Appartement in Rettenberg met zwembad
Rettenberg, Allgäu, Duitsland
Appartement in Rettenberg met zwembad (DE-87549-35) is gelegen in Rettenberg, Allgäu en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Appartement in Rettenberg met zwembad een oppervlakte van 40 m² en telt het 0 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Of u nu gaat wandelen, fietsen, zwemmen, skiën of gewoon wilt ontspannen, u bent vrij om te doen wat u wilt – er zijn geen verplichtingen!
Uw vakantieverblijf, het Silberdistel-appartement, biedt 40 vierkante meter woonruimte en is modern en comfortabel ingericht. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een 400 jaar oude art nouveau-villa.
Het appartement biedt voldoende ruimte voor twee personen om te genieten van een ontspannen en verkwikkende vakantie. Geniet van uw ontbijt op het zonnige balkon met uitzicht op de bergen. Vanuit het appartement heeft u een onbelemmerd uitzicht op onze lokale berg, de Grünten (1738 m, ook wel bekend als de Bewaker van de Allgäu).
Pistes - 101 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Pistes - 22 km
MakkelijkPistes - 14 km
MakkelijkPistes - 12 km
MakkelijkPistes - 12 km
MakkelijkPistes - 7 km
MakkelijkPistes - 5 km
MakkelijkPistes - 4 km
MakkelijkPistes - 3 km
MakkelijkPistes - 3 km
MakkelijkBeoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links