Verzorgingshuis Rhön
Stockheim\/Rhön, Beieren, Duitsland
Verzorgingshuis Rhön (DE-97640-01) is gelegen in Stockheim\/Rhön, Beieren en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Verzorgingshuis Rhön een oppervlakte van 85 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
De charme van deze meer dan 300 jaar oude, volledig gerestaureerde historische boerderij in de Rhön-regio wordt aangevuld met modern comfort voor vier personen. U vindt er een volledig uitgeruste keuken met een houtkachel, twee badkamers, twee slaapkamers, een woonkamer met een houtkachel uit 1880 en een groot terras met tuinmeubilair en een houtskoolbarbecue. Wifi is inbegrepen.
De vakantiewoning is geschikt voor mensen met allergieën. De boerderij, oorspronkelijk gebouwd in 1714, is gerestaureerd volgens ecologische principes. Dankzij pelletverwarming en groene stroom is de accommodatie CO2-neutraal.
Huisdieren zijn alleen toegestaan na voorafgaande afspraak.
Baby's en peuters tot twee jaar oud verblijven gratis in hun eigen bed of in het bed van hun ouders.
Beddengoed is niet inbegrepen (€ 25,00 per persoon).
Prijzen zijn inclusief nutsvoorzieningen (verwarming, warm water, elektriciteit).
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links