Bäckerwiese vakantieoord in Neuschönau
Neuschönau, Beieren, Duitsland
Ferienanlage Bäckerwiese / Wohnung OG mit Balkon (DE-94556-2002) is gelegen in Neuschönau, Beieren en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Ferienanlage Bäckerwiese / Wohnung OG mit Balkon een oppervlakte van 47 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en wasmachine heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Een landelijk vakantiecomplex aan de rand van Neuschönau, verscholen in het Nationaal Park Beierse Woud en op slechts 200 meter van het stadscentrum. De appartementen, voorzien van wifi, zijn ideaal voor wandelingen en bosuitstapjes. Huisdieren zijn welkom tijdens lange wandelingen.
Neuschonau biedt zowel natuur als essentiële voorzieningen zoals een gemeentehuis, een toeristeninformatiecentrum, winkels en restaurants.
Inbegrepen:
Alle nutsvoorzieningen inbegrepen
Beddengoed (eerste voorraad)
Wifi
Parkeergelegenheid
Activiteiten in de buurt zijn onder andere het Nationaal Park Lusen met zijn boomtoppenpad en indrukwekkende uitzichten vanaf de uitkijktoren. Geniet van schilderachtige wandelroutes door dorpjes en een natuurlijk zwemmeer voor kinderen. Op regenachtige dagen kunt u terecht in het overdekte ozonbad in Freyung.
Besparingen zijn onder andere parkeren in Grafenau en Zwiesel, regionaal openbaar vervoer en korting op de toegang tot het boomtoppenpad, allemaal inbegrepen in de toeristenbelasting.
Op de 1e etage: (open keuken(eettafel, kachel, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, koelkast), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank, TV(satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, toilet), berging)
Centrale BBQ, wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(elektrisch), parking, kinderstoel, babybedje(free), Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen
Pistes - 5 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huisje was schoon en de omgeving rustig. Alleen was er erg weinig keukengerei om zelf te koken. Voor vragen en hulp was er beperkt een beheerder aanwezig. Het informatiehuisje was gesloten. Als feedback zou ik meegeven om op de dag bereikbaarheidstijden aan te geven en dat er iemand aanwezig is. Al is het een uur in de ochtend.
De appartementen zelf zijn prima. De voorzieningen zijn echter ronduit belabberd voor de prijs.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links