Vakantiehuis met 2 slaapkamers
Wesselburenerkoog, Nordsee, Duitsland
Vakantiehuis met 2 slaapkamers (DE-25764-46) is gelegen in Wesselburenerkoog, Nordsee en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis met 2 slaapkamers een oppervlakte van 75 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Een comfortabel ingericht vakantiehuis direct aan de dijk/zee tussen Büsum en St. Peter-Ording aan de Noordzeekust, met een natuurlijk, grasrijk strand. Het huis van 70 m² biedt slaapgelegenheid voor vier personen en staat op een perceel van circa 500 m² met een gedeeltelijk overdekt hoekterras. Honden zijn welkom en het terrein is omheind.
Dit houten huis in Scandinavische stijl ligt in een rustige vakantiepark en biedt twee slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken, twee tv's, gratis wifi, een open haard en een sauna.
Geniet van de frisse zeelucht... haal diep adem en vergeet de dagelijkse beslommeringen...
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links