Binder Übersee am Chiemsee
Übersee am Chiemsee, Beieren, Duitsland
Vakantiehuis Binder Übersee am Chiemsee (DE-83236-22) is gelegen in Übersee am Chiemsee, Beieren en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Vakantiehuis Binder Übersee am Chiemsee een oppervlakte van 56 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ons privé-appartement met twee kamers op de begane grond en zonneterras in het appartementencomplex "König Ludwig" is idyllisch en rustig gelegen met een prachtig uitzicht op de bergen in de wijk Übersee am Chiemsee/Obermoosen.
Het appartement van 56 m² (rookvrij - geen huisdieren) is verdeeld in een woon-/slaapgedeelte met een comfortabele kitchenette, hal, badkamer/toilet, aparte slaapkamer en een terras op het zuiden.
De ruime woonkamer in mediterrane stijl is ingericht met een bank, kabeltelevisie en een kitchenette met een vaatwasser, vierpits kookplaat en magnetron.
***Nieuw buitenzwembad (5 x 10 m) beschikbaar vanaf seizoen 2020*** - Zwembad geopend afhankelijk van de weersomstandigheden, ongeveer van half mei tot half september. Parkeergelegenheid, gedeelde sauna, infraroodcabine, kinderspeelplaats en tennisbaan zijn ook beschikbaar.
Pistes - 35 km
MakkelijkLanglaufen - 141 km
Pistes - 7 km
MakkelijkPistes - 5 km
MakkelijkPistes - 3 km
MakkelijkBeoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links