Vakantiehuis Michaela voor natuurliefhebbers

Michaela voor natuurliefhebbers

Bad Kohlgrub, Beieren, Duitsland

  • 300 m2
  • 22 personen
  • 8 slaapkamers
  • 6 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • Aan de skipiste

  • TV

  • Ligbad

  • Wasmachine

  • Vaatwasser

  • Vriezer

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Balkon

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

Algemeen

Vakantiehuis Michaela voor natuurliefhebbers (DE-82433-43) is gelegen in Bad Kohlgrub, Beieren en geschikt voor maximaal 22 personen. Verder heeft Vakantiehuis Michaela voor natuurliefhebbers een oppervlakte van 300 m² en telt het 8 slaapkamersen 6 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Geniet van ontspannende uren met een onbelemmerd uitzicht op de natuur en voel u direct thuis in een gezellige en gastvrije sfeer.

Ons groepshuis beschikt over 2 driepersoonskamers, 6 tweepersoonskamers, 6 badkamers, 3 keukens, 2 woon-/eetkamers en 1 groepsruimte voor circa 20 personen. In de 8 slaapkamers kunnen 18 personen verblijven. De twee woonkamers bieden voldoende ruimte voor nog eens 4 personen om te slapen op comfortabele slaapbanken met lattenbodem. Er zijn balkons rondom het huis en sommige zitgedeeltes zijn overdekt.

De bergen, nabijgelegen meren en uitstekende infrastructuur vormen een ideale uitvalsbasis voor actieve vrijetijdsbesteding, zowel in de zomer als in de winter. Bad Kohlgrub is een bijzonder goed vertrekpunt voor allerlei excursies naar nabijgelegen bezienswaardigheden.

Fiets-, wandel- (Nordic walking) en hike-paden liggen direct voor de deur. Het dalstation van de kabelbaan Hörnle ligt op slechts 5 minuten lopen. Gemakkelijke en middelzware langlaufroutes, glooiende en steile afdalingen en een rodelbaan zijn allemaal binnen handbereik. Spa's met wellnessruimtes/sauna's en uitstekende restaurants liggen op loopafstand.

En als u gewoon wilt zwemmen, zijn er diverse meren in de buurt, zoals de Staffelsee in Murnau of de "Royal Crystal Spa" in Schwangau.

Comfortabel beddengoed en zachte handdoeken zijn aanwezig.

Op verzoek bezorgen wij graag versgebakken broodjes bij uw vakantiehuis.

Er is privéparkeergelegenheid direct bij het huis.

Afstanden

200 m Restaurant
200 m Skilift
1 km Dokter
2 km Centrum
5,3 km Lengte skipistes
120 km Vliegveld

Locatie

op 7.5 km afstand
Skigebied Kolbensattel (Oberammergau)

Hoogte skigebied

856 m - 1286 m

Skiliften

0
1
3

Pistes - 5 km

Makkelijk
5 km
Gemiddeld
0 km
op 0.6 km afstand
Skigebied Hörnle (Bad Kohlgrub)

Hoogte skigebied

914 m - 1379 m

Skiliften

0
1
2

Pistes - 5 km

Makkelijk
4 km
Moeilijk
1 km
op 6 km afstand
Skigebied Steckenberg

Hoogte skigebied

858 m - 993 m

Skiliften

0
0
1

Pistes - 2 km

Makkelijk
1 km
Gemiddeld
1 km
op 3.8 km afstand
Skigebied Ammergauer Alpen Langlaufloipen

Hoogte skigebied

816 m - 945 m

Skiliften

0
0
0

Langlaufen - 47 km

47 km
op 15.9 km afstand
Skigebied Zugspitzland (Eschenlohe, Oberau, Farchant)

Hoogte skigebied

637 m - 696 m

Skiliften

0
0
0

Langlaufen - 22 km

22 km
Afstanden zijn hemelsbreed, controleer zelf de reisafstand.
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Michaela voor natuurliefhebbers

Vakantiehuis Michaela voor natuurliefhebbers

Bad Kohlgrub, Beieren, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal