Vakantieappartement met 1 slaapkamer
Langenargen, Bodensee, Duitsland
Vakantieappartement met 1 slaapkamer (DE-88085-22) is gelegen in Langenargen, Bodensee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantieappartement met 1 slaapkamer een oppervlakte van 64 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit moderne maisonette-appartement van bijna 70 m² (750 sq ft) beschikt over een balkon op het zuiden met enkele ramen van vloer tot plafond en is geschikt voor vier personen. U zult zich direct thuis voelen in dit modern ingerichte appartement met tv. Het appartement heeft een slaapkamer op de begane grond en een andere slaapkamer met tv op de bovenverdieping. Beide slaapkamers zijn ingericht met een tweepersoonsbed en een kledingkast. Er is ook voldoende ruimte in een van de slaapkamers voor een reisbedje (indien u die zelf meeneemt).
Het appartement heeft een open woon- en eetkamer met een volledig uitgeruste keuken, inclusief fornuis, oven en essentiële kleine apparaten zoals een koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker. Roken is niet toegestaan in dit appartement; u mag echter wel roken op het balkon.
Hoogte skigebied
816 m - 931 mSkiliften
0
1 Pistes - 2 km
MakkelijkBeoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links