31 in het huis Dünenglück
Cuxhaven- Duhnen, Nordsee, Duitsland
31 in het huis Dünenglück (DE-27476-595) is gelegen in Cuxhaven- Duhnen, Nordsee en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft 31 in het huis Dünenglück een oppervlakte van 37 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit comfortabel en smaakvol ingerichte, kleine maar charmante vakantieappartement met twee kamers bevindt zich op de bovenste verdieping en is perfect voor een vakantie met z'n tweeën.
Het appartement beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een woonkamer met een kitchenette inclusief een keramische kookplaat met twee zones en een afzuigkap, en een douche/toilet.
Het slaapkamerraam is voorzien van een hor en er zijn rolluiken aan de buitenkant.
Het appartement ligt aan de zonnige kant van het gebouw en heeft een balkon dat toegankelijk is vanuit de woonkamer.
Vanuit het slaapkamerraam en het zijraam van de woonkamer heeft u gedeeltelijk uitzicht op de Noordzee.
's Avonds kunt u genieten van pittoreske zonsondergangen.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links