Bootsman van het huis Rügen
Breege, Ostsee, Duitsland
Bootsman van het huis Rügen (DE-18556-589) is gelegen in Breege, Ostsee en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Bootsman van het huis Rügen een oppervlakte van 114 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine, vaatwasser en sauna heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ons boothuis van 114 m² op Rügen is geschikt voor 7 gasten (4 volwassenen, 2 kinderen, 1 peuter)
en beschikt over 2 slaapkamers, elk met een kinderbedje,
1 kinderkamer met stapelbed en een sauna.
Op de begane grond vindt u de kinderkamer, een hal, een badkamer met douche, een bijkeuken en een ruime woon-/eetkamer met open haard en toegang tot het terras.
De afgesloten trap leidt naar de gezellige bovenverdieping, waar u 2 slaapkamers vindt, waarvan één met een balkon, een kinderbedje en een tv. Beide slaapkamers zijn voorzien van boxspringbedden met een eenpersoonsmatras van 1,80 m. De badkamer beschikt over een doucheruimte met een sauna die plaats biedt aan maximaal 4 personen.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links