Apartment Strandläufer 110 (DE-17252-4201) is gelegen in Granzow, Mecklenburg-Vorpommern en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Apartment Strandläufer 110 een oppervlakte van 20 m² en telt het 0 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak, wasmachine en wasdroger heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit knusse appartement vlakbij het Granzowermeer is een oase van rust voor twee gasten, ideaal voor stellen of kleine gezinnen die op zoek zijn naar een rustige ontsnapping. De open woonruimte is voorzien van een comfortabele bank en bed, en een eigen balkon biedt frisse lucht en uitzicht op het omliggende groen. Het is huisdiervriendelijk, dus uw harige vriend kan ook meedoen aan het avontuur.
Gasten kunnen gratis deelnemen aan activiteiten ter plaatse, van natuurwandelingen tot luieren aan het meer, allemaal in het hart van het Mecklenburgse merengebied. De locatie – halverwege Berlijn en de Oostzee – maakt het een perfect startpunt voor dagtochten en het verkennen van de regio. Gezinnen zullen genieten van de nachtelijke wandelingen, zomerfestivals en kinderprogramma's die de omgeving tot leven brengen.
Het appartement beschikt over een goed uitgeruste keuken en gasten hebben toegang tot een gedeelde wellnessruimte met een zwembad, sauna en fitnessruimte. Met openbaar vervoer in de buurt en een geen-feestenbeleid, is het ideaal voor een rustig en onvergetelijk verblijf.
Parterre: (open keuken(eettafel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. bed, TV, zithoek), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), infraroodsauna(gedeeld met andere gasten), sauna(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, ligbedden, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderstoel, baby crib(paid)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het personeel en het ontbijt verdienen het om benadrukt te worden,
Het ontbijt en het personeel zijn lovenswaardig,
Het was erg leuk om te ontbijten in het vakantieappartement dat we hadden met een balkon met uitzicht op de tuin en om 's avonds comfortabel te zitten met een glas wijn
Er was een beetje van alles en het was uitstekend!
Het is een charmant klein familiehotel en ons appartement was eerste klas, vergelijkbaar met een klein appartement dat mijn man en ik alleen voor onszelf hadden. Mevrouw Günther is een zeer vriendelijke en hoffelijke gastheer die ons en de andere gasten elke dag verwelkomt een magisch ontbijt bereid,
Zeer prettige accommodatie met individuele inrichting, voldoende verschillende zitmogelijkheden op de kamer, zeer hoffelijke gastvrouw, zeer smakelijk en uitgebreid ontbijtbuffet, stalling voor fietsen aanwezig, voldoende parkeerplaatsen op eigen terrein, prachtige grote tuin met individuele zitmogelijkheden, alles naar tevredenheid , wij en onze hond Emma zorgden ervoor dat we ons welkom en comfortabel voelden, bedankt voor de mooie dagen
We kregen een zeer warm welkom van de gastheren, wat meteen een gevoel van een gezellig huis creëerde. Alle vragen die we hadden werden altijd vriendelijk beantwoord. Bij het ontbijt konden we kiezen tussen door het huis bediend worden of het zelf klaarmaken de keuken van het appartement voldeed volledig aan onze verwachtingen: het ontbijt in het huis liet niets te wensen over, en de keuken in het appartement was uitgerust met alles wat je nodig hebt om op vakantie te koken diverse zitjes was bijzonder mooi en nodigde je uit om te blijven hangen, :-)
We hadden een mooi appartement met een balkon met uitzicht op de tuin en genoten daar van ons ontbijt en 's avonds van een glas wijn - erg gezellig
Vriendelijke hospita, lekker ontbijt (zelfs met koud tomatensap), handige excursietips
Allround ondersteuning op zijn best, u staat altijd klaar om uw vakantie zo aangenaam mogelijk te maken voor uw vakantiegangers, wij komen graag nog eens terug,
We werden zeer hartelijk ontvangen door de gastheren en voelden ons meteen thuis. Alle vragen die we hadden, werden altijd vriendelijk beantwoord. Bij het ontbijt konden we kiezen tussen het serveren in het huis of het zelf bereiden in de keuken van het appartement Beiden voldeden aan onze wensen: ontbijt Het huis liet weinig te wensen over, terwijl de keuken in het appartement was uitgerust met alles wat we nodig hadden om op vakantie te koken blijven hangen, was bijzonder mooi. :-)
Voel u op uw gemak in de zeer uitnodigende inrichting
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links