Gezellig toevluchtsoord met spa -- By Traum Ferienwohnungen
Sydals, Südöstliches Jütland und Als, Denemarken
Gezellig toevluchtsoord met spa -- By Traum Ferienwohnungen (68056) is gelegen in Sydals, Südöstliches Jütland und Als en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Gezellig toevluchtsoord met spa -- By Traum Ferienwohnungen een oppervlakte van 101 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Denemarken. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dieses Ferienhaus liegt in einem beliebten Ferienhausgebiet. Hier können Sie in Whirlpool, Sauna oder Küchen-Wohnbereich wunderbar entspannen. Vom Garten und der Terrasse gibt es begrenzten Blick aufs Wasser. Die Einrichtung und Aufteilung des Hauses macht es auch geeignet für den Aufenthalt von zwei Familien. Im abgeschirmten Garten können sich die Kinder im Sandkasten, auf der Schaukel oder im Spielhäuschen vergnügen. Ein netter Badestrand ist vom Haus aus zu Fuß gut erreichbar.
Internettoegang DSL, open keuken(fornuis(elektrisch), combimagnetron, afwasmachine, vriezer(100-139L), koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), kachel(hout), DVD-speler, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2x stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed, 2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, 2 personen), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), tuin, speeltoestellen, Tafel om vis schoon te maken, lucht-lucht warmtepomp, plancha grill
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Mooi huis op een rustige locatie, veel ruimte en een grote tuin, op korte loopafstand van het strand, goed uitgerust, maar kan wel een opknapbeurt gebruiken.
Het huis ligt over het algemeen mooi en is prima. Het was echter op sommige plekken erg vies (badkamer, matrassen), sommige kussens van de bank waren gescheurd en de waterkoker lekte heet water. Het terrein is groot en omheind, wat ideaal is voor mensen met een hond. De omheining is echter maar 50 cm hoog en op sommige plekken vrij instabiel. Het strand ligt op 200 meter afstand en is alleen te bereiken via een zeer steile, lange trap of een steil, oneffen pad, wat lastig is voor oudere mensen. Het is een rustige locatie en de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op bijna 6 km afstand. Aanbevelingen: Als u van rust en stilte houdt, zult u het hier naar uw zin hebben. Houd er wel rekening mee dat er niets direct in het huis is, behalve een bistro in de haven. Er is alleen een kiezelstrand op 200 meter afstand.
Televisie is een ramp!!! Aanbevelingen: Mommark Harbour
Terras, tuin. Huis is ook prima.
Schoon en comfortabel met alles wat nodig is voor een ontspannend verblijf. De nabijheid van de luchthaven van Sønderborg maakte reizen gemakkelijk.
Gezelligheid van het huis, nabijheid van het water, schoonmaakfaciliteiten
Ruim huis met geweldige voorzieningen, de sauna en hottub waren perfect om te ontspannen na een dagje op het nabijgelegen strand,
We hebben een heerlijke tijd gehad in het vakantiehuis in Sydals. De omgeving was rustig en de tuin was een fijne plek om te ontspannen. De hottub was een fijne toevoeging, hoewel we het strand iets verder weg vonden dan verwacht. Over het algemeen was de ervaring aangenaam en voldeed aan onze behoeften voor een familievakantie.
De grootte van de kamers en de korte afstand tot het strand
Ruim en goed uitgerust, dit huisje voldeed aan al onze behoeften. Het uitzicht op de oceaan vanaf het terras was een aangename verrassing. Het was een geweldige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen, vooral het nabijgelegen Musses Landbrugsmuseum.
Over het algemeen een geweldig verblijf. Het huis had alles wat we nodig hadden en het uitzicht vanaf het terras was prachtig. We waardeerden ook de snelle toegang tot de luchthaven van Sønderborg voor onze aankomst.
Het huis is geweldig, geweldige en rijke inrichting, goede staat, voldoende servies en bestek, kan het huis alleen maar aanbevelen,
Zeer goede faciliteiten, vooral voor gezinnen. De tuin was een veilige plek voor de kinderen om te spelen. We hebben op een avond genoten van een BBQ, wat een leuke bijkomstigheid was. Een echte aanrader!
We hebben een prettig verblijf gehad. Het huis was ruim en goed ingericht, waardoor het voelde als een tweede thuis. De gastheren waren vriendelijk en we voelden ons vanaf het begin welkom.
De nabijheid van de Baltische Zee is erg mooi,
Geweldige plek voor een grote groep, genoeg ruimte voor iedereen, schoon en netjes,
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis in Sydals! De achtertuin was perfect voor onze kinderen, die dol waren op het speelhuisje en de schommel. Na een dagje op het nabijgelegen Drejby Beach was ontspannen in de sauna de kers op de taart. We kunnen niet wachten om terug te keren!
Sauna, geweldig voor hondenbezitters, goede ligging aan zee, goede faciliteiten
Relaxte sfeer in dit vakantiehuis! De hottub en sauna zijn een echte verademing na een dagje Drejby Strand. Er is ruimte voor 8 personen, dus perfect voor groepen vrienden. Bovendien is de tuin een echte sfeermaker met een zandbak en schommel voor de kinderen. Echt een gezinsvriendelijke sfeer!
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruimte was perfect voor ons gezin van acht, met genoeg ruimte voor iedereen. De kinderen waren dol op de zandbak en het speelhuisje in de tuin, en we hebben genoten van de ontspanning in de sauna na een dagje op het nabijgelegen Drejby Strand. Het uitzicht vanaf het terras was een leuke bonus. Een echte aanrader voor gezinnen!
Ligging en korte afstand tot het water, dichtbij de haven en daardoor goed gebruik van de jachthaven, restaurant en bootverhuur Mommark charterboot,
Goede locatie, groot perceel, rustige omgeving, 4 slaapkamers voor 4 volwassenen en 6 kinderen, 2 badkamers
Ouder gezellig huisje, met 2 badkamers en 2 slaapkamers met db-bedden,
Een gezellig en schoon vakantiehuis. De indeling was ideaal voor ons gezin, met voldoende badkamers om de ochtendspits te vermijden. We waardeerden de nabijheid van restaurants zoals Zanzibar, waardoor het diner gemakkelijk was.
Het huisje was goed uitgerust en bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Het was schoon en ruim, met vier badkamers, wat essentieel was voor onze groep. De locatie was geweldig, dicht bij verschillende eetgelegenheden zoals de Old Danish Pub en niet te ver van de luchthaven. Een goede keuze voor een familievakantie.
Het huis was liefdevol ingericht, de bedden waren zeer comfortabel, het terrasmeubilair was fijn, de nabijheid van de zee en de rust, mooi pand met weinig zicht, als de heggen iets lager zouden staan, zou het uitzicht op zee nog beter zijn , er loopt een prachtig kustwandelpad dat direct langs het gebied loopt, de hoek is ook goed om te fietsen,
De fijne apparatuur in de keuken, porselein, kopjes enz.
Geweldige gezinsvriendelijke accommodatie, de speeltuin in de tuin hield de kinderen bezig terwijl wij genoten van het uitzicht op zee vanaf het terras,
Verdeeld in ouder- en kindergedeelte / Prachtige groene omgeving / Twee ingangen
Deze plek is ideaal voor gezinnen! De kinderen vonden de zandbak en de speeltuin geweldig, terwijl wij genoten van de comfortabele woonkamer. De locatie is ook erg handig voor dagtochten.
Wat een geweldige plek voor een gezinsvakantie! Het huis is prachtig ontworpen en zeer ruim, We hebben vooral genoten van de buitenfaciliteiten - de kinderen hadden het geweldig in de tuin terwijl wij het diner op de barbecue aan het grillen waren, De nabijheid van lokale attracties zoals Musses Landbrugsmuseum was een pluspunt, Zeker een plek waar we terug zouden komen!
De accommodatie ligt in een rustige omgeving, perfect om te ontspannen. De sauna en hot tub waren geweldig na een dagje verkennen. Het was ook geweldig om een strand op loopafstand te hebben.
De kinderen vermaakten zich prima in de tuin terwijl wij genoten van de hottub. De locatie is rustig, met een strand op loopafstand. Kortom, een geweldige plek voor een familievakantie!
De locatie van het huis is geweldig en het is erg rustig geweest.
de locatie, de tuin, de absolute stilte
De grootte, twee badkamers en het terras
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links