7 aan de oever van de Chiemsee bij Paulfischer
Chieming, Beieren, Duitsland
7 aan de oever van de Chiemsee bij Paulfischer (DE-83339-17) is gelegen in Chieming, Beieren en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft 7 aan de oever van de Chiemsee bij Paulfischer een oppervlakte van 60 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Rustig, goed onderhouden, prachtig rookvrij vakantieappartement op 30 meter van de oevers van de Chiemsee, met lichte massief houten meubels en gemakkelijk te reinigen vloeren.
- Lichte woonkamer met comfortabele hoekbank, chaise longue, 43-inch tv, wifi en openslaande deuren
- Volledig uitgeruste keuken, afgescheiden door een boog, met vaatwasser, magnetron, oven en dakraam
- Rustige, lichte slaapkamer met tweepersoonsbed en kledingkast; bij onweer hoort u de golven van de Chiemsee, openslaande deuren
- Kleine slaapkamer: twee eenpersoonsbedden, kledingkast en dakraam
- Badkamer met veel natuurlijk licht, toilet, föhn, make-upspiegel en handdoeken
- Groot balkon met houten bank om te ontspannen en te genieten van de avondzon
- Rookvrije accommodatie
Geniet van een vakantie op een toplocatie aan de prachtige Chiemsee en ervaar het steeds veranderende, sfeervolle schouwspel van
"Zonsondergang aan de Chiemsee" direct voor uw deur.
Pistes - 3 km
MakkelijkBeoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links