Vakantieappartement met 2 slaapkamers
Sankt Peter-Ording, Nordsee, Duitsland
Vakantieappartement met 2 slaapkamers (DE-25836-82) is gelegen in Sankt Peter-Ording, Nordsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantieappartement met 2 slaapkamers een oppervlakte van 68 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger, vaatwasser en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit royale appartement van 68 vierkante meter biedt ruimte aan maximaal vier personen en beschikt over twee aparte slaapkamers en twee moderne badkamers.
De woonkamer strekt zich uit over twee verdiepingen en nodigt uit tot ontspanning met comfortabele zitmeubels en kabeltelevisie. Een bijzonder hoogtepunt is het ruime balkon op het zuidwesten.
Het appartement heeft twee slaapkamers met comfortabele tweepersoonsbedden (beneden: 160 x 200 cm; boven: 180 x 200 cm). De slaapkamer boven heeft ook een eigen tv en directe toegang tot de badkamer met ligbad, toilet en wastafel.
De volledig uitgeruste keuken biedt alles wat een kok zich kan wensen.
Bij het appartement hoort een parkeerplaats in de ondergrondse garage, die ruim drie meter breed is en een inrijhoogte heeft van 1,90 meter.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links