Vakantieappartement in Bensersiel
Bensersiel, Nordsee, Duitsland
Flut Haus Hafeneck (DE-26427-46) is gelegen in Bensersiel, Nordsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Flut Haus Hafeneck een oppervlakte van 50 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit gezellige zolderappartement is doordacht ingericht en heeft een gastvrije sfeer – ideaal voor gezinnen of kleine groepen. Met twee slaapkamers (één tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden) is het geschikt voor maximaal vier personen.
De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een vierpitskooktoestel, magnetron, koffiezetapparaat, vaatwasser en koelkast – perfect voor zelfcatering. De woon- en eetkamer zijn voorzien van een tv, eettafel en een comfortabele zithoek voor ontspannen avonden. De badkamer is modern uitgerust met een douche, toilet, wastafel en föhn.
Highlights: Wifi, energiekosten op basis van verbruik en een linnenpakket zijn inbegrepen.
Opmerking over de eindschoonmaak: Bij een verblijf van minder dan vijf nachten geldt een toeslag van € 80; anders is de eindschoonmaak inbegrepen.
Zolder: (keuken(kookplaat(4 kookplaten), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
parking, babybedje(free), Waspakket inbegrepen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De parkeergelegenheid is erg handig! Dat vond ik geweldig.
Ik maakte me zorgen over het lawaai van de buren, maar het bleek erg rustig te zijn. De keuken was van alle gemakken voorzien, wat prettig was. Over het algemeen voelde het er gezellig en gastvrij aan tijdens ons verblijf.
Stille ruimte met eenvoudige gemakken maakte dit verblijf aangenaam. Kleine details zoals schone lakens droegen echt bij aan de ervaring.
De slaapkwaliteit was uitstekend, met comfortabele bedden en een rustige omgeving. Het personeel zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden.
Ik vond het er meteen warm en uitnodigend. Er was genoeg ruimte voor ons allemaal, zodat we na onze avonturen elke dag konden ontspannen.
Twee nachten hier gaven me precies genoeg tijd om te ontspannen. Ik heb genoten van een heerlijke, complete maaltijd met veel rijst.
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor een gezellig zolderappartement. Goede voorzieningen inbegrepen voor een eerlijke prijs!
Ik merkte meteen dat twee aparte slaapkamers voor veel privacy zorgden, terwijl we toch dicht bij elkaar konden zijn. De keukengadgets waren erg handig, vooral het koffiezetapparaat om onze ochtend goed te beginnen!
De kamer was comfortabel en van alle gemakken voorzien. De keuken en woonkamer vormden een fijne combinatie voor ons gezelschap van vier, waardoor we na een bezoek aan de nabijgelegen bezienswaardigheden gemakkelijk samen konden ontspannen.
Drie nachten hier waren precies wat ik nodig had. De wifi was betrouwbaar voor mijn werk, waardoor ik me goed kon concentreren. De keuken was zo ingericht dat koken eenvoudig en plezierig was, terwijl ik me tegelijkertijd ontspannen voelde in de ruimte.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links