer na een dag sightseeing,
Dit vakantiehuis is een echte aanrader! Super ruim met drie knusse slaapkamers en twee badkamers, perfect voor een familie- of vriendenuitje. De woonkamer is rustgevend en de tuin? Geweldige mogelijkheden om buiten te vertoeven!
Wat een prachtige plek! Alles was erg schoon en de gastheer was vriendelijk en behulpzaam. De restaurants in de buurt, zoals restaurant Baade og, waren heerlijk. Het was een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen in de regio.
Mooie tuin om te ontspannen, Slechts een korte rit naar Sandersvig Strand,
We genoten van onze tijd hier! De meubels waren comfortabel, en we waardeerden het om twee badkamers te hebben voor onze groep, De tuin was een bonus, en we maakten er gebruik van tijdens onze downtime, Een geweldige plek voor een vredige retraite,
De vele ramen, het uitzicht op zee, de ligstoelen, de goed uitgeruste keuken,
Mooie locatie, rustige omgeving, mooi strand
Een aangenaam verblijf! De kamers waren comfortabel en de badkamers modern. We waardeerden de rustige sfeer van de buurt, wat zorgde voor rustige nachten. Het nabijgelegen Koninklijk Kasteel Koldinghus was een hoogtepunt van onze reis.
super mooi nieuwer huis, perfect zicht op het water, 5 minuten, dan ben je aan het water
Ons gezin heeft het hier erg naar ons zin gehad. De accommodatie ligt midden in de natuur en we vonden het heerlijk om het nabijgelegen Kalvehæj-bos te verkennen. De gastheer was vriendelijk en gastvrij, waardoor we ons er meteen thuis voelden. Het enige nadeel was dat we graag langer hadden willen blijven om van alle lokale attracties te kunnen genieten!
Ligging van de woning is optimaal / Goed zicht op het water / Huisuitrusting is zeer goed (tuinmeubilair, gasbarbecue van Weber, mooi zonneterras, deels overdekt) / Gratis WiFi
Zwembad met tegenstroomsysteem, ruimtelijkheid, ligging
Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, perfect voor ons familie-uitje!
Uitzicht op zee, dicht bij het water, rustige ligging
De ligging, uitzicht op zee vanuit de woonkamer en terras aan de Oostzee, gebouwd in 2020,
We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! De ruime tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen terwijl wij ontspanden op het terras. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk samen maaltijden konden bereiden. Kortom, een heerlijke plek om te verblijven!
Goede indeling, moderne inrichting, mooi terras en tuinmeubilair, open woon- en kookgedeelte
Faciliteiten, uitzicht, nabijheid van het strand
Zeer goed onderhouden, nieuwe woning op groot perceel, geweldig uitzicht op zee, een paar minuten lopen naar het water,
Geweldige locatie om de omgeving te verkennen, schoon en comfortabel met een gezellige sfeer. Een echte aanrader voor stellen!
Het huis was precies wat we nodig hadden voor onze vakantie. Het bood ruim voldoende ruimte voor onze groep van zes en de woonkamer was gezellig om 's avonds samen te zijn. De locatie is erg handig, met verschillende eetgelegenheden in de buurt. We hebben vooral genoten van ons diner bij Restaurant Baade, dat op korte loopafstand ligt!
Een praktische keuze voor onze gezinsreis, De locatie was rustig, maar nog steeds dicht genoeg bij het strand en lokale attracties, De woonkamer was een fijne ruimte om te ontspannen na een drukke dag, Al met al hadden we een comfortabel verblijf,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links