bij het observatorium
Drachselsried, Beieren, Duitsland
Chalet bij het observatorium (DE-94256-43) is gelegen in Drachselsried, Beieren en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Chalet bij het observatorium een oppervlakte van 100 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger, vaatwasser en sauna heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Adem diep in – bloei op – verjong
...dit alles kunt u ervaren in het prachtige "Chalet bij het Observatorium" voor 2 tot 4 personen. Een bijzonder gevoel van ruimte wacht u in dit chalet van 100 m², dankzij de plafonds tot wel 5 meter hoog. De woonkamer met open keuken baadt in het licht als een serre en is voorzien van hoogwaardige apparatuur, waaronder een 85-inch flatscreen-tv met internettoegang.
De badkamer is een oase van ontspanning, met als hoogtepunt een sauna met infraroodverwarming en lichttherapie. Vanuit hier heeft u toegang tot de het hele jaar door te gebruiken buitenjacuzzi.
Alle kamers zijn voorzien van vloerverwarming. Deze prachtige accommodatie wordt gecompleteerd door een groot, gemeubileerd houten terras met ligstoelen en een barbecue, evenals parkeerplaatsen direct bij het chalet.
Pistes - 11 km
MakkelijkPistes - 8 km
MakkelijkPistes - 6 km
MakkelijkPistes - 3 km
MakkelijkLanglaufen - 50 km
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links