in het Heide-huis "rechtsboven"
Borkum, Nordsee, Duitsland
in het Heide-huis "rechtsboven" (DE-26757-560) is gelegen in Borkum, Nordsee en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft in het Heide-huis "rechtsboven" een oppervlakte van 45 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit rookvrije vakantieappartement met balkon is 45 m² groot en is in de winter van 2013 volledig gerenoveerd. Het biedt plaats aan twee personen.
De keuken is uitgerust met een vaatwasser, magnetron, koelkast met vriesvak, fornuis met keramische kookplaat en oven, waterkoker en koffiezetmachine.
De woonkamer heeft een slaapbank en een flatscreen-tv.
De badkamer beschikt over een inloopdouche met glazen wand, een wastafel en een toilet.
We plaatsen graag een kinderbedje in de slaapkamer met een tweepersoonsbed.
Gratis wifi is beschikbaar om te chatten en te e-mailen met je vrienden en je vakantie-ervaringen te delen.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links