Pidder Lyng Appartement 02
Sankt Peter-Ording, Nordsee, Duitsland
Pidder Lyng Appartement 02 (DE-25826-392) is gelegen in Sankt Peter-Ording, Nordsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Pidder Lyng Appartement 02 een oppervlakte van 95 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger, vaatwasser en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Iddle-Lyng Appartement 02 – Sankt Peter-Ording
Exclusief 3-kamerappartement (ca. 95 m²) op de toegankelijke begane grond, ideaal voor maximaal 4 personen. Woon- en eetgedeelte met designkeuken, twee slaapkamers met boxspringbedden, twee moderne badkamers en een eigen zonneterras.
Het complex ligt tussen de dijk en een duinbos en beschikt over een Tiny Forest van 400 m², een gedeelde barrelsauna, snel internet, smart-tv's en een fietsenstalling met oplaadpunten voor e-bikes. Het strand en de wijk Bad liggen op loopafstand.
Honden zijn welkom. Er is een ondergrondse parkeergarage beschikbaar (€ 12,50 per dag). Ontbijt en kinderbedjes/kinderstoelen zijn op aanvraag beschikbaar.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links