Vakantiehuis ideaal voor stellen
Rechlin, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Vakantiehuis Haubentaucher 80 (DE-17248-1601) is gelegen in Rechlin, Mecklenburg-Vorpommern en geschikt voor maximaal 3 personen. Verder heeft Vakantiehuis Haubentaucher 80 een oppervlakte van 67 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Vakantiepark met eigen strand, direct aan het water gelegen aan de Müritz, de Kleine Zee van Duitsland. Het vormt een eenheid met de beschermde jachthaven Müritz in het havendorp Müritz. Het gebied ligt in de gemeente Rechlin, dicht bij het Müritz Nationaal Park, dat u te voet, met de fiets of in een paardenkoets kunt verkennen. Vlakke zandstranden, vele kleine meren met kristalhelder water en een gevarieerde, natuurlijke flora en fauna kenmerken het landschap.
Hoogtepunten inbegrepen: Eindschoonmaak
Activiteiten in de buurt: Zwembad en sauna op vakantiepark Mirow in Granzow, 12 km verderop. Op ca. 5 km afstand worden introductiecursussen voor surfen en zeilen aangeboden. Excursiebestemmingen zijn onder meer het kasteeleiland in Mirow, het kasteel in Wesenberg, de woonstad Neustrelitz, Burg-Stargard (hoogtepunt voor kinderen: de zomerrodelbaan), het rococokasteel in Rheinsberg, de oude binnenstad en de stadshaven van Waren of de vier poorten - Stad Neubrandenburg. Zelfs Berlijn, Potsdam of Rostock zijn niet te ver voor een dagje uit. In het havendorp Müritz is er een uitgebreid maritiem aanbod voor booteigenaren en gasten die een boot willen charteren. Vanaf de jachthaven van Müritz is er sluis- en brugvrije toegang tot de Müritz. U kunt vaarbewijsvrije, open plezierboten huren of grotere woonboten huren. Het is ook mogelijk om een vaarbewijs te halen. U kunt ook uw eigen boot aanmeren; er is een kraan van 90 ton, een pijlerkraan van 3,2 ton, een parkeerplaats voor trailers, een jachthavenwinkel en natuurlijk de scheepswerfservice. Al met al: een eldorado voor watersportliefhebbers. Ook Petri-discipelen zullen hier een waar paradijs vinden, aangezien de Müritz een extreem rijke vispopulatie heeft. Hier kunnen diverse soorten zoals brasem, paling, baars, snoekbaars en snoek worden gehaakt en gevangen.
Parterre: (keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(bubbelbad, douche, sauna, wastafel, toilet))
wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), verwarming(gas, vloerverwarming), terras, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, baby crib(paid)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huis ziet er van binnen prima uit. Het terras is van buitenaf onaantrekkelijk, de heg is volledig verwaarloosd en niet gesnoeid. Het tuinmeubilair is een ramp. Voor de huurprijs verwachten we beter. We komen niet meer terug.
Deze accommodatie heeft een fantastische ligging vlakbij Nationaal Park Müritz. We hebben genoten van het verkennen van de omgeving per fiets en de ruime woonkamer met tv om 's avonds te ontspannen. Het bubbelbad was een welkome verademing na een lange dag wandelen.
Een fijne en rustige locatie vlakbij het water. De accommodatie had een goede indeling met een praktische keuken en een comfortabele woonkamer. De eindschoonmaak was uitstekend en we waardeerden de gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. Een praktische keuze voor iedereen die de omgeving bezoekt.
We hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiepark! Het zwembad direct aan het water was perfect om te ontspannen, en de vlakke zandstranden maakten het gemakkelijk voor de kinderen om veilig te spelen. Ons appartement was gezellig en had alles wat we nodig hadden, inclusief een goed uitgeruste keuken en een heerlijk terras om van onze ochtendkoffie te genieten. Een echte aanrader voor gezinnen!
Al met al hebben we een fantastische ervaring gehad. De accommodatie was schoon en van alle gemakken voorzien, inclusief een vaatwasser en een wasdroger. De activiteiten in de buurt, zoals de rodelbaan en de kasteelbezoeken, zorgden ervoor dat we ons tijdens ons verblijf uitstekend vermaakten.
Perfect voor een gezinsvakantie! De kinderstoel en het babybedje maakten reizen met onze kleine heel gemakkelijk. De woonkamer was ruim en de kinderen vonden het bubbelbad heerlijk. We hebben ook genoten van de nabijgelegen zandstranden en de prachtige natuur.
Ons verblijf was zeer aangenaam. Het tuinmeubilair op het terras was perfect om van de avondzon te genieten. De wasmachine was een uitkomst voor ons gezin en de kinderen vonden het geweldig om een eenpersoons slaapbank in de woonkamer te hebben. Al met al een goede ervaring.
Een prachtige plek voor watersportliefhebbers! We huurden een boot bij de jachthaven en hadden een geweldige tijd met het verkennen van de Müritz, Het huis was comfortabel, met een goed uitgeruste keuken en een eettafel die perfect bij ons gezin paste, We kunnen niet wachten om terug te komen!
De uitzichten vanaf het terras waren adembenemend! We genoten elke ochtend van het ontbijt buiten, en de waterkoker maakte het gemakkelijk om onze thee te zetten, Het bubbelbad was een onverwachte luxe, en we hielden van de rustige sfeer van het vakantiepark,
Een ongecompliceerd verblijf met alles wat je nodig hebt. De keuken was voorzien van een koel-vriescombinatie en een magnetron, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was. Parkeren was makkelijk en de eindschoonmaak was een verademing. Kortom, een prima keuze voor een praktische korte vakantie.
Wat een pareltje! De sauna en het zwembad van vakantiepark Mirow waren fantastisch. Na een dag zeilles in de buurt hebben we heerlijk ontspannen in de sauna. De accommodatie zelf was schoon en comfortabel, met een knus tweepersoonsbed en een fijne zithoek. We komen zeker terug!
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links