Gezellig appartement met terras en tuin
Klütz, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Appartement Hecht (DE.23948.01) is gelegen in Klütz, Mecklenburg-Vorpommern en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Hecht een oppervlakte van 100 m² en telt het 1 slaapkameren 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Laat de dagelijkse drukte achter je in dit allergievriendelijke vakantieappartement, een fijne plek om tot rust te komen op een stille locatie. Verken de omgeving al wandelend, op de fiets of met de auto - het populaire badplaatsje Boltenhagen ligt slechts 3 km verderop. Je beschikt over een knusse slaapkamer met eigen badkamer, een extra badkamer en een slaapmogelijkheid in de woonkamer. Buiten wacht het terras en een groene tuin op je
Klütz is een idyllisch, charmant dorpje in de buurt van de Oostzee, ideaal voor een ontspannen vakantie. Klütz wordt omgeven door schilderachtige natuur en uitgestrekte velden en biedt talloze wandel- en fietspaden. Het beroemde kasteel Bothmer en het nabijgelegen strand bij Boltenhagen zijn ideaal voor ontspannende excursies. De regio staat bekend om zijn rust, frisse zeebries en brede scala aan vrijetijdsactiviteiten - perfect voor ontspanning en ontdekkingstochten.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het verblijf in het vakantieappartement was al met al bevredigend (behalve de hierboven genoemde opmerkingen). Het appartement en de douche waren aangenaam groot.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links