Pidder Lyng Appartement 05

Pidder Lyng Appartement 05

Sankt Peter-Ording, Nordsee, Duitsland

  • 94 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Sauna

  • Wasmachine

  • Wasdroger

  • Vaatwasser

  • Vriezer

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Terras

  • Tuinmeubilair

  • Elektrisch oplaadpunt

Algemeen

Pidder Lyng Appartement 05 (DE-25826-394) is gelegen in Sankt Peter-Ording, Nordsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Pidder Lyng Appartement 05 een oppervlakte van 94 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger, vaatwasser en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Appartement Pidder-Lyng 05 – Sankt Peter-Ording

Exclusief 3-kamerappartement (ca. 94 m²) op de begane grond voor maximaal 4 personen – met een eigen houtgestookte sauna en zonneterras. Open woon- en eetgedeelte met designkeuken, twee slaapkamers met boxspringbedden en twee moderne badkamers, waarvan één met een eigen sauna.

Het complex is gelegen tussen de dijk en een duinbos met een klein bosje en een extra sauna. Smart-tv's, snel internet en een fietsenstalling met oplaadpunten voor e-bikes zijn beschikbaar. Het strand en de wijk Bad liggen op loopafstand.

Een ondergrondse parkeerplaats (€ 12,50/dag), ontbijt en een kinderbedje/kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar.

Afstanden

500 m Restaurant
1,5 km Centrum

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Pidder Lyng Appartement 05

Pidder Lyng Appartement 05

Sankt Peter-Ording, Nordsee, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal