Vakantiehuis Dinkelbach met meer...

Vakantiehuis Dinkelbach met meer...

Lindau, Allgäu, Duitsland

  • 62 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • CD speler

  • Stereo

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Balkon

  • Tuinmeubilair

  • Kinderstoel

Algemeen

Vakantiehuis Dinkelbach met meer... (DE-88131-42) is gelegen in Lindau, Allgäu en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis Dinkelbach met meer... een oppervlakte van 62 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Ons vakantiehuis, "Object 2: Dinkelbach met Meer Uitzicht", biedt vijf appartementen met lift en is modern ingericht volgens de principes van Feng Shui, wat zorgt voor een harmonieuze en uitnodigende sfeer. Geniet van een aangename en hoogwaardige ambiance tijdens uw vakantie – voel u gewoon thuis.

Ons vakantieappartement B, met zijn "Flair"-design, mini-meerzicht en uitzicht op de Alpen, ligt vlakbij het meer en zal u betoveren – puur vakantieplezier.

Dit luxe vakantieappartement B, met lift, is gelegen in Lindau-Bodolz aan de Bodensee en is geschikt voor 2 tot 4 personen.

Het beschikt over een woonkamer met eethoek en een volledig uitgeruste, hoogglanzende kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer met douche/toilet en een balkon met moderne zitgelegenheid. Eén set beddengoed per persoon is inbegrepen. Een kinderbedje en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar.

U kunt ons ook vinden op onze website: www.fewo-dinkelbach.de
Ons vakantieappartement is bekroond met vier sterren door de Duitse Vereniging voor Toerisme (DTV).

Voor vragen, bijvoorbeeld over de beschikbaarheid of boekingsmogelijkheden van het appartement, kunt u gerust contact met ons opnemen via +49 8382 28352.

Het Bodenmeer ligt op loopafstand in het Lindenhofpark, waar u toegang heeft tot het meer en kunt genieten van een zwembad. U kunt er suppen, waterfietsen en meer. Een bakkerij, supermarkt en restaurants bevinden zich ook op loopafstand. Er zijn goede bus- en treinverbindingen.

Wees te gast in Lindau-Bodolz.

We kijken ernaar uit u te verwelkomen! De Dinkelbachs

Afstanden

100 m Dokter
200 m Centrum
300 m Restaurant
18 km Vliegveld
25 km Skilift

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Vakantiehuis Dinkelbach met meer...

Vakantiehuis Dinkelbach met meer...

Lindau, Allgäu, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal