Sunday Resort Rügen Appartement met 2 slaapkamers
Sagard, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Rugen 2 bedroom apartment 4 guest (DE-18551-253) is gelegen in Sagard, Mecklenburg-Vorpommern en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Rugen 2 bedroom apartment 4 guest een oppervlakte van 65 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Het appartement met twee slaapkamers in Sunday Resort Rügen Apartments & Splash Erlebniswelt is ontworpen voor gezinnen en kleine groepen die op zoek zijn naar ruimte, comfort en een ontspannen eilandleven. Gelegen op een rustig resortterrein, combineert het de vrijheid van een privéappartement met toegang tot de vele recreatiemogelijkheden van het resort op het grootste eiland van Duitsland.
Indeling en ruimte van het appartement
Het appartement van 65 m² beschikt over twee aparte slaapkamers, één met een groot tweepersoonsbed en één met een stapelbed, plus een woonkamer met een slaapbank. Een privébalkon met uitzicht op de tuin verlengt de woonruimte naar buiten en creëert een ontspannen omgeving voor een kopje koffie in de ochtend of een moment van rust in de avond.
Voorzieningen in het appartement
Het appartement is volledig uitgerust voor zelfverzorging en biedt comfortabele bedden, fris beddengoed, een zit- en eethoek, een bureau, een kledingkast, stopcontacten naast het bed, verwarming, een wekservice, gratis wifi, een flatscreen-tv met satellietzenders, een telefoon en een rookvrije omgeving. De privékeuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat, magnetron, vaatwasser, broodrooster, koffiezetapparaat, waterkoker, keukengerei en een eettafel. Buitenmeubilair, een droogrek voor kleding, vloerbedekking en een vrijstaande tuin dragen bij aan het huiselijke comfort. De bovenverdiepingen zijn alleen per trap bereikbaar.
Activiteiten en voorzieningen ter plaatse
Gasten kunnen genieten van de fraai aangelegde tuinen, gezinsvriendelijke recreatiegebieden, diverse eetgelegenheden en toegang tot het populaire SPLASH Erlebniswelt van het resort – een overdekt water- en activiteitenparadijs, ideaal voor zowel ontspanning als leuke dagen.
Bezienswaardigheden in de buurt
Het appartement is gunstig gelegen om de stranden van Rügen aan de Oostzee, schilderachtige fiets- en wandelroutes, charmante kustplaatsjes en de bekende natuurlandschappen van het eiland te verkennen – perfect voor zowel actieve dagen als ontspannen sightseeing.
Bereikbaarheid
Rügen is gemakkelijk bereikbaar met de auto of trein via Stralsund. Van daaruit zijn de appartementen van het resort comfortabel te bereiken met een taxi of eigen auto.
woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen), zithoek), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), Internettoegang, bar, ledikant, hottub, sauna, balkon, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten), fitnesstoestellen, lift, Droogkamer, Alarm, Bewakingscamera, Carbon monoxide detector
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Volgens de boekingsbevestiging kon ik vanaf 15:00 uur inchecken. Bij de receptie bleek het echter pas om 17:00 uur mogelijk te zijn. Een beetje vervelend. Het appartement was erg goed. Het waterpark Splash was geweldig.
Mooi appartement. Inchecken om 17:00 uur was wel wat laat.
Inchecken was om 15:00 uur en we kwamen rond 15:40 uur aan. Aanvankelijk werd ons verteld dat de kamers nog niet klaar waren. Na een kort gesprek bleken ze plotseling toch klaar te zijn. De locatie van het appartement was fantastisch, maar de hygiëne liet veel te wensen over. Zelfs in de hal waren de brievenbus en de vensterbank zwaar vervuild met vogelpoep. Helaas was de situatie binnen in het appartement niet veel beter: overal zaten spinnenwebben, het bad was stoffig, er zaten vlekken op de stoelen en bedden en overal zaten kleine insecten. Al met al maakte het appartement een verwaarloosde en vieze indruk. Het binnenzwembad viel ook tegen. We merkten meteen bij aankomst dat het water troebel was. Er dreven verschillende pleisters in het water, er lagen teennagels in het voetenbad en de douchekoppen zaten volledig verstopt met kalkaanslag. Al met al hebben we er het beste van gemaakt met de twee nachten. We kunnen dit appartement echter absoluut niet aanbevelen voor een langer verblijf, zoals een hele week.
Het resort is prachtig, ideaal voor kinderen. Helaas stonken de badkamer van het appartement en het zwembad erg naar urine. Zelfs na schoonmaken ging de geur niet weg.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links