Ferienhaus Am Schilfufer (DOS06024-F) is gelegen in Barth, Mecklenburg-Vorpommern en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Ferienhaus Am Schilfufer een oppervlakte van 60 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, open haard, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Maritiem ontworpen vakantiehuis met meer en panoramisch uitzicht op het pittoreske lagunelandschap tussen zee en het binnenland. Het 1.000 m² grote tuinperceel ligt in een vakantiehuisgebied op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Hier kunt u zwemmen aan de kust en in de nabijgelegen lagunewateren en allerlei watersporten beoefenen. Het vakantiehuis beschikt over een nachtverwarming. In de wintermaanden kunt u zich verwarmen met hout via een open haard. Het hout kan door de vakantiegast worden gekocht, bijvoorbeeld in de nabijgelegen bouwmarkt.
Hoogtepunten inbegrepen:
Alle energiekosten op basis van verbruik
DRAADLOZE INTERNETTOEGANG
2 fietsen
Activiteiten in de buurt: fietsen in de omgeving, vissen in de omliggende wateren. Bezoek het Marlow Bird Park, ongeveer 33 km verderop. Het pittoreske parklandschap van 22 hectare toont de vogel- en dierenwereld van alle continenten, evenals roofvogelvluchtdemonstraties, een grote speeltuin, kinderboerderij en restaurant.
Parterre: (open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, DVD-speler, radio, CD-speler))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed))
Souterrain: (badkamer(douche, toilet))
berging, zithoek, grill, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, terras, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, parking, vijver, fietsen beschikbaar, kinderstoel, babybedje(free), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Fine little house with a wonderfull view. The stairs are dangerous and the bedrooms rather small. In oktober the cranes will call you up every morning . Great experience!
Super emplacement, joli jardin, Super spacieux voor een gezinsuitje, WiFi was solide en de open haard is een leuke touch, Een beetje prijzig voor de was, maar overall een relaxte plek voor wat gezinsbinding
We hadden een heerlijk verblijf in het Ferienhaus in Barth! Het huis is prachtig ontworpen met een maritieme uitstraling, en het panoramische uitzicht op het Boddenlandschap was gewoon adembenemend, De natuurlijke tuin bood een vredige retraite na een dag verkennen van de nabijgelegen attracties, We maakten gebruik van de twee aangeboden fietsen en genoten van het fietsen langs de schilderachtige paden, De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, en de houtgestookte open haard voegde een gezellige sfeer toe aan onze wintervakantie, Kortom, een perfecte plek voor een ontspannen vakantie!
Mooi vakantiehuisje met prachtig uitzicht en met karakter. Voorzien van een groot terras en grote tuin. Voorzien van 2 barbecue's en een grote berging. 2 steile trappen moet je afgaan om van de slaapkamers naar het toilet te gaan. Vanuit de woonkamer is het 1 steile trap naar beneden naar het toilet. Vanuit de woonkamer prachtig uitzicht over de Oostzee. Zeer stil gelegen. Geen afzuiging aanwezig in de keuken en in de badkamer.
Het huis is super rustig met een prachtig uitzicht vanuit de woonkamer op de Bodden en in de natuur zie je vanuit de woonkamer veel dieren zoals ganzen, kraanvogels
De slaapkamers zijn aan renovatie toe: Matrassen zijn totaal versleten, het ruikt muf, de douche is ook verouderd, de tv is te klein, verder is het een fijne
De beschrijving kwam overeen met de voorwaarden ter plaatse, uitzondering: er waren geen foto's van de slaapkamers en deze zijn ook aan renovatie toe,
Alles was OK, behalve 2 punten: 1, de beschrijving van hoe er te komen is niet duidelijk, beter: naar het stadscentrum
De beschrijving van de ligging van het huis klopte helemaal niet: in plaats van 300 meter naar de zwemgelegenheid was het 3 km naar een 10 meter brede strook watertoegang die in het riet liep!Een slechte betonweg leidde naar de FH aan het einde van de wereld en alles was moeilijk te vinden vanwege slechte bewegwijzering, de FH zelf was schoon behalve schimmel in de douche?
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links