34 in het huis Dünenglück
Cuxhaven- Duhnen, Nordsee, Duitsland
34 in het huis Dünenglück (DE-27476-592) is gelegen in Cuxhaven- Duhnen, Nordsee en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft 34 in het huis Dünenglück een oppervlakte van 39 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit comfortabel en smaakvol ingerichte vakantieappartement met twee kamers bevindt zich op de bovenste verdieping en biedt een ononderbroken panoramisch uitzicht op zee. Het is perfect voor een romantische vakantie met z'n tweeën.
Het appartement heeft twee balkons, één bereikbaar vanuit de woonkamer en de andere vanuit de slaapkamer.
Het appartement beschikt over een tweepersoonsslaapkamer, een woonkamer met een kitchenette inclusief een keramische kookplaat met twee zones en een afzuigkap, en een badkamer met natuurlijk licht (douche/toilet).
Het slaapkamerraam is voorzien van rolluiken.
Geniet van het volledige panoramische uitzicht over de Noordzee, de Waddenzee en de zoutmoerassen met hun diverse vogelsoorten.
Kijk hoe de grote schepen aan de horizon voorbijvaren. 's Avonds kunt u genieten van pittoreske zonsondergangen.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links